Skocz do zawartości

Winterpol - Zieleniec


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Zieleńcowi a głownie chodzi o winterpool mówimy nie!!!!!!!!!!!!!!! Kupno nart za 2,600 zł i wyjazd pierwszy raz w tym sezonie. Nadają się raczej na śmietnik krawędź uszkodzona, ślizg bez komentarza. Warunki na stronie i dzwoniłem odpowiedz "bardzo dobre" okazało się że jest gorzej niż źle przy bramkach wyglądało jakby ktoś specjalnie sypał drobnymi kamieniami, na górze kamienie wielkości pięści, środek place trawy informacje na stronach oszukane w bardzo dużym stopniu!!!! Warunki okropne niestety nie da rady się dogadać z szefostwem o zwrot pieniędzy za karnet dzwoniąc do szefa winterpool'u usłyszałem "warunki ogólnie dostępne, jestem już w domu" i rzucił słuchawką

Dobrze, ale widziałeś te kamienie. Ja na Twoim miejscu poszedłbym do wypożyczalni i wydał te 20zł, chociaż najpierw wypadałoby wiedzieć czy za zniszczenie nie żądają jakiejś wygórowanej sumki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblężenie przeżywa także Zieleniec, choć czynnych jest zaledwie osiem z ponad 20 wyciągów. - Turystów jest full - mówi Wojciech Zaczyk, właściciel pensjonatu Pod Orlicą. - Nie mam już wolnych miejsc. Wszyscy narzekają tylko, że nie mają gdzie jeździć, bo trzy wyciągi krzesełkowe na największych stokach nie działają. Ich właściciel, firma Winterpol, dysponuje sprzętem, armatkami, ale nie może naśnieżyć tras zjazdowych, bo ma problem z dostępem do wody. - Dlatego wytrawni narciarze zamiast do Zieleńca przyjeżdżają w tym roku do Czarnej Góry - mówi Alicja Szymańska z tamtejszego ośrodka narciarskiego. - U nas non stop działa ponad 20 armatek i czynne są dwie długie nartostrady. Działa pięć krótkich wyciągów i dwie koleje linowe. http://wroclaw.gazet...e_turystow.html

Znowu im chyba zamarzła woda :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast inwestować w stawy, armatki i cały system do naśnieżania niech stawiają kolejne, super nowoczesne, grzejące w dupkę kanapy a ludzie to chyba będą jeździć po trawie... p.s to Winterpol ma trzy kanapy? do tej pory myślałem, że tylko grzejąca w dupkę i ta nad mostkiem należy do nich, a ta jedna to myślałem że ma innego właściciela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winterpol ma 2 kanapy. trzecia nalezy do Pana Grygla

wiem, dlatego zdziwił mnie ten artykuł ;)

jak juz spadnie troche sniegu to bardziej wytrawnych narciarzy polecam stok numer 6. malo kto o nim slyszal, a jest gdzie pojezdzic. dojazd od parkingu glownego. male kolejki (maksymalnie widzialam tam ok 10 osob jezdzacych jednoczesnie) no i zawsze dobrze przygotowany (o ile jest snieg).... a sniegu w Zielencu nie ma :) sa za to kamienie... kamole kochane:p

to jest mój ulubiony stok w Zieleńcu, jedyny warty uwagi ;) i ludzi tam nigdy nie ma, i dobrze przygotowany ;) p.s może lepiej nie piszmy o tym stoku, bo za dużo ludzi tam zacznie śmigać? :D

Użytkownik 1/2prokrzysiek edytował ten post 29 grudzień 2009 - 22:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wita wie moze ktos jak wygladaja w rzeczywistosci warunki na stokach winterpoolu bo w internecie sa podane warunk dobre a szukam jakiejs obiektywnej opini bo wybieram sie do zielenca do 4 stycznia i kolejne pytanie orientuje sie moze ktos jaka jest odleglosc od dolnej stacji kolejki grygielowka do dolnej stacji kolejki szecioosobowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piach i kamienie - czyli wg polskiego standardu "warunki dobre":D Ostatnie 3 dni były temperatury plusowe i padał deszcz - stoki spływały. Interesowałem się tym bo też chciałem pojechać - dzwoniłem nawet do znajomych którzy tam byli - klęli na wyciągu na czym świat stoi i żałowali, że nie zabrali parasola. Dziś w nocy dopadało ok. 15 cm i jest ok. -4 stopni. Ale cudów nie oczekuj. Napisz do ewczyk lub at9 na priv lub na GG - oni z Dusznik więc opinia będzie z pierwszej ręki. Maarcel P.S. Obecnie jest napisane "warunki dostateczne" - czyli po mokrej trawie możesz pośmigac :D http://www.zieleniec...iec-pogoda.html

Użytkownik Maarcel edytował ten post 02 styczeń 2010 - 12:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna moze kto w zielencu akiegos dobrego instruktora ktory skorygowal by bledy w mojej jezdzie i mojej zony, jezdzimy juz ok 5 lat ale jestesmy samoukami i chcieli bysmy sie podszkolic techncznie a nie chcemy rafic na takiego instrutora krory twierdzi zenic nie trzeba poprawiac i tylko znim pojezdzimy rekreacyjnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zielencu starsznie słabe warunki, kamienie i lód!byłem wczoraj na nocnej jeździe to iskry spod nart sie sypały :) gneralnie muli mnie to miejsce. wyjeżdża sie dwa razy dłużej niż zjeżdża. dobrze że kolejki nie było! nie wiem po jakiego im ta 6 osobowa kanapa!!!???? wole pojechać na dwa dni do czech w karkonosze niż codziennie do zieleńca a mam taką możliwość ze względu na nie duża odległość. nie jestem jakimś tam super narciarzem ale z przykrością stwierdzam że zieleniec mnie po prostu MULI !!! pozdrawiam wszystkich białych szalenców!!!

z tego co wiem na kanapie w niedziele warunki były całkiem dobrze, o żadnych kamieniach nie słyszałem ;) to jak szanownego pana tak muli, to niech szanowny pan jeździ do Czech, gdzie trzeba wydać na paliwo dużo więcej, na karnet więcej, wiadomo, za jakoś się płaci, dla tego nie oczekuję od Zieleńca za wiele ;) wyjazd jest już pewnego rodzaju wycieczką, bo trzeba wcześnie rano wspać itp,itd a wyjazd na nocą do Czech wiąże się z powrotem koło 24 do domu, wiadomo od dawna, że Zieleniec długimi trasami się pochwalić nie może, więc jadąc tam nie nastawiajmy się na nie wiadomo jakie śmiganie, owszem też wolę pojechać do Czech ale nie zawsze się da, bo 40km a 120km jest trochę różnicy, nie? do tego, aby w tygodniu po szkole/ po pracy wyskoczyć na narty Zieleniec mi wystarcza, dlatego trzeba też naszym polskim ośrodkom dać szansę, bo ostatnio na Zieleńcu też widzę poprawę bo dośnieżają chyba codziennie, Czarna Góra też się stara, w Jugowie mały kameralny ośrodek a mają 3 ratraki i dobry system naśnieżania, mogę narzekać na Zieleniec, mogę marudzić ale mam blisko i mam sentyment do tego miejsca, ponieważ tu stawiałem pierwsze szusy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, nie mówię że nie masz, racji, ale Zieleniec jest blisko i można się tam też fajnie pobawić(nie koniecznie na super grzejącej w tyłek kanapie :P) a warunki i tak na takie "obfite" opady nie są tragiczne i ceny karnetów w porównaniu z wyżej wymieniony Jugowie(mam tam dużo bliżej niż do Zieleńca) są normalne, w Zieleńcu jestem teraz góra 5 razy w sezonie, bo śmigam głównie w Czechach, a co do tych na nart za ileś tam, to ktoś napisał już mądrze, że na początek sezonu, wiedząc że śniegu jest mało nie bierze się nowych, drogich nart ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak warunki na stokach? I czy w tygodniu także funkcjonuje nocna jazda? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

w tygodniu jest na pewno jazda nocna na wyciągach mieszka oraz na kanapce sześcioosobowej winterpoola polecam kanapke bo kolejki praktycznie zerowe ciepło w pupę bo kanapa podgrzewana a jak wieje to można plekse zasłoni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj, oczywiście jeździłem tylko na super kanapie sześcioosobwej :D do rzeczy, warunki jak po opadach śniegu, mięko, szybko tworzące się muldy, i czym później tym gorzej, ale ogólnie dało się fajnie pośmigać, znalazłem miejsce w którym było mega twardo, totalny beton :D ludzi mało, kolejek brak, tylko że wyjazd że szkoły i tylko 2h śmigaliśmy :( stoki wyratrakowane ale co z tego, skoro śnig jeszcze nie przymarzł i po chwili śladu ratraka nie było. otwarta jest kanpa nad mostkiem ale zjechałem tam tylko raz, bo kanpa jedzie w zabójczym tempie w podbnym jak na CG, nie wiem co tam się stało bo przecież zawsze normalnie śmiagła, wukrzyłem się i potem już tylko na grzejącej kanpie jeździłem :D aaa, i na mostku standartowo kamyczki, żadnemu z obsługi się d*py ruszyć niechce żeby to pozbierać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...