Skocz do zawartości

Iga Swiatek


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaczyna się Świątkomania, od dziś kolejna dyscyplina na której Polacy znają się najlepiej :) . Postuluję, w każdej gminie kort tenisowy ;) .

 

 

Jak Jan założył ten wątek, to widząc temat sądziłem, że chodzi o jakąś nową narciarkę. Z żalem doczytałem, że to tylko nudny tenis.

A dziś sprawdzałem na bieżąco wyniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma dziadków, bo oni ekipę z pieniędzy prywatnych i sponsorów utrzymują. Ale jest sukces, to zaraz jakiś obatel będzie się chciał podczepić

Można być też leśnym dziadkiem z prywatnych funduszy :lol:, wystarczy tylko odpowiednio ogłupić rodziców a brak trenerów z poza 

układu w zupełności wystarcza by interes się kręcił.

 

Ten trener Igi na oko to chyba niewiele starszy od niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zaczynają dorastać zawodnicy/pokolenie wychowane przez trenerów/szkólki za środki prywatne (po przerwie między państwowe, a później zupełnej pustce). Dodatkowo internet/dostęp do informacji powoli eliminuje gorszych trenerów/szkółki, a promuje lepszych/lepsze. Teraz liczę, że kluby i dziadki z związków (przepraszam za generalizowanie = wiem, że działają też ludzie z powołania) zostaną zmuszeni do profesjonalizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zaczynają dorastać zawodnicy/pokolenie wychowane przez trenerów/szkólki za środki prywatne (po przerwie między państwowe, a później zupełnej pustce). Dodatkowo internet/dostęp do informacji powoli eliminuje gorszych trenerów/szkółki, a promuje lepszych/lepsze. Teraz liczę, że kluby i dziadki z związków (przepraszam za generalizowanie = wiem, że działają też ludzie z powołania) zostaną zmuszeni do profesjonalizacji.

W Stanach taki system  jest powszechny - to Rodzice (przez duze R)  wykladaja pieniadze, spedzaja niebywala ilosc czasu na turniejach i podrozach . Kupuja sprzet, placa za  np lodowisko do hokeja itp itd

Dopiero od College mozna dostac stypendia , ale nie mozna byc sponsorowanym - chyba, ze po szkole sredniej przechodzi sie na zawodowstwo..

 

Tak wiec, mam nadzieje, ze nikt nie podciagnie sie pod sukces Rodziny Swiatkow..

i mam nadzieje, ze pani Iga  nie  zmanieruje sie  (chociaz przeblyski takiego zachowania mozna zauwazyc)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...