Skocz do zawartości

Ski Arena Szrenica


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ty naprawdę jarasz się tym że jest jeszcze łacha śniegu na Loli albo Czarnej Górze? I co niby można zrobić z tym śniegiem. Na nartach pojeździć? Może garnij się po prostu na lodowiec do Austrii jak się w Szklarskiej i Czarnej Górze nie wyjeździłeś... 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mlesik napisał:

Ty naprawdę jarasz się tym że jest jeszcze łacha śniegu na Loli albo Czarnej Górze? I co niby można zrobić z tym śniegiem. Na nartach pojeździć? Może garnij się po prostu na lodowiec do Austrii jak się w Szklarskiej i Czarnej Górze nie wyjeździłeś... 😕

Zjechać a nie pojezdzic, ja tam Grimsona rozumiem. A Austria to już jednak kilka godzin więcej podróży, trza czasu i pieniędzy. Sam rozmyślałem czy nie odwiedzić Karkonoskiej Przełęczy i coś tam sobie zjechać w pobliżu, ale wylądowałem w Kołobrzegu…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
On 4/26/2022 at 10:51 PM, grimson said:

Via konkurencyjne forum: Ski Arena planuje w miejsce Puchatka wstawić szybkie 4-osobowe krzesło:

Ski Arena Szrenica - Strona główna | Facebook

Blog o nartach: Planowana rewolucja na Szrenicy

 

Kiedy Waszym zdaniem (o ile w ogóle) może zadziać się reorganizacja ON? Na najbliższy sezon chyba znowu nie ma się co nastawiać na Szrenicę... 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
2 minutes ago, grimson said:

Panie i panowie - Szklarska ruszyła dziś z naśnieżaniem Puchatka. Wg FB, potrzebują 4 dni non stop naśnieżania żeby odpalić Puchatka.

Żeby postać w korku to można wyjechać do centrum miasta... Jak napiszesz, że otwierają całą górę, to jestem za przełożeniem zlotu :D, albo przynajmniej zrobienie drugiego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzymQ napisał:

Żeby postać w korku to można wyjechać do centrum miasta... Jak napiszesz, że otwierają całą górę, to jestem za przełożeniem zlotu :D, albo przynajmniej zrobienie drugiego 🙂

Czaję się jak otworzą Lolę i Halę Szrenicką. Mam już wstępnie zarezerwowane dwa weekendy z rzędu w Szklarskiej w połowie marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...