Skocz do zawartości

Ski Arena Szrenica


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

On 11/13/2021 at 11:20 PM, Mitek said:

Cześć

Dobre Grimson, oba filmiki bardzo dobre. Dawaj więcej takich debili. 🙂
Pozdro serdeczne

Cześć Mitek,

Mam coś w sam raz dla Ciebie. Film traktuje dość mocno o odpowiedzialnej (lub nie) jeździe na stoku. P.S. usiądź wygodnie i koniecznie oglądaj z dźwiękiem. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grimson napisał:

Na Puchatku pewnie znośnie, Lola znając realia porośnięta krzaczorami ale przejezdna.

Dziś warunki straszne. Nawet na parkingu w pracy mogłem się wywalić i wpaść w poślizg... lepiej nie wychodzić z domu. Ale dzięki za info... Popatrzę na kamerki w ciągu dnia. A tymczasem w Karkonoszach pięknie... było

https://gazetawroclawska.pl/sloneczne-halo-w-karkonoszach-niezwykle-zjawisko-uchwycone-na-zdjeciach-galeria/ar/c1-15949165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, grimson napisał:

Tu jest dobra retrospekcja: Szklarska z 1987r. Stoki nie widziały ratraku, a zdarzenie z 55 sekundy jest arcyciekawe i dające do myślenia. Materiał nagrany na Hali?

 

Jak jesteśmy w okolicy to kolejny raz wklejam, bo dobrej muzy i klimatu nigdy nie za wiele

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, star napisał:

Dziś warunki straszne. Nawet na parkingu w pracy mogłem się wywalić i wpaść w poślizg... lepiej nie wychodzić z domu. Ale dzięki za info... Popatrzę na kamerki w ciągu dnia. A tymczasem w Karkonoszach pięknie... było

https://gazetawroclawska.pl/sloneczne-halo-w-karkonoszach-niezwykle-zjawisko-uchwycone-na-zdjeciach-galeria/ar/c1-15949165

U mnie w krainie ziemniaka z rana też szklanka, głównie na chodnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...