Skocz do zawartości

Ski Arena Szrenica


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, grimson napisał:

Przy wczorajszej pogodzie perfekcyjnie widziałem Śnieżkę, Labski Szczyt oraz Szrenicę z A4 zaraz za Wrocławiem. Całe pasmo już biale, co dobrze rokuje 🙂

Śniegu jest niewiele i dopiero powyżej 900-1000m n.p.m. co widzę z okna, ale w ciągu tygodnia powinno już trochę go spaść.

Wygląda na to, że zima zawita w polskie góry bez opóźnień.

Edytowane przez Ziemowit1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2021 o 12:57, Ziemowit1 napisał:

Śniegu jest niewiele i dopiero powyżej 900-1000m n.p.m. co widzę z okna, ale w ciągu tygodnia powinno już trochę go spaść.

Wygląda na to, że zima zawita w polskie góry bez opóźnień.

Zazdraszczam że masz tak blisko do Szklarskiej. Ja autem muszę cisnąć 230km w jedną stronę.

Co prawda z moich okolic widać szczyty w Karkonoszach z..wierzchołka masztu w Mikstacie, ale to tylko przy dobrej pogodzie i uzyskaniu pozwolenia na wejście 😀

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grimson napisał:

Zazdraszczam że masz tak blisko do Szklarskiej. Ja autem muszę cisnąć 230km w jedną stronę.

Co prawda z moich okolic widać szczyty w Karkonoszach z..wierzchołka masztu w Mikstacie, ale to tylko przy dobrej pogodzie i uzyskaniu pozwolenia na wejście 😀

Ja się tu urodziłem i po wielu latach tu wróciłem.

Chociaż marzy mi się mieszkanie w Mieming, tam gdzie kiedyś kręcono serial "Doktor z alpejskiej wioski". 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, grimson napisał:

I w Szklarskiej się zabielilo, tylko ze z naturalnego opadu. Świetna kamerka z widokiem na Lole ktoś mądry przestawił i pokazuje teraz skałki…

 

AE98E6F0-F7CB-4F4E-897A-5BB56C0B1E1D.png

To na razie jest malutko. Nie tylko w Sudetach, ale i w całej Polsce ma mocniej sypnąć. Jak policzysz to 70cm w porywach do 85cm spadnie - o ile te prognozy się utrzymają. Takiego początku Grudnia to ja nie pamiętam od bardzo wielu lat.

Zrzut ekranu 2021-11-27 o 08.59.22.png

Edytowane przez Ziemowit1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ziemowit1 napisał:

To na razie jest malutko. Nie tylko w Sudetach, ale i w całej Polsce ma mocniej sypnąć. Jak policzysz to 70cm w porywach do 85cm spadnie - o ile te prognozy się utrzymają. Takiego początku Grudnia to ja nie pamiętam od bardzo wielu lat.

Zrzut ekranu 2021-11-27 o 08.59.22.png

To może być grubo w Szklarskiej, jak w 01.2019 spadł metr śniegu to otworzyli Ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2021 o 20:02, grimson napisał:

 

Co prawda z moich okolic widać szczyty w Karkonoszach z..wierzchołka masztu w Mikstacie, ale to tylko przy dobrej pogodzie i uzyskaniu pozwolenia na wejście 😀

Warto, żeby jeszcze anteny RTV wyłączyli. 

Edytowane przez brachol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...