Skocz do zawartości

Ski Arena Szrenica


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Pracują armatki na Loli, czyżby Szklarska chciała się otworzyć po 17.01? Warun pogodowy dla Szklarskiej pozytywny, raczej mroźno i możliwe opady śniegu.

Widziałeś na kamerce czy naocznie?

Pytam bo z kamerki było widać że śnieżą od górnej stacji Karkonosza, ale raczej dojazd do Śnieżynki.

Chcialbym żebyś miał rację, ale praktyka ostatnich lat pokazuje, że Lola rusza na końcu, po solidnym naturalnym opadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś na kamerce czy naocznie?

Pytam bo z kamerki było widać że śnieżą od górnej stacji Karkonosza, ale raczej dojazd do Śnieżynki.

Chcialbym żebyś miał rację, ale praktyka ostatnich lat pokazuje, że Lola rusza na końcu, po solidnym naturalnym opadzie.

 

Z kamerki  ;)

 

Z kamerki też obecny widok na Ski Arenę:

 

 

Załączone miniatury

  • 3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualnie wróciła sroga zima, jest mróz, śniegu napadało świeżego całkiem sporo. Jeśli przy takich warunkach nie otworzą Hali i Loli to kiedy? Trasa FIS też by się przydała. Przy tych ograniczeniach następne 2 tygodnie to będzie najazd ludzi, szczególnie w weekendy. Zamknięte Alpy (poza Szwajcaria), zamknięte Czechy. Więc kto będzie miał ochotę pośmigać w tym sezonie wybierze Polskę.

Swoją drogą jestem ciekaw czy naród będzie zdyscyplinowany. Byłem na nartach w Szwajcarii i tam na każdym kroku pilnowali zasłoniętej twarzy. Przy każdej kolejce stał pracownik i upominał tych bez masek. Ciekawe jak będzie u nas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie grubo w ten weekend, wszystkie oferty na booking już zniknęły, nawet te w cenie 1300 pln/ nocleg.

Będzie grubo i jak nie będzie dyscypliny to za dwa tygodnie out. Dzisiaj wypowiadał się w ten deseń prof. Gut (wydaje mi się, że jest to jeden z doradców rządu). 

Myślę, że w ten weekend nie ma sensu pojawiać się w okolicach ON przynajmniej tych bardziej znanych bo wszędzie będzie pełno narodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie grubo i jak nie będzie dyscypliny to za dwa tygodnie out. Dzisiaj wypowiadał się w ten deseń prof. Gut (wydaje mi się, że jest to jeden z doradców rządu). 

Myślę, że w ten weekend nie ma sensu pojawiać się w okolicach ON przynajmniej tych bardziej znanych bo wszędzie będzie pełno narodu.

Gadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na to tak - obłożenie w hotelach 50%, weekend około walentynkowy - masa ludzi stęskniona wyjazdów rzuciła się na rezerwację noclegów.

Mam nadzieję, że jednak nie sami narciarze przyjadą - sam mam znajomych którzy nie jeżdżą na nartach a w Karkonosze się wybierają.

Fakt, że ludzi stęsknionych nart przybędzie sporo.

Jedyna rzecz która mi każe się zastanawiać czy tylko piątek czy cały wekend to pogoda  -13 do zniesienia ale wiatr około 20km/h co po 1 może spowodować że Karkonosz nie będzie jeździł a po 2 odczuwalna temperatura dużo niższa a przy tym brak możliwości ogrzania się (poza ostrą jazdą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na to tak - obłożenie w hotelach 50%, weekend około walentynkowy - masa ludzi stęskniona wyjazdów rzuciła się na rezerwację noclegów.

Mam nadzieję, że jednak nie sami narciarze przyjadą - sam mam znajomych którzy nie jeżdżą na nartach a w Karkonosze się wybierają.

Fakt, że ludzi stęsknionych nart przybędzie sporo.

Jedyna rzecz która mi każe się zastanawiać czy tylko piątek czy cały wekend to pogoda  -13 do zniesienia ale wiatr około 20km/h co po 1 może spowodować że Karkonosz nie będzie jeździł a po 2 odczuwalna temperatura dużo niższa a przy tym brak możliwości ogrzania się (poza ostrą jazdą)

Poza ostra jest tez bojaźliwa, tez się spoce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na to tak - obłożenie w hotelach 50%, weekend około walentynkowy - masa ludzi stęskniona wyjazdów rzuciła się na rezerwację noclegów.

Mam nadzieję, że jednak nie sami narciarze przyjadą - sam mam znajomych którzy nie jeżdżą na nartach a w Karkonosze się wybierają.

Fakt, że ludzi stęsknionych nart przybędzie sporo.

Jedyna rzecz która mi każe się zastanawiać czy tylko piątek czy cały wekend to pogoda  -13 do zniesienia ale wiatr około 20km/h co po 1 może spowodować że Karkonosz nie będzie jeździł a po 2 odczuwalna temperatura dużo niższa a przy tym brak możliwości ogrzania się (poza ostrą jazdą)

Musicie doliczyć do tego sporo Czechów już dzwonią i pytają kiedy otwarcie bo u nich wszystko stoi, widać to na Jakuszycach na biegówkach ile Czechów u nas biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lola chyba...
od piątku


Widziałem ten komunikat na ich stronie pare dni temu.

Biorąc pod uwagę obecna ilość śniegu w Szklarskiej, plus korzystne prognozy pogody, to Lola powinna być musowo otwarta.

Przy okazji spełni się coroczne proroctwo, ze Szklarska otwiera się w połowie lutego xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten komunikat na ich stronie pare dni temu.

Biorąc pod uwagę obecna ilość śniegu w Szklarskiej, plus korzystne prognozy pogody, to Lola powinna być musowo otwarta.

Przy okazji spełni się coroczne proroctwo, ze Szklarska otwiera się w połowie lutego xD

A czy można gdzieś kupić karnet online ew doładować kartę bez stania do kasy

https://e-skipass.pl/#kup-karnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie lubia narzekac, nie ma noclegow ? 1300zl za noc ? booking caly zawalony ? wszedlem dzis z ciekawosci i mozna cos w samej Szklarskiej za polowe tej ceny dostac. Ludzi bedzie duzo no ale szczerze to w ktory weekend nie bedzie... 

 

Jakie narzekanie? Po prostu stwierdzenie faktów. Czy są obecnie dostępne noclegi w Szklarskiej? Widocznie coś się pojawiło, przez weekend byłem na booking 3-5x na dzień i słabo to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie retoryczne. Bardziej zasadne to czy krzesło wzdłuż fis będzie chodziło, wie ktoś?

 

Żeby dostać się nad Ścianę, nie jest konieczne krzesełko - wystarczy wjechać orczykiem na Świąteczny Kamień, stamtąd rzut beretem.

A świąteczny Kamień najczęściej jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis znów do parku ale nie skate choć poręcze są na mostkach, skitury, pięć wież, znaczy górek, bawiąc uczyć, tako rzecze Krasicki, jego park, jego zwierzaki

 

Wzdrygała się czapla niby; Dała się na koniec użyć, Zaczęła służyć.

Mnie to kadzą  rzekł hardzie do swego rodzeństwa

Siedząc szczur na ołtarzu podczas nabożeństwa.

 

https://lektury.gov....-i-przypowiesci

 


Żeby dostać się nad Ścianę, nie jest konieczne krzesełko - wystarczy wjechać orczykiem na Świąteczny Kamień, stamtąd rzut beretem.

A świąteczny Kamień najczęściej jeździ.

Dzięki za patent. Zwykle ścinałem w drugą stronę koło Końskich Łbów.

Załączone miniatury

  • 86756912-1ED4-4B08-862E-8551624118ED.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...