Skocz do zawartości

Ski Arena Szrenica


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie trasy stoją.

 

Znajomy był wczoraj rano na Puchatku, jak jeszcze wiał silny wiatr i zatrzymane były wyciągi. Już wtedy było tam lodowisko.

 

Dzisiaj na kamerkach widać, że na końcu Puchatka można grać w hokeja na lodzie.

 

Byłem w niedzielę na Szrenicy, do 14 nie było żadnego lodowiska. Do samego szczytu był rozmięk, od 1100 padał śnieg z deszczem, niżej deszcz.

To co mogłoby Ci się wydawać z daleka lodowiskiem, to były kałuże na stoku.

Wiało mocno tylko na szczycie. Widziałem że wyciąg przy puchatku chodził cały czas. (piszę o niedzieli do 14:00)

 

Zjeżdżałem Fisem i Puchatkiem. Z punktu widzenia skiturowca zjechać się dało, tak od 1100m fis jest cały wyśnieżony, niżej to słabo.

Na Puchatku jest kilka miejsc, gdzie ciągłość śniegu jest tylko na 2-4 metrach szerokości. Deszcz padał potwornie w ostatnich dniach poniżej 1000m.

 

Impreza TVN wyglądał wczoraj tragicznie, szkoda mi się ich zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Tak wygląda lola z perspektywy,
Nie widzę perspektyw przed nią.
Choć dziś na zDolnym padało.
Na Hali tylko na to czekają.

 

Daleka d... oka.

 

Puchatka jest szansa że odpalą, gorzej z górą Ski Areny. Na kamerze trawsko i krzaczory lekko przypruszone śniegiem.

 

Szklarska wg prognoz w miarę łagodnie przejdzie weekend, tylko kilka st na plusie. Nie to, co w Czarnej Górze, tam będzie mocne 9 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleka d... oka.
 
Puchatka jest szansa że odpalą, gorzej z górą Ski Areny. Na kamerze trawsko i krzaczory lekko przypruszone śniegiem.
 
Szklarska wg prognoz w miarę łagodnie przejdzie weekend, tylko kilka st na plusie. Nie to, co w Czarnej Górze, tam będzie mocne 9 st.


Jakby nie jeździli to zrobiłby się fajny betonowy podkład. Choć jak zrownaja po ludziach i w nocy przymrozi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Karkonoszach wiatr wyrządził sporo szkód. https://www.nj24.pl/...kancy-bez-pradu Co więcej drzewo spadło na jeden z wyciągów narciarskich w Szklarskiej Porębie. U gospodarzy powaliło prawie cały drewniany płot i zerwało część dachu z szopy. W nocy ma być powtórka więc niewesoło. Prąd wysiadał od rana chyba z 50 razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...