Skocz do zawartości

„Podróż za jeden uśmiech 11” ***** ZINAL ***** 20 - 27 marca 2021


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa, przy nastawieniu na jazdę pozatrasową to pewnie faktycznie wygląda to inaczej. Ja przy zjeździe do Vaujany pomyślałam sobie tylko przelotnie: Aha, po lewej przepaść (ale spoko, są siatki), aha, po prawej skały (to pewnie po tym wysadzaniu) - i tyle. Jest snieg, są widoki - super :) Dla pozatrasowca faktycznie kicha - ani w jedna ani w druga wyskoczyć ;)

 

Absolutnie nie :)

 

Żeby dojechać pod apartamenty, wracając ze strony Alpe d'Huez, trzeba "pokonać" bardzo lajtową i widokową trasę Le Col:

 

https://www.youtube....h?v=QgzqmaN4Fqo

 

W 4:33 na wprost widać apartamenty Balcons d'Aurea .

Super :) dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ogłoszenia parafialne:

 

 

Niektórzy z Was, zaznaczyli wybór  poszerzenia  ubezpieczenia o  tzw. choroby  przewlekłe.  Są  też tacy, co zdecydowali się kupić  ubezpieczenie narciarskie  SKI PREMIUM.

 

W dziale  "ubezpieczenia", są już aktywne linki do formularzy i zakupu.

 

 

 

Po wypelnieniu  formularza,  dokonujecie  przelewu o tytule:

 

  • wasz nick + "AXA dopłata"  - 30,-zł
  • Wasz nick +"AXA  Ski Premium -70,-zł

 

Proszę nie łączyć przelewów, każdy tytuł na oddzielnym przelewie.

 

 

pzdr.  O.D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenia parafialne:

 

 

Niektórzy z Was, zaznaczyli wybór  poszerzenia  ubezpieczenia o  tzw. choroby  przewlekłe.  Są  też tacy, co zdecydowali się kupić  ubezpieczenie narciarskie  SKI PREMIUM.

 

W dziale  "ubezpieczenia", są już aktywne linki do formularzy i zakupu.

 

 

 

Po wypelnieniu  formularza,  dokonujecie  przelewu o tytule:

 

  • wasz nick + "AXA dopłata"  - 30,-zł
  • Wasz nick +"AXA  Ski Premium -70,-zł

 

Proszę nie łączyć przelewów, każdy tytuł na oddzielnym przelewie.

 

gdzie są te numery konta do  1 wpłaty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, wszystko cacy, ale Szabirski jakoś nie wspomniał o tym, że przebijając się z hotelu do Alpe d'Huez i wracając do hotelu trzeba skorzystać z...

 

MOST

 

SCARY

 

SKILIFT

 

IN THE WORLD...

 

 

 

Nie widząc tego wcześniej odpaliłem to na projektorze w 120 calach... Prawie się zes... zemdlałem :D

 

PZJU10 zaliczona tyrolka

 

 

PZJU9 Leissieres 

 

 

to i ten się pewnie ogarnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZJU10 zaliczona tyrolka

 

PZJU9 Leissieres 

 

to i ten się pewnie ogarnie ;)

 

Tyrolki w Val Thorens bardzo zazdraszczam. Jak tylko dane mi będzie być ponownie w Ischgl to spróbuję tamtejszej:

 

Na teraz mogę się tylko pochwalić zjazdem tyrolką ze skoczni "Orlinek" w Karpaczu.

Do tego bungee klasyczne, bungee na sztywnej linie (wahadło), bungee odwrotne (slingshot), kilkadziesiąt via ferrat... Nigdzie nie pękałem i wszędzie był fun...

A na głupim jadącym w dół krześle dostaje wręcz ataku paniki. Może to kwestia tego, że na wszystkich w/w atrakcjach jest się w uprzęży, a z krzesła można się wysunąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyrolki w Val Thorens bardzo zazdraszczam. Jak tylko dane mi będzie być ponownie w Ischgl to spróbuję tamtejszej:

 
Na teraz mogę się tylko pochwalić zjazdem tyrolką ze skoczni "Orlinek" w Karpaczu.
Do tego bungee klasyczne, bungee na sztywnej linie (wahadło), bungee odwrotne (slingshot), kilkadziesiąt via ferrat... Nigdzie nie pękałem i wszędzie był fun...
A na głupim jadącym w dół krześle dostaje wręcz ataku paniki. Może to kwestia tego, że na wszystkich w/w atrakcjach jest się w uprzęży, a z krzesła można się wysunąć...


A np. wsiadanie tyłem do przodu coś da? Ostatecznie można zabrać piersiówkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np. wsiadanie tyłem do przodu coś da? Ostatecznie można zabrać piersiówkę

 

Kumpel jest kierownikiem budowy. Kiedyś miał 2 nowych na budowie... na rusztowaniach bardzo wystraszeni/na czworakach prawie. Po jakimś czasie powiesili siatkę = zabezpieczenie żadne ale kolesie zaczęli skakać po rusztowaniu jak kozice. Do czasu, aż ich kolega nie opieprzył. Tylko ciężko byłoby rozwijać siatkę na krzesełku :-) Może: "Nie patrz w dół!" :-)

 

Ps. Polecam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jadę znowu z wami, ale taki tu postrach siejecie, że wszystkie niewiasty wywieje z tej inicjatywy...co za tunele, co za karkołomne  zjazdy na krzesełku...

Dajcie chłopaki jakieś fajne zapowiedzi przyjemności dla kobiecych , delikatnych preferencji... mogą być kulinarne, albo taneczne...ostatecznie basenowe pod palmami :P

A tak w ogóle czy nie ma tam wymiennie pobytu w parku wodnym w ramach ski..pass?

często to jest w tego typu ośrodkach.

Może jakieś doświadczenia z parku wodnego tamtejszego, albo dyskotek podeślecie tutaj dla złagodzenia wrażeń...

Nie wystarczy wam ogólnej histerii covidowej? :D

 

 

mówisz masz  :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formularz wypełniony, data urodzenia jako liczba całkowita wyszła bez kropek czy też innych slashy, ale chyba czytelna :-)

 I jak co roku w parafii 

 

formularz  zgloszenie i na tace na tace kasa kasa 

A naród znów  Na OJca Dyrektora  pusci 

 szabir zachec moze  jakies atrakcje ... reczniki,,, lub cos innego tancerka lub tancerz  gogofree w aptamencie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...