Skocz do zawartości

Szklarska Poręba - Babiniec Jakuszyce


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Szklarska Poręba - Babiniec Jakuszyce Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://www.babiniec.com.pl/ Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Jeden z nudniejszych wyciągów, na jakich miałem okazje jeździć, a jeźdzę już jakieś 20 lat ;) zamiast babińca polecam pojechać parę kilometrów dalej do harrachova albo rokytnic, normalne trasy, a nie jakaś łąką wzdłuż orczyka, w Zieleńcu jest tak samo - dużo wyciągów ale co z tego, krótkie łaki przy wyciagach, zero zróżnicowania, dla rzemieslników dla których nie ma znaczenia otoczenie tylko sama jazda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam! Szczerze mówiąc dziwią mnie niektóe negatywne opinie o stoku. Jeździłem tu kilka razy, w różnych odstępach czasu i widać dobrze trafiłem, bo nie mam negatywnych wspomnień. Stok rzeczywiście, trudny nie jest, zdecydowanie do jazdy rekreacyjnej. Pani w kasie, no cóż, radzi sobie jak może:D A jeżeli chodzi o Harrachov, to bez przesady, tam też żadnych rewelacji. Ostatnie święta tam spedzałem i w tym cudownym Harrachov'ie byłą czynna tylko 1 trasa, co skutkowało kolejką na 25 minut do wyciągu. Za takie coś dziękuję, wolę już przebrnąć przez starszą panią w kasie na Babińcu i orzynajmniej jeździć kilka godzin na bieżąco na nudnym stoku:D Pzdr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Stok krótki i łatwy. Jest możliwość jazd nocnych, ale tylko dla zorganizowanych grup powyżej 20 osób. Oświetlenie stoku jest słabe - mogliby zamontować lepsze reflektory. Mogliby także pomyśleć o zainstalowaniu systemu sztucznego naśnieżania - czasami jest problem ze śniegiem. Nie wiem dlaczego kończą sezon tak wcześnie - nawet tylko pod koniec lutego! Tak było na przykład 2 lata temu. Śniegu była jeszcze masa, ale oni zamknęli wyciąg. Podsumowując : nie polecam tego miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
Od kilku lat - jakiś 3 NIE czynny. Miejsce było genialne i dobrze przygotowane, ale właściciel - dzierżawca nie dogadał się z miastem na temat przedłużenia wyciągu i zwinął interes ;( Szkoda, ale to nie pierwsza co najmniej dziwna decyzja Urzędu Miasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...
Mieszkamy w apartamentach Huta Szkła przy nr 17, tuż przed przejazdem, którym nawet przyjeżdżają pociągi. Sypie trochę. Będzie z 5cm świeżego. Wieczorny spacer do punktu nr 40, Wiciarka co się zowie, obok jakiś wyciąg? Wcześniej Nissana Patrola ktoś klepie w dziupli, żartuję w warsztacie. Dojazd prawie bez popchnięcia. Generalnie na dojazdowce mały Armageddon. A właściciel domu z Łodzi. Product placement.

Załączone miniatury

  • DSC_4082.JPG
  • DSC_4076.JPG
  • DSC_4095.JPG
  • DSC_4091.JPG
  • DSC_4072.JPG
  • DSC_4071.JPG
  • DSC_4068.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...