Skocz do zawartości

PŚ 20/21


Mikoski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A z czego mam wrzucać wyniki?

Mogę podać swój z przed wczoraj na Palenicy - 60,27s, dasz mniej(zależne od ustawienia GS)

Cześć

Nie da bo nie jeździ. "Przedwczoraj" Ci się rozdzieliło. Fredi to inna liga. Jego liga jest bliżej mojej - Fredi dzisiaj na stoku o długości 500m  z czego 200 płasko !!! zrobiłem 100 skrętów w ciągu na narcie 30m.

Może być, czy drewno?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Nie da bo nie jeździ. "Przedwczoraj" Ci się rozdzieliło. Fredi to inna liga. Jego liga jest bliżej mojej - Fredi dzisiaj na stoku o długości 500m z czego 200 płasko !!! zrobiłem 100 skrętów w ciągu na narcie 30m.
Może być, czy drewno?
Pozdrowienia

Na zachete gratulacje! Byles sam? Ile przejechal drugi? Jazda smigiem jest najszybsza a dlugosc w slizgowej nie przeszkadza. To otwieramy zawody na ilosc skretow w jednym ciagu.
Kolejnosc tymczasowa:
Lp. Nick Ilosc
1. Mitek 100
2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że prezessooo grubssso Apollo zauważą, że nie tylko są skoczkowie.
PS. Wniosek: Koronka służy Polskim kobietom :)

 

Polo sfokusowany jest na skokach narciarskich oraz na swojej młodej towarzyszce życia. Z tego pierwszego leci kasa do związku, z tego drugiego krew buzuje w zwapniałych żyłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No i co myślisz, już tak na spokojnie. Ja właśnie wróciłem z nart i oglądam w powtórce ostatnią 15. Ślisko było...

Bassino - katastrofa.

Siebenhofer - bardzo ładny spokojny przejazd. Myślę, że to taktyczny klucz do tego stoku.

Holdener - szarpany styl, za dużo siły. Szkoda tych mistrzostw, kolejnych mistrzostw i mimo tego uśmiech.

Maryna - walka, gdyby nie ten odjazd na dziurach miałaby medal. Jest bardzo szybka, zwarta i ekonomiczna jazda. Sprawdziłem różnicę - nie byłoby medalu raczej

Robinson - sporo drobnych błędów i siłowo ale dała radę - szacun. Poza tym jeździ na Volklach a to badziewie więc ma trudniej.

GIsin - ..... jak nie ona, niepewnie.

Liensberger - jak dla mnie najbardziej kosmiczny przejazd. Ze trzy razy byłą praktycznie poza trasą.

Gut - szwajcarski karypel w wyjątkowej formie

O'Brien - ja bym powiedział, że po prostu niefart. Każda zawodniczka oprócz Siebenhofer miała uślizgi.

Shiffrin - szkoda. Czysto ale nie tak miękko i pewnie jak zawsze.

 

 

 

Vjhova - jak ktoś jest zbyt napięty..... :)

Na spokojnie...

Super że Łuczak się pokazała z tak dobrej strony.

Maryna jechała podobnie jak Liensberger - krawędź, i lekko na tyłach. To ją niestety zgubiło na dziurze w miejscu gdzie chciała nabrać prędkości na ostatni odcinek. Patrząc na stratę pewnie jednak czwarte by było ale skoro po takim wyhamowaniu dała pociągnąć dół tylko ze stratą 0,2 mogło być coś wielkiego. Cóż narciarstwo tak wygląda. Jakby mi ktoś na początku sezonu powiedział że Polka tak pojedzie w PŚ i na MŚ nie uwierzyłbym. 

Włoszki spaliły się psychicznie na mistrzostwa u siebie. Jeszcze im Goggia wyleciała. Widać po Brignone jak nerwowo padła. Zresztą co do niej to w każdych zawodach jechała na 110 % ryzyka a tak się nie da. Bassino wiem że ma fantastyczny sezon ale miałem jakieś subiektywne przekonanie że u niej medalu na pewno nie będzie. Głowa też nie dała rady.

Shiffrin to Shiffrin - słaby sezon, brak przygotowania przed i startami oraz treningiem przed Mistrzostwami kosi medale. Nie chce się wymądrzać ale .... a nie mówiłem:D Podejrzewam że następny sezon również wolno zacznie, pewnie nie tak jak ten ale IO będą totalnie jej.

Gut - forma jak sprzed wielu lat gdy z Vonn się tłukły o puchar świata. Super się ogląda tak agresywną jazdę. W zeszłym sezonie wyglądało jakby się bała a wychodzi że to chyba przygotowanie fizyczne gra rolę największą w jej przypadku. Ona nawet średnio zdyszana wpada na metę.

I teraz moja "ulubienica" Vhlova. Spadła forma bo doszło zmęczenie startami i jej styl  jak to wszyscy mówią "męski" nie jedzie. Po prostu brak sił. Doszła do tego presja bo nie idzie i mistrzostwa poszły się... Na osłodę generalkę PŚ raczej obroni patrząc na to jakie zawody są do końca. 

 

A dziś faceci. Obstawiam tak: będzie niespodzianka i zaskoczy Henryczek - nic nie jeździł, siedział cicho, forma mu szła ostatnio lekko w górę, potrenował i jak nie wywali czegoś po drodze a w sumie rzadko to robi to...  1. Henryczek, 2. Zubcic, 3. Pinturault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się coś zdaje, że Pinturault spierniczy coś dzisiaj. Solidny jest, ale takie mam głupie przeczucie, że nie będzie w 2 przejeździe. Tfu, tfu, żeby nie było, że wykrakałem.

też mu kibicuje, ale żeby z agresją nie przesadził, bo wredny śnieg w tej Cortinie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się coś zdaje, że Pinturault spierniczy coś dzisiaj. Solidny jest, ale takie mam głupie przeczucie, że nie będzie w 2 przejeździe. Tfu, tfu, żeby nie było, że wykrakałem.

Cześć

Nie mogę Ci dziękować bo kraczesz jak cholera... :)

Kibicuje mu w tym sezonie serdecznie choć nie jestem jego fanem ze względu na to, że nie ma jakiegoś takiego swojego charakteru. Ale za solidność sportową postawę, spokój i pracowitość należy mu się.

Za to Kristoffersenowi nie kibicuję. Nie lubię go, nie lubię ego jazdy. To podobnie jak z Vlhovą...

Zubcic,... taaa Zubcic tak! Ma momenty wiatrakowate ale właśnie przez to jest wartościowy. No i ta szybkość.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Widzieliście pierwszy przejazd Pinturault.

Nic mądrzejszego jak JA PIE........Ę nie potrafię wymyślić.

Na górze było widać jak dokładnie jechał, jak blisko tyczek. Inna liga!

Pozdrowienia

 

Jak Hirsher... tzn taka przewaga. Co najlepsze nawet nie widac że on tak pędzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza trochę trasa i o dziwo jest szybciej... Luca mi zaimponował :D wywinie coś w drugim...

Cześć

Myślę - może się mylę - że po prostu czują się pewniej. Trasa jest podobna jak u kobiet - po prostu strasznie ślisko - i jadą z bagażem niepewności. Pinturault jakby tego nie odczuwał albo miał jakieś zupełnie inne narty.

Aliprandini to jednak trochę wiatrak i mógł z założenia pójść na całość a po chwili okazało się, że dobrze trzyma, lepiej niż się spodziewał. To już takie gdybanie w moim wykonaniu, którego nie lubię - pokrywanie totalnej niewiedzy gadaniną - przepraszam.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Myślę - może się mylę - że po prostu czują się pewniej. Trasa jest podobna jak u kobiet - po prostu strasznie ślisko - i jadą z bagażem niepewności. Pinturault jakby tego nie odczuwał albo miał jakieś zupełnie inne narty.

Aliprandini to jednak trochę wiatrak i mógł z założenia pójść na całość a po chwili okazało się, że dobrze trzyma, lepiej niż się spodziewał. To już takie gdybanie w moim wykonaniu, którego nie lubię - pokrywanie totalnej niewiedzy gadaniną - przepraszam.

Pozdrowienia

Oglądając w tv to zawsze jest gadanina!:)

Super zawody. Złoto raczej rozdane ale srebro i braz... do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...