Skocz do zawartości

Czarna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, star napisał:

Pomysł fajny ciekawe jaka trasa? Choć ja wolę z prądem.

6D52401B-E73F-464F-9E30-E58DC7375DA8.png

2077328A-CA8F-41DE-89D2-A2F8737CC820.jpeg

Są dwie opcje: podchodzą/podbierają na A lub B. Tylko nie pasuje mi ten calkowity dystans, bo licząc najdłuższa B wychodzi mi w dwóch pętlach max 6.72km. Chyba ze zaokrąglili do pełnej „7”.

Ze względów bezpieczeństwa celowałbym w B.

Btw Szklarska przegrała śniegowo z CG i  w kolejny piątek melduje sie z familia na weekend na CG, nocleg przy stoku.

Edytowane przez grimson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grimson napisał:

Są dwie opcje: podchodzą/podbierają na A lub B. Tylko nie pasuje mi ten calkowity dystans, bo licząc najdłuższa B wychodzi mi w dwóch pętlach max 6.72km. Chyba ze zaokrąglili do pełnej „7”.

Ze względów bezpieczeństwa celowałbym w B.

Btw Szklarska przegrała śniegowo z CG i  w kolejny piątek melduje sie z familia na weekend na CG, nocleg przy stoku.

Gdzie nocujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, star napisał:

Gdzie nocujesz?

Czarna Perła, powrót po 2 latach nieobecności w tej miejscówkę. Chyba wypożyczę na miejscu coś naprawdę szerokiego pod narta, bo ma być do 12 st na plusie. Moje 65 oraz 70mm pod butem nic dobrego w takim warunie nie wróży.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, brachol napisał:

Szklarska dzisiaj dostaje dostawy białego i to w dość sporej ilości...

To się zgadza. Prognozy dla obu ośrodków podobne na najbliższe dni.

Jakbyś popatrzył na kamerki w Szklarskiej pod koniec tygodnia, to na Puchatku już pojawiały się przesącze, przetarcia i inne takie. Śnieg na wejściu do Karkonosza znikł zupełnie. Szanse na otwarcie Loli 0%.  Co prawda Szklarska dalej informuje, że Świąteczny Kamień [opóźnienie o tydzień vs poprzednie komunikaty] oraz Hala będą otwarte w kolejnym tygodniu, natomiast wolę dobre warunki śniegowe, które zapewni CG...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grimson napisał:

Czarna Perła, powrót po 2 latach nieobecności w tej miejscówkę. Chyba wypożyczę na miejscu coś naprawdę szerokiego pod narta, bo ma być do 12 st na plusie. Moje 65 oraz 70mm pod butem nic dobrego w takim warunie nie wróży.

Masz basen w pakiecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, star napisał:

Masz basen w pakiecie.

Jest basen, sauna i  spa. 

Ja celuję w pobudkę o porannym udoju i podejście z buta na Czarną Górę lub Żmijowiec, żeby zjechać na dół na nartach. Potem będzie normalne nartowanie . Praktykowałem takie coś 09.04.2022:

IMG_0247.JPG

IMG_0249.JPG

IMG_0246.JPG

IMG_0244.JPG

Przechwytywanie1.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, grimson napisał:

Jest basen, sauna i  spa. 

Ja celuję w pobudkę o porannym udoju i podejście z buta na Czarną Górę lub Żmijowiec, żeby zjechać na dół na nartach. Potem będzie normalne nartowanie . Praktykowałem takie coś 09.04.2022:

IMG_0247.JPG

IMG_0249.JPG

IMG_0246.JPG

IMG_0244.JPG

Przechwytywanie1.JPG

Powinno być twardo pod spodem choć nieco rozmodlone wtedy ma to sens, jak bardzo miękko, ew lodowo to słabo. Choć teraz winno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, star napisał:

Powinno być twardo pod spodem choć nieco rozmodlone wtedy ma to sens, jak bardzo miękko, ew lodowo to słabo. Choć teraz winno być ok.

Wtedy był beton przykryty 10cm świeżego, nieratrakowanego białego.

Norweg na razie pokazuje, że będzie miekko; liczę że zmrozi przy gruncie:

image.thumb.png.5192d69c201de44691be44590a5bda14.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj przed południem

- warunki pogodowe średnie - przez większość czasu popadywał lekki deszczyk, ciepło

- trasy dobrze przygotowane, widać jednak tu i ówdzie przetarcia

- brak przejazdu pomiędzy osiami A/B a C/D

- ludzi garstka, do wszystkich wyciągów na bieżąco

Pzdr, 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kaem napisał:

Byłem wczoraj przed południem

- warunki pogodowe średnie - przez większość czasu popadywał lekki deszczyk, ciepło

- trasy dobrze przygotowane, widać jednak tu i ówdzie przetarcia

- brak przejazdu pomiędzy osiami A/B a C/D

- ludzi garstka, do wszystkich wyciągów na bieżąco

Pzdr, 

 

Ja melduję się z familią na CG na weekend. Szklarska przegrała. bo odpalili tylko Śnieżynkę i Puchatka.

Będzie lekki mróz w nocy, za dnia +6-8 st C więc raczej Kastle będą w użyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nikon255 napisał:

Bede jutro (czwartek) od rana. @Kaem moze dasz rade wpasc? 🙂

Jutro o 11tej wpadam do klienta w okolicy Ostrovii Mazowieckiej, zatem z domy wypadam ok 5tej rano .... Wracam w piątek wieczorem, a sobota i niedziela zajęte na pilne obowiązki domowe.

Qrde, takie życie.  

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Kaem napisał:

Jutro o 11tej wpadam do klienta w okolicy Ostrovii Mazowieckiej, zatem z domy wypadam ok 5tej rano .... Wracam w piątek wieczorem, a sobota i niedziela zajęte na pilne obowiązki domowe.

Qrde, takie życie.  

Szkoda, bo ostatnio zajalem sie rodzina i tak wyszlo ze Was wystawilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...