Skocz do zawartości

Czarna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Kaem napisał:

Zjechało się kilka fajnych osób, było świetne jeżdżenie w wiosennym śniegu, po południu już wymagającym więcej techniki (której brak 😄 ) i nieco siły.

Dzięki za wspólne nartowanie, dobre porady i możliwość objeżdżenia nieznanych a świetnych nart!!

Kto był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kaem napisał:

Zjechało się kilka fajnych osób, było świetne jeżdżenie w wiosennym śniegu, po południu już wymagającym więcej techniki (której brak 😄 ) i nieco siły.

Dzięki za wspólne nartowanie, dobre porady i możliwość objeżdżenia nieznanych a świetnych nart!!

Rowniez dzieki! No wiesz... Tobie braku techniki nie mozna zarzucic! Moze kolejny raz w jakims szpindlu, jesli korona nie bedzie po 30gr 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była nad garsteczka ledwie: Spiochu, Nikon255, Bruner, ja i mój kolega Jarek.

Każdy myślę dobrze ponartował, dla mnie było czystą przyjemnością oglądanie rytmicznych króciutkich skrętów Spiocha, średnich Brunera na gryzących w oczy i-speedach, pieknego śmigu (z przeskokami) Nikona w grubych muldach po południu, na gigantkach 185, słowem zajefajnie.

OFF nt sprzętu: Nikon masterów nie pożałował 😄 i kolejny dla mnie zonk. Od zawsze miałem obawy przed nartami >180 o charakterze gigantki ... i zostałem wyleczony - radiusa 23 m i długości się podczas jazdy nie odczuwa specjalnie, wystarczy o tym nie pamiętać . Być może to także zasługa bardzo centralnie (rozumiem to jako ,,wysoko'')montowanych wiązań . Narta świetna, szybka w wejściu na krawędzie i genialnie prowadzi skręt. Może pomyślę o takich - ale 180 - na kolejny sezon, jeśli okoliczności pozwolą. Zamiast X9. TurboChargery po raz kolejny pokazały się z dobrej strony (vide Nikon 😄 ).

Genialna pogoda, bardzo zmienne warunki śniegowe a zwłaszcza fantastyczne towarzystwo to powód, że wyjazd ten zaliczam do najlepszych w tym sezonie.

Pzdr4all!!!

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Kaem Marek, bardzo ciekawy byłem Twojego odczucia, pamiętając Twój sceptycyzm do nart GS. Ja definitywnie po ostatnich doświadczeniach z Twoim X9 181 i RX 175, skreśliłem narty typu SL. Zupełnie nie widzę dla siebie uzasadnienia dla posiadania takiej narty, biorąc pod uwagę jaką jazdę preferuję i jakie stoki wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gabrik napisał:

Dzięki @Kaem Marek, bardzo ciekawy byłem Twojego odczucia, pamiętając Twój sceptycyzm do nart GS. Ja definitywnie po ostatnich doświadczeniach z Twoim X9 181 i RX 175, skreśliłem narty typu SL. Zupełnie nie widzę dla siebie uzasadnienia dla posiadania takiej narty, biorąc pod uwagę jaką jazdę preferuję i jakie stoki wybieram.

Dlaczego nie SL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gabrik napisał:

Nikon nie ma sensu szerzej uzasadniać, bo zrobi się gównoburza. Zwyczajnie taka narta do niczego nie jest mi potrzebna. Widziałem Narciarza na fis sl, zupełnie nie moja wizja nartowania.

To nie będzie gównoburza tylko pisanie o prawdzie i nieprawdzie. Narta niczego nie determinuje - i taka jest prawda. I koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grimson napisał:

Są wyniki zjazdu na jajo z poprzedniego weekendu:

https://www.narty.pl/tresc-artykulu/zjazd-na-jajo-z-czarnej-gory-swietna-rywalizacja-amatorow-predkosci-na-nartach
 

Zjazd trasa B, meta na dole Efki. Najszybszy czas to 1 min 9 sek.

Na jajo ze startu wspólnego i jeszcze wyścig, kto pierwszy wepnie buty.  Trudno o bardziej kretyńskie zawody.

Ale to nie pomysł CG, tylko producenta pewnego ohydnego napoju, który robił już takie imprezy na Kasprowym.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spiochu napisał:

Na jajo ze startu wspólnego i jeszcze wyścig, kto pierwszy wepnie buty.  Trudno o bardziej kretyńskie zawody.

Ale to nie pomysł CG, tylko producenta pewnego ohydnego napoju, który robił już takie imprezy na Kasprowym.

Cytat (wynika z niego, ze start był indywidualny a nie w grupie):

Ze względu na bezpieczeństwo zawodników, nie organizowano ich w formule skicrossowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grimson napisał:

Nie widziałem w PL zawodów w jeździe na krechę/jako, gdzie start byłby z bramek. 

Ja też nie, ale tak to wygląda w skicrossie.

A zawody na krechę powinny wyglądać jak DH. Czyli normalnie start pojedynczy i wcześniejszy trening na trasie.

Sponsorom jednak zależy na oglądalności i emocjach. Jak będą upadki to nawet lepiej, bo to przyciąga widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...