Skocz do zawartości

Czarna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Spiochu napisał:

Wie ktoś czy w tygodniu będzie czynna trasa B-fis? Wybieram się na narty od niedzieli do piątku.

B Fis działa od jutra:

- jutro jazdy dzienne i nocne do 21

- niedziela do czwartek: tylko jazdy dzienne

- piątek, sobota: jazdy dzienne i nocne

A Fis dostępne na nielegalu, na konkurencyjnym forum pare dni temu było info, ze warun na A całkiem zacny, tylko na tym wypłaszczeniu śniegu mniej.

Edytowane przez grimson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem pisać ze bieda zaglada na CG (brak ciągłości nocnych jazd na B w tygodniu, brak nocnych jazd w ogóle na Efce), a tymczasem:

- CG uruchamia lodowisko 800m2 przy stoku

- odpalają trasę saneczkowa 3km ze szczytu CG ( to już działało w minionym sezonie jak kowid zdusił Polskę)

- morsowisko przy stoku, z woda ze strumienia górskiego

Więcej szczegółów maja podać w najbliższych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, brachol napisał:

Dobrze, że dali znać wcześniej. W zeszłym roku byłem na jeden dzień i Luxtorpeda chodziła do 9.20 i potem zatrzymali z powodu wiatru który wiał już w nocy. To już wolę taki komunikat.

Jeśli to był II dzień Świat Bożego Narodzenia to wtedy tez byłem na CG 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brachol napisał:

To chyba było 27 grudnia 2020 ostatni dzień przed zamknięciem stoków coś tak mi się przypomina.

Mówisz - masz.

Faktycznie, 27.12.2020 wyłączyli Luxtorpede z powodu wiatru. Zgromadziły się zacne tłumy do Efki, w przypływie pozytywnego szaleństwa zamiast stać 15-20min w kolejce, to podchodziłem z buta. Wszystko jest udokumentowane 😀

 

 

CG.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grimson napisał:

Mówisz - masz.

Faktycznie, 27.12.2020 wyłączyli Luxtorpede z powodu wiatru. Zgromadziły się zacne tłumy do Efki, w przypływie pozytywnego szaleństwa zamiast stać 15-20min w kolejce, to podchodziłem z buta. Wszystko jest udokumentowane 😀

 

 

 

Ja wróciłem do domu reszta ekipy nie chciała nawet raz podejść. Wszedłem dwa razy Bibą i powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dopytam o Czarną Górę, bo wydaje się z lepszą infrastrukturą niż Zieleniec. Widzę same czerwone trasy, jak „bardzo są czerwone” ? Ja muszę się powoli rozjeżdżać, ze względu na kontuzję, artro i rehab kolana i stopy, więc wolałbym zacząć od spokojniejszych stoków…

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mario33 napisał:

To jeszcze dopytam o Czarną Górę, bo wydaje się z lepszą infrastrukturą niż Zieleniec. Widzę same czerwone trasy, jak „bardzo są czerwone” ? Ja muszę się powoli rozjeżdżać, ze względu na kontuzję, artro i rehab kolana i stopy, więc wolałbym zacząć od spokojniejszych stoków…

Są dostępne niebieskie trasy przy wyciągu Efka.

Czerwone, maja ich w sumie piec ( z czego działa przeważnie trzy) , nie są ściankami. Tylko trzeba uważać ze względu na odsypy popołudniowe, frekwencję i styl jazdy -> bezkijkowcy + goryle na krechę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...