Skocz do zawartości

Czarna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś do CG w tym sezonie?

Proponuje 5 dni od poniedziałku do piątku. Przed wigilią lub bezpośrednio po 3 króli.

W ferie/weekendy jazda jest niemożliwa, więc szkoda sobie nawet głowę zawracać.

Jutro mają być dostępne karnety - 30% to wyjdzie jakieś 360zł za 5dni.

Noclegi w Stroniach w dobrym standardzie są za 50-60zł/os. W zeszłym roku były też dostępne obiady z dowozem poniżej 20zł za 2 dania (całkiem smaczne).

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Spiochu napisał:

Wybiera się ktoś do CG w tym sezonie?

Proponuje 5 dni od poniedziałku do piątku. Przed wigilią lub bezpośrednio po 3 króli.

W ferie/weekendy jazda jest niemożliwa, więc szkoda sobie nawet głowę zawracać.

Jutro mają być dostępne karnety - 30% to wyjdzie jakieś 360zł za 5dni.

Noclegi w Stroniach w dobrym standardzie są za 50-60zł/os. W zeszłym roku były też dostępne obiady z dowozem poniżej 20zł za 2 dania (całkiem smaczne).

wpadnę na CG:

- na nocne jazdy jak tylko otworzą

- Sylwester na stoku, jazda do oporu, pewnie do 1-2 w nocy

- ferie wielkopolskie po [o ile nie zamkną Stubai gdzie mam już rezerwację] 18-22.01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nikon255 napisał:

Daj znac kiedy będziesz na cg. Nie bede sie narazac xD

Ja tam hamuję jak jest tlumek na CG, jak byłem ostatnio na nocnych w 18.03.2021 to pewien wąsaty typ ciągle cisnął na krechę, z 3x zaliczył glebę, 2 razy w kogoś wjechał na moich oczach. Ale co tam! Ważne że wąs na przedzie i czapka na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, grimson napisał:

wpadnę na CG:

- na nocne jazdy jak tylko otworzą

- Sylwester na stoku, jazda do oporu, pewnie do 1-2 w nocy

- ferie wielkopolskie po [o ile nie zamkną Stubai gdzie mam już rezerwację] 18-22.01

 

36 minut temu, grimson napisał:

E tam, paaanie!

Spróbuj Pan na SL w nocy dać na A-Fis tyle, co ja xD

 

1.JPG

Te posty wskazują, na typowego narciarskiego debila.

Obym się mylił.

Niestety na czarnej pełno podobnych gamoni. W GS wypadli by z trasy na drugiej bramce, ale na prostej prują jak w DH. Dlatego zdecydowanie odradzam wszelkie popularne terminy. Można stracić życie lub zdrowie.

Dla nieznających ośrodka. A-FIS NIE jest oświetlony.

 

Edytowane przez Spiochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spiochu napisał:

 

Te posty wskazują, na typowego narciarskiego debila.

Obym się mylił.

Niestety na czarnej pełno podobnych gamoni. W GS wypadli by z trasy na drugiej bramce, ale na prostej prują jak w DH. Dlatego zdecydowanie odradzam wszelkie popularne terminy. Można stracić życie lub zdrowie.

Dla nieznających ośrodka. A-FIS NIE jest oświetlony.

 

Raczej tester możliwości przy pustych trasach, jak zrobię kuku to tylko sobie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2010 o 14:59, grimson napisał:

Byłem wczoraj na CG. Wyjazd fatalny. Żona ma wstrząs mózgu po upadku na głowę (staż 14 lat na nartach), po skoku z pryzmy śniegu na F2. Stało się to na sam koniec dnia, tuż przed 16...Teraz czuje się znacznie lepiej, wczoraj najpierw GOPR a potem transport karetką do szpitala w Polanicy Zdroju, 46 km od Czarnej Góry. Na miejscu badania i obserwacja, o 21.30 została zwolniona z oddziału. Do domu przyjechaliśmy o 1 w nocy. Sezon 2009 / 2010 został zakończony, wyjazd do Val di Sole odwołany. Jakie były warunki na CG? Do godziny 12 gdzieniegdzie lód na B,C i D. Po tej godzinie lodowy horror szczególnie na C i D, bo B odpuściłem z powodu monstrualnej kolejki do wyciągu. Od godziny 14 intensywne opady śniegu. Co do wypadków w dniu wczorajszym: do godziny 16 GOPR zwiózł 7 osób ze stoków. Śmigłowiec zabierał narciarza z urazem głowy (uderzył głową w lód na oblodzonym odcinku C Fis). W szpitalu w Polanicy Zdroju same przypadki narciarskie, sale pełne. Zaraz po żonie przyjechał kolejny delikwent z CG ze złamaną w 3 miejscach ręką po...skoku z pryzmy śniegu. Aż się odechciewa jazdy na nartach. Do zobaczenia na stokach w kolejnym sezonie.

Kiedyś to się działo na CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Spiochu napisał:

Wybiera się ktoś do CG w tym sezonie?

Proponuje 5 dni od poniedziałku do piątku. Przed wigilią lub bezpośrednio po 3 króli.

W ferie/weekendy jazda jest niemożliwa, więc szkoda sobie nawet głowę zawracać.

Jutro mają być dostępne karnety - 30% to wyjdzie jakieś 360zł za 5dni.

Noclegi w Stroniach w dobrym standardzie są za 50-60zł/os. W zeszłym roku były też dostępne obiady z dowozem poniżej 20zł za 2 dania (całkiem smaczne).

Cos czaruja z tymi karnetami -30. Bym musial miec wolne i klikac caly dzien, az wrzuca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...