Skocz do zawartości

Czarna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zakończył się sezon na Czarnej Górze.
Warunki na trasach A (z wyjątkiem samego dołu), B i D bardzo dobre.
Od rana padał śnieg a przed południem zaczęło świecić Słoneczko, które dodawało pozytywnej energii.

Osobiście jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy z minionego sezonu.
Objechałem kilka par Nart, które udało mi się nabyć, spędziłem dużo pięknych chwil na Nartach za co Kochana Czarna Góro, bardzo, bardzo Ci dziękuję.

Małymi kroczkami do przodu!

20200314_093114.jpg 20200314_093117.jpg 20200314_093123.jpg 20200314_123928.jpg 20200314_123933.jpg IMG-20200314-WA0000.jpeg 20200314_094050.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie doskonały przykład braku kultury wobec innego członka forum.
Prawie hejt.
Człowiek ma jakieś cele, coś robi, a drugi się czepia. Po co ?

Mówisz o Grimsonie, którego celem jest jazda z córką? No i tym czepialskim Nikonie? No patrz Pan, jaka jednomyślnosc w narodzie! Też nie wiem po co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sstar, ze Ty ciezko kumasz to zadna nowosc. Zawsze w jakimkolwiek watku sie pojawiasz, zarzucasz go obornikiem...

Dla wyjasnienia. Pytam jak liczyl kiloemtry i zdziwiony stwierdzilem, ze 3,5 zjazdu na dzień. Pisze z czlowiekiem jak czlowiek i sie przypierdalacie, ze go ganie.

To ci grzecznie wytłumaczył, że nie sport tylko rekreacja, a Ty ciągniesz sprawę. Jakby nie liczył. Żaden obornik. Odrobina empatii panowie sportowcy to nie boli. Ze sportu zresztą to głównie ambicja i ego, basta. Plus glupawe emotikony. Nie byłeś zdziwiony, byłeś rozbawiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyluzujcie poślady. W tym już zakończonym sezonie i myślę że w przynajmniej w kolejnym, będziemy cisnąć całą rodziną na stokach w celach szkoleniowych dla córki.

 

Niech nabiera techniki i doświadczenia na nartach. Myślę że za jakieś 2-3 lata to ja będę gonił za córką jak już nabierze skilla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore Superstara w obrone. Gluty tu pisane trzeba ganic. Dobre wpisy nagradzac.

Dobra, dobra, na tym etapie znowu "cywilizacja" dochodzi do dylematu: Kto będzie decydował co jest glutem, a co dobrem? :>

A najważniejsze wg JAKIEGO uniwersalnego kryterium?

Na razie jest wg "co-komu-się-wydaje","Oczywiście, że ja mówię mądre rzeczy" :)

 

Mnie tam osobiście w temacie związanym z opisem bieżącymi parametrami danego ośrodka, nie interesuje "co tam kto z córką".

Ale z drugiej strony, to byłby taki suchy tematy gdyby pojawiały się tylko "komunikaty śniegowe".

 

W każdym razie, ja, skoro ośrodek zamknięty, wyłączam obserwację tematu i będzie spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...