Skocz do zawartości

Czarna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Czy oni tam mają ratrak?

 

Byłem w piątek, rano, przy otwarciu kas.

Wjeżdżam na górę (Luxtorpedą), wiem że nie byłem pierwszy, ale te kilka osób przede mną na pewno nie zdążyło by zrobić takich muld!

Mówiąc dosadniej ilość i głębokość muld wyglądała jak w środę gdy kończyłem dzień z tą trasą :/

 

To co, oni tam z rana przed otwarciem tras, nie przejeżdżają ratrakiem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni tam mają ratrak?

Byłem w piątek, rano, przy otwarciu kas.
Wjeżdżam na górę (Luxtorpedą), wiem że nie byłem pierwszy, ale te kilka osób przede mną na pewno nie zdążyło by zrobić takich muld!
Mówiąc dosadniej ilość i głębokość muld wyglądała jak w środę gdy kończyłem dzień z tą trasą :/

To co, oni tam z rana przed otwarciem tras, nie przejeżdżają ratrakiem?!

Jeśli to na noc.
Może za ciepło?
Zwykle ratrakują.

Załączone miniatury

  • DSC_4009.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strat dla gestorów i zysku dla klienta. Rozumiem gestorow. Zima jest do d... i kazda oszczędność jest dobra. Tyle, ze to oni wymyslili popoludniowe ratrakowanie a nie ja.....
Z pozycji klienta-egoisty nie muszą mnie interesować ICH problemy ;-). Cena wieczornego biletu nie jest z tej okazji mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem gestorow. Zima jest do d... i kazda oszczednosc jest dobra. Tyle ze to oni wymyslili popoludniowe ratrakowanie a nie ja.....Z pozycji klienta-egoisty nie muszą mnie interesować ICH problemy ;-). Cena wieczornego biletu nie jest z tej okazji mniejsza.


Najbliższe dni na CG to temperatury na plusie i deszcz.

Chcąc dokręcić sezon do połowy marca moim zdaniem oszczędzają śnieg w taki sposób, jaki podał w linku jak wyżej sstar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe dni na CG to temperatury na plusie i deszcz.

Chcąc dokręcić sezon do połowy marca moim zdaniem oszczędzają śnieg w taki sposób, jaki podał w linku jak wyżej sstar.

Kiedyś śledziłem jak działają w Kamieńsku.

Ratrakowanie przy minusach, tak odpuszczali.

Jak mogli to było luks, nawet gdy jeździło kilka osób.

Nie chodziło o oszczędności, wszak to nasze PGE;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to w związku, że bywam tam rzadko to jeszcze dwa takie minusiki.

1. Jak oddawałem jednego dnia karnet (i zwrot kaucji) to przejrzałem wszystkie karteczki przyczepione na okienku kasy i nie znalazłem konkretnie informacji czy są jakieś inne miejsca gdzie można zwrócić karnety, więc stanąłem w kolejce za resztą i żeby oddać w tej kasie.

Pani w kasie, tonem jakby mówiła to już do mnie któryś raz (ale z uśmiechem i przyjemnie):

— Przecież karnety można oddawać bez kolejki :).

To odpowiedziałem jej (z uśmiechem):

— To lepiej to gdzieś napiszcie wyraźnie bo mogą być problemy :)

— Jakie znowu problemy :)

— No, zobaczymy :>

 

I potem, innego dnia, gdy oddawałem karnet, widzę dużą kolejkę rozdzielającą się na 2 okienka. Przy tym z lewej tłum, przy tym z prawej jedna osoba. Idę beszczelnie do tego z prawej. Już wyjmuję karnet i stoję przy okienku (poprzedni kupujący jeszcze stał).

A tu jak się tłum z lewej kolejki nie oburzy! Krzyczą, pierwszy z nich wybiegł i prosto do mnie "Jedna kolejka do obydwu kas!" (bez uśmiechu ;) ) i się wpycha przede mnie :D

Ja spokojnie "ale ja tylko zwracam karnet", Pani w okienku też uspokaja i tłumaczy panu, że oddawanie karnetów jest bez kolejki, i dopiero się pan uspokoił.

Pani pewnie nie poznała mnie, że ja to ja :)

Ale jak powiedziałem "Mówiłem, że lepiej to gdzieś wyraźnie napiszcie bo będą problemy :)" to chyba poznała i się uśmiechnęła :)

 

2. Bo gdy jednego dnia były roztawione z rana te tyczki to się wkurzyłem (ale lekko), że ograniczyli szerokość trasy o 1/3.

Ale jak innego dnia, wstaję rano, śpieszę się żeby być jak najwcześniej, rzucam okiem na stronę czy wszystko w porządku i działają trasy jak należy, wjeżdżam na górę...

a tu nie dość, że tyczki znowu są, to jeszcze ZAMKNĘLI zupełnie tę czarną trasę :/

 

No trochę nie ładnie tak "bez orientu". To po co jest ta sekcja "aktualności" na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Czarnej im sie troche w baniach poprzewracalo. Pozatym nie wrzucaja jakichkolwiek informacji mogacych zniechecic klienta. Jak jest problem z wiatrem i niechodzaca luxtorpeda to zamieszczaja to na koncu postu na fejsbuku - gdyby mogli czcionka 3x mniejsza niz pozostala czesc postu. Najlepiej z ladnym zdjeciem sztruksu z samej gory i informacja "u nas pomimo konca ferii zima nadal trzyma" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na CG deszczowo i mgliście, pomimo tego warunki do jazdy bardzo dobre.
Warun zdecydowanie lepszy niż przez kilka ostanich dni ferii, gdzie po trzech godzinach na eFkach, A i B robiło się kartoflisko z wyjątkiem Żmijowca, gdzie cały czas warunki do jazdy są bardzo dobre. :)


Ludzi mało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

 

2. Bo gdy jednego dnia były roztawione z rana te tyczki to się wkurzyłem (ale lekko), że ograniczyli szerokość trasy o 1/3.

Ale jak innego dnia, wstaję rano, śpieszę się żeby być jak najwcześniej, rzucam okiem na stronę czy wszystko w porządku i działają trasy jak należy, wjeżdżam na górę...

a tu nie dość, że tyczki znowu są, to jeszcze ZAMKNĘLI zupełnie tę czarną trasę :/

 

No trochę nie ładnie tak "bez orientu". To po co jest ta sekcja "aktualności" na ich stronie.

Cześć

Jak są rozstawione tyczki to zazwyczaj jest powód do radości. Można podejść zapytać opiekunów/trenerów czy na koniec albo w przerwie można sobie myknąć z raz czy dwa za pomoc przy zbieraniu na przykład. Zazwyczaj działa a przyjemność jest praktycznie za friko.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
CG w dolnych partiach popłynęła.

Sytuacji nie uratują mrozy zapowiadane na weekend, ośrodek przecież nie odpali armatek żeby przykryć matkę ziemie wychodząca spod białego.

Mimo wszystkich przeciwności CG dała w tym trudnym sezonie radę, widać ze personel był zaangażowany w utrzymanie ośrodka-> patrz ratrakowanie przed 4 w nocy.

Dla mojej córki, żony i dla mnie był to fajny sezon, na pewno będziemy kontynuować wypady w to miejsce w kolejnym, mam nadzieje ze lepszym sezonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...