Skocz do zawartości

Czarna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat trenowały nieletnie.
A tobie góralu jak co urwie całkiem niechcący to żadna umowa z uczelnią nie osłodzi życia tylko z płaczem polecisz do sądu i nie pisz że będzie inaczej, że bierzesz wszystko na klatę bo i tak nie uwierzę.

Wszyscy kozaczą póki im sie nogą nie powinie a potem rozglądają sie ża winnym.

A stok jak stok. Ładny tylko narciarze farbowani sie odwrócili a tych wybitnych uczelnianych jakoś nie widziałam. Coś mi sie wydaje że budżet
przeplaca ża ten interes

W ten czas ,dużo zrozumienia od narciarzy będących po "drugiej stronie" taśmy, życzę :)


A przepraszam o jakiej taśmie piszesz bo jakoś nie kojarzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jakie warunki?

 

Słonko, jakieś 2-3 st. na plusie i sporo ludzi, tak 10 -15 min stania w kolejce. Na trasach przy krześle dwuosobowym średnio dwa zjazdy na godzinę, przy czwórce trochę lepiej. Trasy dobrze przygotowane, miejscami wychodzi lód ale bez tragedii. W dolnych częściach śnieg mokry i ciężki. Niestety nie chodzi już ten skrajny orczyk przy trasach E i F. Trasa A czynna standardowo od połowy, w nieczynnej części przetarcia i kamole na stoku, szkoda nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj i powiem Wam że bajka pogoda rewelka, stok od rana wyratrakowany, ludzi mało aż chciało się jeździć. Tam gdzie był cień to skorupa do późnych godzin twardo trzymało a tam gdzue była większa ekspozycja na słońce to dosyć szybko zrobiło się miękko ale z uwagi na niewielki ruch nawet muldy się nie robiły... Jedyny minusik to jak na "taką" stację naraciarską to postarali by się lepiej z tym pakingiem sprawę załatwić jeśli nie moga asfaltu wylać to przynajmniej nawieźli by tłucznia bo niestety średnia przyjemność po jeździe broczyć w błotku :/ ale poza tym rewelka. Jak w przyszłym roku zamontują nową szóstkę to na pewno w hierarchi ten ośrodek u mnie sporo awansuje... pozdrawiam i zachęcam do skorzystania bo naprawdę warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj i powiem Wam że bajka pogoda rewelka, stok od rana wyratrakowany, ludzi mało aż chciało się jeździć. Tam gdzie był cień to skorupa do późnych godzin twardo trzymało a tam gdzue była większa ekspozycja na słońce to dosyć szybko zrobiło się miękko ale z uwagi na niewielki ruch nawet muldy się nie robiły... Jedyny minusik to jak na "taką" stację naraciarską to postarali by się lepiej z tym pakingiem sprawę załatwić jeśli nie moga asfaltu wylać to przynajmniej nawieźli by tłucznia bo niestety średnia przyjemność po jeździe broczyć w błotku :/ ale poza tym rewelka. Jak w przyszłym roku zamontują nową szóstkę to na pewno w hierarchi ten ośrodek u mnie sporo awansuje... pozdrawiam i zachęcam do skorzystania bo naprawdę warto :)

 

Ty tak nie zachwalaj i nie zachęcaj, bo na weekend mi się kupa typa zwali  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie ma po co jechać ... już wiosna ... szkoda nart na stok ... :) nie zachęcam .. a jak juz to nie w sobotę bo będę chciał pojeździć :) :)

 

Dzisiaj byłem :)  Powróciłem do CG po kilku latach nieobecności. Stok jak na dzisiejszą pogodę idealny (wielkie brawa dla osób utrzymujących cały ośrodek). Bardzo długo trzymał lekki betonik a nawet jak słońce operowało wyżej to nie było tragedii. Pogoda wspaniała. Mało ludzi - czego chcieć więcej? śniegu bardzo dużo -żadnych przetarć !!!! będą kręcić do świąt :)

 

dwójka powinna już dawno pójść do muzeum - wjechałem tylko raz na początku i zastanawiałem się jak kiedyś miałem cierpliwość, żeby wjeżdżać tam tyle razy - oczywiście od razu pojechałem na C i D, bo nie przyjechałem się opalać na wyciągu tylko pojeździć :)

Załączone miniatury

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ty nie w kamerki tylko na jutuba filmy szkoleniowe oglądać :D

A potem przed lustro - prawa nóżka, lewa nóżka.....

 

Powinna! Ja już od tygodni szlifuję kręcenie zadkiem przed jutubem!

 

 

nie robiąc OT kiedy można będzie uderzyć pośmigać na otwarciu ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...