Skocz do zawartości

Czarna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą, relacja. Rano przed 9 jestem na parkingu. Samochodów nie za dużo, wolne miejsca na parkingu zaraz pod kasą. Karnet tylko całodzienny, za to za 20 PLN. Pogoda: temperatura około 5 stopni, pochmurno, w górnej części tras mgła. Trasy: równe, lekko twarde, czynne wszystkie za wyjątkiem tych przy orczyku i górnej części trasy A. Dało się tam zjechać, sprawdziłem, ale mocno uważając i slalomem pomiędzy płatami trawy, szkoda nart. Na innych trasach miejscami już przetarcia, ale spokojnie do ominięcia. Koło 12 wiatr przewiał mgłę, za to zaczął popadywać deszcz. Śnieg zrobił się mokry i ciężki, ale trasy się nie rozjechały, głównie ze względu na małą ilość ludzi. Jazda na okrągło, zero kolejek, co któreś krzesło zajęte na wyciągu. W knajpie również luźno, wolne stoliki, no jak nie Czarna Góra :D. Można spokojnie się wyjeździć, czuję dzisiejszy dzień w udach. PS Parking zrobił się rozmiękły i miejscami błotnisty, co poniektórzy mieli poważne problemy z wyjechaniem, tak więc jakby się ktoś wybierał, to patrzcie gdzie parkujecie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą, relacja. Rano przed 9 jestem na parkingu. Samochodów nie za dużo, wolne miejsca na parkingu zaraz pod kasą. Karnet tylko całodzienny, za to za 20 PLN. Pogoda: temperatura około 5 stopni, pochmurno, w górnej części tras mgła. Trasy: równe, lekko twarde, czynne wszystkie za wyjątkiem tych przy orczyku i górnej części trasy A. Dało się tam zjechać, sprawdziłem, ale mocno uważając i slalomem pomiędzy płatami trawy, szkoda nart. Na innych trasach miejscami już przetarcia, ale spokojnie do ominięcia. Koło 12 wiatr przewiał mgłę, za to zaczął popadywać deszcz. Śnieg zrobił się mokry i ciężki, ale trasy się nie rozjechały, głównie ze względu na małą ilość ludzi. Jazda na okrągło, zero kolejek, co któreś krzesło zajęte na wyciągu. W knajpie również luźno, wolne stoliki, no jak nie Czarna Góra :D. Można spokojnie się wyjeździć, czuję dzisiejszy dzień w udach. PS Parking zrobił się rozmiękły i miejscami błotnisty, co poniektórzy mieli poważne problemy z wyjechaniem, tak więc jakby się ktoś wybierał, to patrzcie gdzie parkujecie!

duże te przetarcia? na wszystkich trasach te przetarcia? bo zastanawiam się, gdzie się jutro wybrać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

As Bau SA oraz Czarna Góra SA mają w zarządzie prawie te same osoby. Miejmy nadzieję, że upadłość developera nie zaszkodzi ośrodkowi narciarskiemu i dalszemu jego rozwojowi. Mam nadzieję, że w końcu powstanie "Biała Woda", na którą nie tylko ja czekam. Ja jednak mam nadzieję, że prezes Czarna Góra SA, Pan St.H. wie co robi. Notabene, kiedyś współwłaściciel As Bau SA (kojarze z wypowiedzi nt piłki ręcznej Śląska Wrocław). Chyba czuł co się kroi, gdy przejmował od Aa Bau SA ośrodek narciarski.

 

Oby do białego

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strefie inwestycji na stronie Czarnej Góry jest podane że budowy kolej na Białej Wodzie ruszy w .... 2015,

czyli planują za dwa sezony. Nie podają żadnych planów o przebudowie kolej w Czarnej, np. zmianę dwójki na czwórkę.

Jeśli by to planowali, to powinni napisać w strefie dla innych inwestorów, bo przecież to ważna informacja o rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...