Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Muszę się Wam przyznać,że w ramach empirycznego poznawania rzeczywistości,zaordynowałem sobie w zeszłym roku zimowe ubranko w kolorach tęczy,by zbadać,czy żyję rzeczywiście w tak zacofanej bańce podkarpacko-podhalańskiej.Występując w nim publicznie całą zimę,liczyłem się z krzywdami osobistymi na miarę Michała Sz.a tymczasem cała krzywda,jaka mnie spotkała,to lepkie spojrzenia kolegów...Więc tęczowa flaga na Giewoncie też na więcej liczyć chyba nie może...A wszystkich nawiedzonych w tej kwestii wzywam,by zrobili dla sprawy LGBT choć tyle,co ja...

Załączone miniatury

  • guma tecza.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że powinna pozostać, żeby prostemu ludowi przekazać prosto w chore z nienawiści oczy, że miłość, a szczególne ta pod tęczową flagą, niesie tolerancję, pokój i równouprawnienie.

Ja w postawach wieszających flagi nie widzę tolerancji dla wszystkich. Odbieram to raczej jako wprowadzanie swoich przekonań siłą. No chyba, że nie użyłeś emotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co krzyż? Mówisz, że kogoś atakuje?

Wszelkie symbole mają takie znaczenie, jakie sami im nadamy. Tak samo, jak ateisty nie powinny oburzać dwie skrzyżowane deski, tak wierzących nie powinny oburzać tęczowe flagi. Niestety narodowcy, walcząc nawet z kolorowymi ławkami w parku i wszędzie widząc ideologię LGBT, idealnie wpadają tu w pułapkę zastawioną właśnie przez środowiska LGBT. Zamiast powiedzieć: "tęcza zawsze była i jest symbolem pięknego zjawiska atmosferycznego i nikt sobie jej nie przywłaszczy", to walcząc z nią, niejako przyznają środowiskom LGBT prawo do uznawania jej za ich symbol. Oddali im tęczę i jeszcze ją reklamują jako logo LGBT, skoro z nią walczą. Dla mnie to wygląda z boku jak bójka kiboli o to, kto komu zniszczy "barwy klubowe", albo kto widoczniej zamanifestuje własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie symbole mają takie znaczenie, jakie sami im nadamy. Tak samo, jak ateisty nie powinny oburzać dwie skrzyżowane deski, tak wierzących nie powinny oburzać tęczowe flagi. Niestety narodowcy, walcząc nawet z kolorowymi ławkami w parku i wszędzie widząc ideologię LGBT, idealnie wpadają tu w pułapkę zastawioną właśnie przez środowiska LGBT. Zamiast powiedzieć: "tęcza zawsze była i jest symbolem pięknego zjawiska atmosferycznego i nikt sobie jej nie przywłaszczy", to walcząc z nią, niejako przyznają środowiskom LGBP prawo do uznawania jej za ich symbol. Oddali im tęczę i jeszcze ją reklamują jako logo LGBT, skoro z nią walczą. Dla mnie to wygląda z boku jak bójka kiboli o to, kto komu zniszczy "barwy klubowe", albo kto widoczniej zamanifestuje własne.

Jako zjawisko optyczne ma jeden kolor więcej. 

Też uważam, że usuwanie flag powoduje agresję ze strony grupy, która są flagę przyniosła i to nie jest rozwiązanie. Trochę to świadczy o słabości tych niszczących bo wszędzie widzą zagrożenie. Być może nie odnajdują się w zmieniającej się rzeczywistości? Jak pokazują przykłady z historii - jak ktoś jest przekonany do swoich poglądów to łatwo się nie poddaje pomimo różnych przeciwności (np. ks. Jerzy Popiełuszko) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zjawisko optyczne ma jeden kolor więcej. 
Też uważam, że usuwanie flag powoduje agresję ze strony grupy, która są flagę przyniosła i to nie jest rozwiązanie. Trochę to świadczy o słabości tych niszczących bo wszędzie widzą zagrożenie. Być może nie odnajdują się w zmieniającej się rzeczywistości? Jak pokazują przykłady z historii - jak ktoś jest przekonany do swoich poglądów to łatwo się nie poddaje pomimo różnych przeciwności (np. ks. Jerzy Popiełuszko)


Fakt, wyprawy krzyżowe też łatwo nie miały;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...