Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

idąc z dziećmi legitymujesz to co się tam dzieje. Ta wytłuszczona uwaga powinna być zwrócona w Twoją stronę

Czy Ty wierzysz w to co piszesz ??? ....chyba legitymizujesz ??... o to Ci chodziło ??? Ty chodząc po ziemi , też legitymizujesz morderstwa i gwałty ? ....wiem żenujące , ale to Ty zaczęłaś dyskusję na takim poziomie...pozwól , że zakończę dyskusję z Tobą , życzę miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadnijcie kto tak pięknie opisał marsz.

"Jak mówił, marsz był wspaniały "dzięki patriotyzmowi polskiej młodzieży". Zaraz jednak dodał, co mu się nie podobało. - Tylko, że doszło do wydarzeń, które muszą zostać wyjaśnione. Doszło do sytuacji, w której policja strzelała do ludzi. Strzelała do ludzi, chociaż to Antifa zaatakowała polskich patriotów. Nie wiem, kto wydał ten rozkaz, to musi zostać wyjaśnione."

 

Równie dobrze mogli to być amerykańscy imperialiści zrzucający stonkę albo kosmici... Napisałbym coś na temat tego bezmózgowego Bąkiewicza, ale nie wypada używać publicznie słów uznanych powszechnie za obelżywe. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty wierzysz w to co piszesz ??? ....chyba legitymizujesz ??... o to Ci chodziło ??? Ty chodząc po ziemi , też legitymizujesz morderstwa i gwałty ? ....wiem żenujące , ale to Ty zaczęłaś dyskusję na takim poziomie...pozwól , że zakończę dyskusję z Tobą , życzę miłego wieczoru.

 

A na mojego posta (1622) odpowiesz?

Tylko proszę bez bzdur jakie napisałeś do Majki (powyżej), bo poziom................................ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na mojego posta (1622) odpowiesz?

Tylko proszę bez bzdur jakie napisałeś do Majki (powyżej), bo poziom................................ 

 

Kolegę Ivena dołączam do mojej wirtualnej listy, że też o nim zapomniałem wcześniej. Ale faktycznie, oni działają jakby wg pewnego harmonogramu, jeden znika to pojawia się następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie kto tak pięknie opisał marsz.

"Jak mówił, marsz był wspaniały "dzięki patriotyzmowi polskiej młodzieży". Zaraz jednak dodał, co mu się nie podobało. - Tylko, że doszło do wydarzeń, które muszą zostać wyjaśnione. Doszło do sytuacji, w której policja strzelała do ludzi. Strzelała do ludzi, chociaż to Antifa zaatakowała polskich patriotów. Nie wiem, kto wydał ten rozkaz, to musi zostać wyjaśnione."

To nasz złotousty Antuan

Załączone miniatury

  • comment_YQ8tV9smfp9mGkZ7lNaXtOExQBRjTbtH.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty wierzysz w to co piszesz ??? ....chyba legitymizujesz ??... o to Ci chodziło ??? Ty chodząc po ziemi , też legitymizujesz morderstwa i gwałty ? ....wiem żenujące , ale to Ty zaczęłaś dyskusję na takim poziomie...pozwól , że zakończę dyskusję z Tobą , życzę miłego wieczoru.

Idziesz na marsz organizowany przez faszystę, więc wspierasz faszystów. Krótko i na temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz na marsz organizowany przez faszystę, więc wspierasz faszystów. Krótko i na temat.

Czy zadałeś sobie trochę trudu  i przeczytałeś moje posty zanim wydałeś taki osąd ? ....no właśnie

"Parę" lat temu , gdy jezdziliśmy z wieloma ludzmi ze SF na wspólne wypady narciarskie , przekrój poglądów był identyczny , spieraliśmy się ....ale zawsze się szanowaliśmy i nikt nikogo nie obrażał .....echhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie wystarczy do ignorowanych wrzucić, bo się w cytatach przebiją.

Widać, że przekaz partyjny 1 do 1 dostarczony. :(

https://www.google.c...w=1920&bih=947


Kurde, a ja dałem się nabrać kordiankw na "jestem przeciwko politykowaniu na forum", "protestyjemy przeciwko władzy", "jesteśmy przeciwko trollom", "tylko o nartach"... A sam naparza codziennie. Człowiek się uczy całe życie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja dałem się nabrać kordiankw na "jestem przeciwko politykowaniu na forum", "protestyjemy przeciwko władzy", "jesteśmy przeciwko trollom", "tylko o nartach"... A sam naparza codziennie. Człowiek się uczy całe życie.

Rozumiem, że cytaty w cudzysłowiu to moje? Poproszę zatem o dołączenie źródłowych postów. A coś merytorycznego w kwestii hajlowania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kościołem, to się nie zgodzę. Chodząc do kościoła, chrzcząc dzieci, posyłając je na religię, biorąc śluby kościelne itd., wspierasz Kościół Rzymsko Katolicki. To tak samo jakbyś zapisał się do PZPR, ale mówił, że nie wspierasz.

 

Hammerh napisał/zapytał czy będziesz chodził do kościoła w którym ksiądz będzie ci dziecko obmacywał. Nie chodziło mu om wszystkie kościoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam co piszę dlatego poprosiłem o źródła. Nic nie sugeruję, to twoja nadinterpretacja. Podobnie jak byłemu posłowi mylą ci się userzy.

posty: #1257, #1422, #1328, #1211, + memy (coś pisałeś, o krytykowaniu każdej władzy... tylko jakoś władze Warszawy/UE omijasz) + nie widzisz ataków "sfory" czy nie czujesz potrzeby reagować?

 

Całkiem możliwe, że reaguje alergicznie (i trochę przesadza) ale to dlatego, że "koledzy" dorwali kolejną ofiarę ("faszystę", "obrońce pedofilii"., "aparatczyka", "trolla", "idiotę", "nauczycielkę z tvp", "ich", "oni", "was", "wy"...).

 

A miałem to olać...

 

Ps. Z innego forum (tylko wycinek):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posty: #1257, #1422, #1328, #1211, + memy (coś pisałeś, o krytykowaniu każdej władzy... tylko jakoś władze Warszawy/UE omijasz) + nie widzisz ataków "sfory" czy nie czujesz potrzeby reagować?Całkiem możliwe, że reaguje alergicznie (i trochę przesadza) ale to dlatego, że "koledzy" dorwali kolejną ofiarę ("faszystę", "obrońce pedofilii"., "aparatczyka", "trolla", "idiotę", "nauczycielkę z tvp", "ich", "oni", "was", "wy"...).A miałem to olać...?

Post #1257#

CześćPrzecież Witek tylko ironizuje. Gdyby mówił/myślał poważnie to byłby trup. Pamiętaj, że mamy do czynienia z wyszkolonym żołnierzem.Pozdro
Nie mój. post #1422#

Przepraszam mój błąd. Teraz go naprawiam.11*
To odpowiedź byłemu panu posłowi gdy imputowal mi coś czego nie napisałem, za co później przeprosił. post #1328#

Szkoda, że nie protestowałes jak jedno indywiduum mówiło, że protestujące kobiety to Córy Koryntu, a drugie które ma szerzyć naukę Chrystusa nazywało je hołota, którą będzie taranował autem i walił w mordę.
Odpowiedź Adamowi oburzonemu prześwietlaniem LudwiczkaRpost #1211#

Nie zapominajmy, że jeszcze niedawno był zagorzałym zwolennikiem PiS-u a tam tradycyjnie krótkie trzymanie kobiet to norma, zresztą dopiero co pisał, że chętnie by je walił w mordę, pewnie jakieś doświadczenie ma.
Co w nim nieprawdziwego? Opinia wyrażona na podstawie tego co pisał LudwiczekR. O biciu żon lub skokach w bok czołowych polityków PiS już sobie sam wygooglaj.Odpowiedzi na podanie źródła cytatów, które byłeś uprzejmy mi przypisać nadal nie uzyskałem. Doceniam włożony wkład pracy w wyszukanie postów pod tezę, słabo ci wyszło. Z krytyką rozpasania władzy, piętnowania marnotrawstwa, nepotyzmu i dorabiania się na władzy, nigdy się nie kryłem, a śmieszne memy mają te działania rządzących które są niezgodne z prawem, dekalogiem, normami społecznymi jeszcze podkreślać.Dziękuje za uwagę. Trzeba było olać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post #1257#Nie mój.

post #1422#To odpowiedź byłemu panu posłowi gdy imputowal mi coś czego nie napisałem, za co później przeprosił.

post #1328#Odpowiedź Adamowi oburzonemu prześwietlaniem LudwiczkaRpost #1211#Co w nim nieprawdziwego? Opinia wyrażona na podstawie tego co pisał LudwiczekR. O biciu żon lub skokach w bok czołowych polityków PiS już sobie sam wygooglaj.Odpowiedzi na podanie źródła cytatów, które byłeś uprzejmy mi przypisać nadal nie uzyskałem. Doceniam włożony wkład pracy w wyszukanie postów pod tezę, słabo ci wyszło. Z krytyką rozpasania władzy, piętnowania marnotrawstwa, nepotyzmu i dorabiania się na władzy, nigdy się nie kryłem, a śmieszne memy mają te działania rządzących które są niezgodne z prawem, dekalogiem, normami społecznymi jeszcze podkreślać.Dziękuje za uwagę. Trzeba było olać.


Post #1257: "Ja tam lubię poczytać, jak akolici wiją się by uzasadnić/usprawiedliwić rozpasanie władzy"

To forum (w 99% przypaków odpowiadasz), były poseł to też człowiek, za bronienie Adam dostał, filtr na memy (nie o śmiech tu chodzi). Hipokryzją (której to tak nie lubisz) w tym przypadku jest nawalanka na Kurskiego (też propagandowiec), pisowcy/konfederacja biją/krótko trzymają żony (serio?) Filtr na "sforę" przemilczany -koledzy by się obrazili czy dobrze piszą, a Ty tylko podrzucasz tematy/memy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum (w 99% przypaków odpowiadasz), były poseł to też człowiek, za bronienie Adam dostał, filtr na memy (nie o śmiech tu chodzi). Hipokryzją (której to tak nie lubisz) w tym przypadku jest nawalanka na Kurskiego (też propagandowiec)

Mam się rozpłakać? Wzruszyła mnie twoja historia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...