Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Uciekli. Trudno. Będziesz ścigał Karola X Gustawa? Nienawidzisz wszystkich Szwedów?

Skup się na teraźniejszości i przyszłości.

Pozdrowienia

Karola nie pamiętam osobiście. Szwedzi mi nie przeszkadzają tak samo jak Niemcy czy Rosjanie co nie znaczy, że nie znam historii. 

Przykład Kiszczaka moim zdaniem pokazuje, że różne osoby wywinęły się wymiarowi sprawiedliwości. 

Kardynał jest winny i został ukarany przez Watykan teraz czas na proces cywilny, który powinien być przeprowadzony jak najszybciej tak jak w przypadku każdego przestępcy bez znaczenia jaką piastuje funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

Uciekli. Trudno. Będziesz ścigał Karola X Gustawa? Nienawidzisz wszystkich Szwedów?

Skup się na teraźniejszości i przyszłości.

Pozdrowienia

Mitek - Kiszczak i Jaruzelski to nie Karol X Gustaw i ukaranie ich (i nie tylko ich) ma wpływ na teraźniejszość i przyszłość - choćby na pokazanie, że nie warto być szują albo "tylko wykonywać rozkazy" (zresztą jako przeciwnik reżimu = PiS powinieneś to rozumieć). Dla mnie to skandal, że kary się nie doczekali... a teczka Wałęsy znaleziona u Kiszczaka pokazuje dlaczego się nie doczekali i niezależność wymiaru sprawiedliwości (patrz wątek w Wybory 2020).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wykorzystywali rozmaite skłonności, żeby kogoś zachęcić do współpracy z UB jeżeli już kwestia pedofili ma być tą najważniejszą w kwestii działalności tych dwóch panów.

Cóż.... Szantaż to abecadło zbierania informacji agenturalnych. Do wywiadu wsrod KK nadawał sie bardzo dobrze. Przy okazji... UB skończył działanie w 1956 a zazwyczaj stosowano tam bardziej stanowcze metody perswazji niz rozmowa.... :-(. Wymienieni panowie na szczyty dotarli już w czasach SB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek - Kiszczak i Jaruzelski to nie Karol X Gustaw i ukaranie ich (i nie tylko ich) ma wpływ na teraźniejszość i przyszłość - choćby na pokazanie, że nie warto być szują albo "tylko wykonywać rozkazy" (zresztą jako przeciwnik reżimu = PiS powinieneś to rozumieć). Dla mnie to skandal, że kary się nie doczekali... a teczka Wałęsy znaleziona u Kiszczaka pokazuje dlaczego się nie doczekali i niezależność wymiaru sprawiedliwości (patrz wątek w Wybory 2020).

Kwestie "niekaralności" zostały ustalone w Magdalence 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola nie pamiętam osobiście. Szwedzi mi nie przeszkadzają tak samo jak Niemcy czy Rosjanie co nie znaczy, że nie znam historii. Przykład Kiszczaka moim zdaniem pokazuje, że różne osoby wywinęły się wymiarowi sprawiedliwości. Kardynał jest winny i został ukarany przez Watykan teraz czas na proces cywilny, który powinien być przeprowadzony jak najszybciej tak jak w przypadku każdego przestępcy bez znaczenia jaką piastuje funkcję.

A nie są to przestępstwa ścigane 'z urzedu".?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek - Kiszczak i Jaruzelski to nie Karol X Gustaw i ukaranie ich (i nie tylko ich) ma wpływ na teraźniejszość i przyszłość - choćby na pokazanie, że nie warto być szują albo "tylko wykonywać rozkazy" (zresztą jako przeciwnik reżimu = PiS powinieneś to rozumieć). Dla mnie to skandal, że kary się nie doczekali... a teczka Wałęsy znaleziona u Kiszczaka pokazuje dlaczego się nie doczekali i niezależność wymiaru sprawiedliwości (patrz wątek w Wybory 2020).

No to na tej samej zasadzie Szwedzi są nam winni kupę kasy... albo wojna.

Zresztą to może i dobry czas, Nabyliśmy sporo super nowoczesnej broni. Szwedzi jakoś się alienują, w Nato ani we Wspólnocie uczestniczyć nie chcą więc kto tam za nich głową nadstawi. A takie mocarstwo jak Polska w tym momencie może z dumą i podniesiona głową ruszyć na północ. A po drodze, Litwa, Żmudź,  Inflanty nasz prastare słowiańskie ziemie...

To dobry pomysł... na początek. Jednocześnie to dobre ćwiczenia przed Rosją.

 

Nie brachu. Nie zależy mi na zemście i karaniu tylko na tym, żeby skończyli z demolką. Walczysz z czarownicami i żyjesz historią - taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na tej samej zasadzie Szwedzi są nam winni kupę kasy... albo wojna.

Zresztą to może i dobry czas, Nabyliśmy sporo super nowoczesnej broni. Szwedzi jakoś się alienują, w Nato ani we Wspólnocie uczestniczyć nie chcą więc kto tam za nich głową nadstawi. A takie mocarstwo jak Polska w tym momencie może z dumą i podniesiona głową ruszyć na północ. A po drodze, Litwa, Żmudź,  Inflanty nasz prastare słowiańskie ziemie...

To dobry pomysł... na początek. Jednocześnie to dobre ćwiczenia przed Rosją.

 

Nie brachu. Nie zależy mi na zemście i karaniu tylko na tym, żeby skończyli z demolką. Walczysz z czarownicami i żyjesz historią - taka prawda.

Nie wmówisz mi, że oczekuje zemsty, bo nie oczekuje. Oczekuje sprawiedliwości. A Ci ludzie jeszcze żyją, a nie są kartami historii. Ironizowanie/porównywanie do Szwedów nic tu nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wmówisz mi, że oczekuje zemsty, bo nie oczekuje. Oczekuje sprawiedliwości. A Ci ludzie jeszcze żyją, a nie są kartami historii. Ironizowanie/porównywanie do Szwedów nic tu nie zmieni.

Przeczysz sam sobie. Ty nie chcesz budować lepszego bo przyszłość cię nie obchodzi. Wszystko o czym piszesz jest naznaczone jakimś rozliczeniowym i roszczeniowym piętnem.

Podobnie jak cała obecnie rządząca ekipa nie potrafisz budować, to nie jest twoja specjalizacja.

Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczysz sam sobie. Ty nie chcesz budować lepszego bo przyszłość cię nie obchodzi. Wszystko o czym piszesz jest naznaczone jakimś rozliczeniowym i roszczeniowym piętnem.

Podobnie jak cała obecnie rządząca ekipa nie potrafisz budować, to nie jest twoja specjalizacja.

Taka prawda.

Zbudowałem/pomogłem/pomagam budować nie jedno (nie mam na myśli budynku). Jeśli potrzeba sprawiedliwość to dla Ciebie rozliczeniowe i roszczeniowe piętno to... niech Ci będzie/kończę dyskusje i tak miałem ograniczyć obecność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbudowałem/pomogłem/pomagam budować nie jedno (nie mam na myśli budynku). Jeśli potrzeba sprawiedliwość to dla Ciebie rozliczeniowe i roszczeniowe piętno to... niech Ci będzie/kończę dyskusje i tak miałem ograniczyć obecność.

chleba dosyć... było... przyszedł czas na igrzyska

w Skierniewicach dostaliśmy nowy pomnik:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczysz sam sobie. Ty nie chcesz budować lepszego bo przyszłość cię nie obchodzi. Wszystko o czym piszesz jest naznaczone jakimś rozliczeniowym i roszczeniowym piętnem.

Podobnie jak cała obecnie rządząca ekipa nie potrafisz budować, to nie jest twoja specjalizacja.

Taka prawda.

Czyli przestępców też nie powinniśmy ścigać, bo jak ktoś kogoś zabił wczoraj to już "przeszłość", a zemsta nie wskrzesi życia ofierze? Gdzie powinna być ta granica "przezdawnienia" wg Ciebie? Na ile lat, albo ile pokoleń wstecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przestępców też nie powinniśmy ścigać, bo jak ktoś kogoś zabił wczoraj to już "przeszłość", a zemsta nie wskrzesi życia ofierze? Gdzie powinna być ta granica "przezdawnienia" wg Ciebie? Na ile lat, albo ile pokoleń wstecz?

Cześć

Jeżeli przestępca nie żyje to kogo chcesz ścigać, jego dzieci?

Pytaniem o pokolenia sam sprzedałeś swoje podejście. Ty, Mariusz i wam podobni koledzy będą ścigali dla ścigania. Taką już macie naturę. W waszym mniemaniu to dążenie do sprawiedliwości w moim mania, która pochłania środki i energię mogącą być spożytkowanymi dla przyszłych pokoleń. Zamiast miętosić to ściganie i produkować coraz to nowe komisje w celu rozliczenia winnych, może tak te środki spożytkować na naukę młodego pokolenia aby nie postępowało tak jak Ci których chcesz rozliczać?

Na zasadzie pokolenia to najedź na Niemcy bo ci przecież babcię zabili i na Ruskich bo stryjka. Nieważne, że tych ludzi już nie ma i nikt o nich nie pamięta ale dla zasady - to się nazywa chęć zemsty chłopaki a nie sprawiedliwość.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyć przed Panem Bogiem
https://wiadomosci.g...dzo-ciezki.html

A może chodzi o to, żeby sprawa trwała jak najkrócej. Nie sądzić za życia,  nie uhonorować po śmierci. Sprawiedliwie i cicho. Trafi drań na gorszy cmentarz :)   Po pierwsze trzeba uniknąć zgorszenia i niepotrzebnych dyskusji.   w Innej sprawie można napisać skargę do kardynała i czekać parę lat na odpowiedz. A list pewnie zgubi się. Zachowujemy czyste sumienie a sprawa pozostaje pod dywanem. 

Oni nawet nie wiedzą przez jakie u piszę się prokurator.

 

A hipokryzja piszemy przez samo h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak takie ludwiczki wyprą coś takiego

https://www.onet.pl/...1tvcdf,79cfc278

Cóż ciężko było uwierzyć, że skoro Dziwisz o wszystkim wiedział to Jan Paweł II nie był świadomy...a tutaj nie raport z TVNu czy Braci Sekielskich a z samego Watykanu....

Dla mnie to smutne...bo mimo wszystko, Jan Paweł drugi miał i pozytywny wpływ na KK ...ale niestety tuszowanie pedofilii nie można usprawiedliwiać....

To pokazuje jeszcze inny bezsens ...a mianowicie ustanawianie przez KK ...świętych.....tacy właśnie oni święci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...