Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie będzie miło.

 

Ja, i pewnie większość. uważamy Cię po prostu za człowieka Wołomina. Może zajmujesz się w gangu tylko dowozem pizzy i czyszczeniem kibli. Może jesteś przyzwoitym człowiekiem. OK. Ale jesteś w tym gangu. Bo my tak widzimy obecną rzeczywistość. To nie jest władza lecz struktura mafijna. Zawłaszczyła Polskę, codziennie pluje na obywateli. Rozwaliła już skutecznie całe sektory naszego życia (sądownictwo, edukację, służbę zdrowia). Wykazała się skrajną indolencją w walce z koronawirusem (i jeszcze chciała ją wykorzystać do zaostrzenia prawa aborcyjnego). Wykształciła postawy kupieckie w części elektoratu. Z nepotyzmu uczyniła sztandar. Słowa "prawo" i "sprawiedliwość" sprowadziła do orwellowskiego przeciwieństwa. To tylko wstęp do tego jak postrzegam Wasze, tak Wasze, osiągnięcia. Trzeba będzie 20 lat pracy aby odkręcić zło co je uczyniliście. A co bardziej prawdopodobne nie uda się to nigdy.

 

Nie wiem co spowodowało taki Twój wzrost aktywności na sf. Chcesz się wybielić? Odzyskać naszą akceptację?? Samoakceptację??? Że niby taki odważny jesteś i stajesz do konfrontacji i obrony? Że przełkniesz tę żabę? Nic z tych rzeczy chłoptasiu z Wołomina. Nikt uczciwy nie będzie chciał tutaj z Tobą być, gadać itd. A tylko przez to, że Cię znam to moja odpowiedź jest tak łagodna i dyplomatyczna. Powinno być jedenaście gwiazdek. 

 

Wiesiek

Cz. I

1. Ja, i pewnie większość. uważamy Cię po prostu za człowieka Wołomina. - Taka pewność potrafi człowieka często zgubić.

2. Może zajmujesz się w gangu tylko dowozem pizzy i czyszczeniem kibli. Może jesteś przyzwoitym człowiekiem. OK. - Duży rozrzut przypuszczeń obarczony zapewne dużym błędem.

3. Ale jesteś w tym gangu. - Co ty wiesz o zabijaniu?! Klasyka.

4. Bo my tak widzimy obecną rzeczywistość. -  Wreszcie dobre określenie. Nie wiem o kim piszesz MY, ale wiem jedno. Wiele osób może tak postrzegać świat bo np: utraciło swoje wpływy, utraciło źródło dochodu związane z wpływami, związani byli z byłymi strukturami władzy, polityki, najogólniej systemu. W moim byłym zakładzie pracy, najgorliwszym antypisowcem jest dawny TW. itd, Oczywiście nie wykluczam (trochę jednak sobie żartuje), że są ludzie którzy z różnych powodów, według własnej mądrości i wiedzy, mają inne zdanie o kierunkach w których powinna podążać Polska gospodarczo i politycznie, ale od tego są wybory.

5. To nie jest władza lecz struktura mafijna. - ...

6. Zawłaszczyła Polskę, codziennie pluje na obywateli.- ...

7. Rozwaliła już skutecznie całe sektory naszego życia (sądownictwo, edukację, służbę zdrowia). - Różne są opinie. Też takie, że obecne sądownictwo to patologia odziedziczona po byłym systemie i dzięki Bogu, zbyt wolno, ale jednak jest naprawiana. Edukacja? Nie ma już gimnazjów ...ufff... to dopiero była patologia. Służba zdrowia? Nie poznałem chyba jeszcze osoby, która miałaby pomysł jak ją uzdrowić. Jak masz taki, podrzucaj. :) 

8. Wykazała się skrajną indolencją w walce z koronawirusem - Uważam, że za wcześnie na oceny. Poczekamy zobaczymy.

9. (i jeszcze chciała ją wykorzystać do zaostrzenia prawa aborcyjnego). - Nie wiem. Jeśli tak było, to masz rację.

10. Wykształciła postawy kupieckie w części elektoratu. - Przyznam się, że nie rozumiem.

11. Z nepotyzmu uczyniła sztandar. Słowa "prawo" i "sprawiedliwość" sprowadziła do orwellowskiego przeciwieństwa. - Nie wiem jaki masz punkt odniesienia. Ja mam poprzedników, więc całkiem odmiennie to oceniam. 

12. To tylko wstęp do tego jak postrzegam Wasze, tak Wasze, osiągnięcia. - Normalnie nie mam tyle czasu, żeby wchodzić w taką dyskusję, więc nie obiecuję.

13. Trzeba będzie 20 lat pracy aby odkręcić zło co je uczyniliście. - Wybierzcie PiS a damy radę w 10. W 4 naprawiliśmy to co poprzednicy narobili w 8. 

14. A co bardziej prawdopodobne nie uda się to nigdy. - W życiu trzeba być optymistą.

 

Cz. II

 

1. Nie wiem co spowodowało taki Twój wzrost aktywności na sf. Chcesz się wybielić? - Zaczepiono mnie, więc się odezwałem, a że wielu tu zamkniętych  jest w towarzystwie wzajemnej adoracji i raczej nie radzi sobie z odmiennymi poglądami to i zawsze dochodzi do chryi. :) 

2. Odzyskać naszą akceptację?? - Nie mam już 12 lat :D 

3. Samoakceptację???  - :D samoakceptacji mówisz?! :D nie jestem na tym poziomie wtajemniczenia :D

4. Że niby taki odważny jesteś i stajesz do konfrontacji i obrony? Że przełkniesz tę żabę?  Chodzi Ci o takiego zucha, co był Stefek Burczymucha? Nie, nie ;) :D 

5. Nic z tych rzeczy chłoptasiu z Wołomina.- ... 

6. Nikt uczciwy nie będzie chciał tutaj z Tobą być, gadać itd. - Rozumiem, że dostałeś jakieś pełnomocnictwa?! ;) :) 

7. A tylko przez to, że Cię znam to moja odpowiedź jest tak łagodna i dyplomatyczna. - Och łaskawco, niepotrzebnie.

8. Powinno być jedenaście gwiazdek. - nie znam się na tych Twoich odznaczeniach.

 

Przepraszam, za swój frywolny ton, ale jak sam przecież wiesz, takie dyskusje nas nawet o centymetr nie zbliżają. Dalej siedzimy w swoich okopach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz. I

1. Ja, i pewnie większość. uważamy Cię po prostu za człowieka Wołomina. - Taka pewność potrafi człowieka często zgubić.

2. Może zajmujesz się w gangu tylko dowozem pizzy i czyszczeniem kibli. Może jesteś przyzwoitym człowiekiem. OK. - Duży rozrzut przypuszczeń obarczony zapewne dużym błędem.

3. Ale jesteś w tym gangu. - Co ty wiesz o zabijaniu?! Klasyka.

4. Bo my tak widzimy obecną rzeczywistość. -  Wreszcie dobre określenie. Nie wiem o kim piszesz MY, ale wiem jedno. Wiele osób może tak postrzegać świat bo np: utraciło swoje wpływy, utraciło źródło dochodu związane z wpływami, związani byli z byłymi strukturami władzy, polityki, najogólniej systemu. W moim byłym zakładzie pracy, najgorliwszym antypisowcem jest dawny TW. itd, Oczywiście nie wykluczam (trochę jednak sobie żartuje), że są ludzie którzy z różnych powodów, według własnej mądrości i wiedzy, mają inne zdanie o kierunkach w których powinna podążać Polska gospodarczo i politycznie, ale od tego są wybory.

5. To nie jest władza lecz struktura mafijna. - ...

6. Zawłaszczyła Polskę, codziennie pluje na obywateli.- ...

7. Rozwaliła już skutecznie całe sektory naszego życia (sądownictwo, edukację, służbę zdrowia). - Różne są opinie. Też takie, że obecne sądownictwo to patologia odziedziczona po byłym systemie i dzięki Bogu, zbyt wolno, ale jednak jest naprawiana. Edukacja? Nie ma już gimnazjów ...ufff... to dopiero była patologia. Służba zdrowia? Nie poznałem chyba jeszcze osoby, która miałaby pomysł jak ją uzdrowić. Jak masz taki, podrzucaj. :)

8. Wykazała się skrajną indolencją w walce z koronawirusem - Uważam, że za wcześnie na oceny. Poczekamy zobaczymy.

9. (i jeszcze chciała ją wykorzystać do zaostrzenia prawa aborcyjnego). - Nie wiem. Jeśli tak było, to masz rację.

10. Wykształciła postawy kupieckie w części elektoratu. - Przyznam się, że nie rozumiem.

11. Z nepotyzmu uczyniła sztandar. Słowa "prawo" i "sprawiedliwość" sprowadziła do orwellowskiego przeciwieństwa. - Nie wiem jaki masz punkt odniesienia. Ja mam poprzedników, więc całkiem odmiennie to oceniam. 

12. To tylko wstęp do tego jak postrzegam Wasze, tak Wasze, osiągnięcia. - Normalnie nie mam tyle czasu, żeby wchodzić w taką dyskusję, więc nie obiecuję.

13. Trzeba będzie 20 lat pracy aby odkręcić zło co je uczyniliście. - Wybierzcie PiS a damy radę w 10. W 4 naprawiliśmy to co poprzednicy narobili w 8. 

14. A co bardziej prawdopodobne nie uda się to nigdy. - W życiu trzeba być optymistą.

 

Cz. II

 

1. Nie wiem co spowodowało taki Twój wzrost aktywności na sf. Chcesz się wybielić? - Zaczepiono mnie, więc się odezwałem, a że wielu tu zamkniętych  jest w towarzystwie wzajemnej adoracji i raczej nie radzi sobie z odmiennymi poglądami to i zawsze dochodzi do chryi. :)

2. Odzyskać naszą akceptację?? - Nie mam już 12 lat :D

3. Samoakceptację???  - :D samoakceptacji mówisz?! :D nie jestem na tym poziomie wtajemniczenia :D

4. Że niby taki odważny jesteś i stajesz do konfrontacji i obrony? Że przełkniesz tę żabę?  Chodzi Ci o takiego zucha, co był Stefek Burczymucha? Nie, nie ;) :D

5. Nic z tych rzeczy chłoptasiu z Wołomina.- ... 

6. Nikt uczciwy nie będzie chciał tutaj z Tobą być, gadać itd. - Rozumiem, że dostałeś jakieś pełnomocnictwa?! ;) :)

7. A tylko przez to, że Cię znam to moja odpowiedź jest tak łagodna i dyplomatyczna. - Och łaskawco, niepotrzebnie.

8. Powinno być jedenaście gwiazdek. - nie znam się na tych Twoich odznaczeniach.

 

Przepraszam, za swój frywolny ton, ale jak sam przecież wiesz, takie dyskusje nas nawet o centymetr nie zbliżają. Dalej siedzimy w swoich okopach. 

Odpowiedź godna...

Trochę (niby) niekumaty, trochę manipulant, w sumie nic na temat. Polityk jako żywo.

Wujot odpuść, szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marszach które obserwowałem, również ten bełchatowski, spora grupa osób bez maseczek, i to raczej demonstrujących sprzeciw przeciw ich zakładaniu. Zbici w grupie, w odległościach 20-30 cm a nie metrów. W trakcie marszu tylko 3 hasła wywrotowe ;), reszta haseł pokojowych: "wyp****ć, je***ć itd. ;) :)

 

Nie jestem radnym, kiedyś byłem. Radnym jednak nic do Góry Kamieńsk. Właścicielem jest PGE. Kiedy jeszcze kierowałem obiektem - czyli w ubiegłym roku, udało mi się zakupić nowe armatki od SuperSnow, postawić najdłuższą w Polsce taśmę dla dzieci i tor tubingowy. W planach był jeszcze zakup systemu dostępu - niestety zmienił się prezes i pomysł upadł. W  ubiegłym roku, ze względu na brak śniegu nie udało się uruchomić Góry nawet na jeden dzień. Teraz w firmie są takie władze, że jak podejrzewam nie ma szans na rozwój. 

Cześć

"Obserwowałem" - to znaczy byłeś fizycznie czy widziałeś jakieś relacje?

Jeżeli osoby demonstrowały przeciw zakładaniu maseczek to może byłeś na innego rodzaju protestach (antycovidowych) bo takie też się odbywały praktycznie równocześnie a wyglądały zupełnie inaczej i o co innego chodziło.

Specjalnie oglądałem relacje w różnych telewizjach i gdy np w TVN24 była relacja ciągła z paru miejsc to w TVP były wycięte niepowiązane ze sobą fragmenty z różnych protestów i działań, czasami w ogóle nie związane ze Strajkiem Kobiet a tak przedstawiane. Byłem, brałem udział i widziałem i mam zdjęcia i filmiki.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

"Obserwowałem" - to znaczy byłeś fizycznie czy widziałeś jakieś relacje?

Jeżeli osoby demonstrowały przeciw zakładaniu maseczek to może byłeś na innego rodzaju protestach (antycovidowych) bo takie też się odbywały praktycznie równocześnie a wyglądały zupełnie inaczej i o co innego chodziło.

Specjalnie oglądałem relacje w różnych telewizjach i gdy np w TVN24 była relacja ciągła z paru miejsc to w TVP były wycięte niepowiązane ze sobą fragmenty z różnych protestów i działań, czasami w ogóle nie związane ze Strajkiem Kobiet a tak przedstawiane. Byłem, brałem udział i widziałem i mam zdjęcia i filmiki.

Pozdro

Byłem fizycznie :) , ale ... nie, nie :D ... nie maszerowałem. Stałem grzecznie na chodniku. Nie, nie pomyliłem :)  Wiem, jestem z pisu ;) ... spokojnie, takie rzeczy jeszcze ogarniam :D. Mam zdjęcia, mam filmiki :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem fizycznie :) , ale ... nie, nie :D ... nie maszerowałem. Stałem grzecznie na chodniku. Nie, nie pomyliłem :)  Wiem, jestem z pisu ;) ... spokojnie, takie rzeczy jeszcze ogarniam :D. Mam zdjęcia, mam filmiki :) :D

A mogłeś przedstawić się: jestem z PIS i zapraszam Panie na wódkę i poopowiadanie sobie kawałów :)  To powinno ocieplić atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TW dokumentował dla swoich - trzeba zarobić na miejsce na liście

Mógłbyś napisać dokładnie? Chcesz powiedzieć, że mnie Dariusza Kubiaka oskarżasz, że jestem TW i podjąłem działania polegające na dokumentowaniu wystąpień, demonstracji, nazywanych Strajkiem Kobiet, oczekując w zamian korzyści w postaci miejsca na liście do parlamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję szanownemu koleżeństwu to samo co w przypadku wpisów LudwiczkaR --> nie zwracać uwagi i nie polemizować z kolegą posłem. Towarzyski ostracyzm jest wielce wskazany. Bez żadnych złośliwości, ostrych odpowiedzi, po prostu ignorujemy.

Tylko dotrzymaj słowa. Start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...