Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

Adaś się radykalizuje. Smutne, bo był tu jednym z tych "mocno z prawej" z kim można było spierać się w miarę rzeczowo.

Robert weź przestań, widziałeś postulaty - tam wszędzie jest moje TAK, Wyście mnie tak urobili że sam się siebie boję, jest prawie pewne że w przyszłych wyborach oddam głos na towarzysza Biedronia.... :P  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Różnica między Tobą, a moimi kolegami z pracy jest taka, że oni pozwali sobie na żarty, ale mnie nigdy nie obrazili. Ty natomiast nie żartujesz. Ty mnie po prostu obrażasz.

Nie wiem w którym momencie cie obraziłem, nie miałem takiego zamiaru. Niezależnie od twoich odczuć wobec mojej osoby bardzo cię przepraszam. Już tak mam że niektóre moje wypowiedzi potrafią być mniej zrozumiałe, osoby które mają ze mną wieloletni kontakt czują ten specyficzny sarkazm tudzież ironię, 

 

Proszę cię abyś się na mnie nie gniewała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorki strajku kobiet - Marta Lempart Marta Lempart.jpg oraz Klementyna Suchanow  Klementyna Suchanow.jpg    kontra obrończyni życia Magdalena Korzekwa-Kaliszuk Korzekwa-Kaliszuk.png

 Panowie oceńcie sami po zdjęciach: 

Te ze strajku kobiet to ryje mają tak wstrętne że opisać się tej brzydoty nie da - wyglądają jak diabły.

Natomiast obrończyni życia - pani Magdalena - piękna kobieta o twarzy anioła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorki strajku kobiet - Marta Lempart Marta Lempart.jpgoraz Klementyna Suchanow Klementyna Suchanow.jpg kontra obrończyni życia Magdalena Korzekwa-Kaliszuk Korzekwa-Kaliszuk.png
Panowie oceńcie sami po zdjęciach:
Te ze strajku kobiet to ryje mają tak wstrętne że opisać się tej brzydoty nie da - wyglądają jak diabły.
Natomiast obrończyni życia - pani Magdalena - piękna kobieta o twarzy anioła.

W co ty kórwa grasz prowokatorze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wywlekanie ludzi, a zwłaszcza dzieci i młodzieży na ulicę w czasach epidemii jest niezwykle głupie, a już na pewno nie odpowiedzialne. I za to te dwie paskudy Lempart i Suchanow widoczne na  zdjęciach z moich postów powinny dostać solidny i wysoki wyrok. Natomiast rząd pozamykał cmentarze i policja krąży jak sępy byle mandat wlepić bo tam wirus jest na cmentarzach. Na protestach trwających już tyle dni już go nie ma. 

Ciekawe czy 11 listopada Marsz Niepodległości ta władza pozwoli zrobić. Są równi i równiejsi wobec prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywlekanie ludzi, a zwłaszcza dzieci i młodzieży na ulicę w czasach epidemii jest niezwykle głupie, a już na pewno nie odpowiedzialne. I za to te dwie paskudy Lempart i Suchanow widoczne na zdjęciach z moich postów powinny dostać solidny i wysoki wyrok. Natomiast rząd pozamykał cmentarze i policja krąży jak sępy byle mandat wlepić bo tam wirus jest na cmentarzach. Na protestach trwających już tyle dni już go nie ma.
Ciekawe czy 11 listopada Marsz Niepodległości ta władza pozwoli zrobić. Są równi i równiejsi wobec prawa.

Idź do kościoła. Tam wirusa nie ma.
Wchodzi w reakcję z wodą święconą, która go zwyczajnie anihiluje. O dzieci się nie martw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciekawi mnie to głupi Bucu


Nie wiem czy wiesz ale takimi postami robisz to co radykałowie "róbta co chceta". Obrażasz, wykluczasz, zamykasz dyskusje.

Kurde, rzeczywiście zostaje powoli katolickim radykałem bo przyszło mi do głowy: "zło dobrem zwyciężaj" :-) ale jaja bo ja wierzący ale nie gorliwie praktykujący, a napewno nie święty :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciekawi mnie to głupi Bucu

Ludwiczku. Użyłeś tzw. pleonazmu. "Głupi buc" to jakby "masło maślane". Buc jest głupi z definicji. :) A do tego samo słowo "buc" ma różne znaczenia w różnych częściach Polski. W Małopolsce to mocno obraźliwe określenie, ale na Śląsku - nie bardzo. Taki prostak, ciamajda. Poprawcie mnie Ślązacy jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w którym momencie cie obraziłem, nie miałem takiego zamiaru.

Adamie, nie załamuj się. ;) Ja podpadłem Estce kilkakrotnie. Lepiej z nią nie zadzierać. W ogóle z kobietami lepiej nie zadzierać, bo to zawsze się kończy dla nas, chłopów, źle. Dasz Estce kilka darmowych lekcji jazdy na nartach i będzie git. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kopiuj wklej z oficjalnej strony Strajk Kobiet. Zanim napisałeś edytowałem pozostawiając swoje stanowisko ws. Przeczytaj jeszcze raz.
Jak wynika z konferencji prasowej lista jest otwarta i będzie regularnie uzupełniana.
Czyli wycofały się Panie z dymisji rządu i prawa do wolnej i nieograniczonej aborcji.


Nie takie straszne te postulaty jak je malują :)
Ja osobiście znalazłam aborcje w prawach człowieka - kobiet - wyboru. Nie jestem za aporcją na żądanie I nie sądzę, żeby było na to przyzwolenie. - się bzykaliście - wpadka - trudno.
Dymisja rządu? - na to musisz odpowiedzieć sobie sam, czy dzisiaj Twoje postulaty są respektowane.
Co do otwartej listy, to weź to stwierdzenie w nawias, nic istotnego do niej nie dopiszą. I przyznaje, że czasem mi wstyd, gdy oglądam wywiady z „liderkami” i nie do końca się z nimi zgadzam, mają zbyt skrajne jak dla mnie podejście i wolałabym, aby politycy jak najdłużej nie mieszali się do protestów, zwłaszcza nieudolna opozycja.

W całej tej dyskusji nie chodzi o zwerbowanie kogoś na swoją stronę, tylko na własnym „rachunku sumienia”, przemyślanym wyborze i próbie nie myślenia tylko o sobie.

Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie jak profesorka, tylko jak kobieta powiem: jebać i wypierdalać"
Pani profesor, dlaczego tak wulgarnie?

Słyszę pełne obłudy wypowiedzi, że można przecież inaczej. Mówią to ci, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za eksplozję bomby społecznej w środku pandemii, ale też osoby przeciwne decyzji Trybunału Konstytucyjnego, które jednak chciałyby, żeby protestować jakoś kulturalniej. Nie można inaczej, bo inaczej już było. Wychodziłyśmy na ulice z transparentami "Prawa kobiet prawami człowieka", a potem wołałyśmy "Mamy dość!"- nie dotarło. Jakbyśmy mówiły za cicho albo w jakimś nieznanym rządzących, trudnym języku.

Dopiero to "wulgarne" wypowiedzenie jest traktowane przez władzę jako niebezpieczne. Mówi się nam, że zrywamy jakieś pakty. Tylko że paktów nigdy nie było. Nie było nigdy dialogu. Po drugiej stronie nikt nie odbierał naszych argumentów. W związku z tym paradoksalnie właśnie wulgaryzmy dają możliwość prowadzenia jakiejkolwiek rozmowy.

Wiele osób popiera, ale dostaję również rady, że powinnam się powściągać. Chciałabym jednak powtórzyć dobitnie, ze świadomością ryzykowności tej analogii: to jest taka sytuacja, gdy stojąc w kolejce na egzekucję strofowalibyśmy się nawzajem w sprawie dobrych manier. Kieruję te słowa do "neutralnych" koleżanek akademiczek i kolegów akademików. Uważam, że skłonność do uległości, do serwilizmu, milczenia, jest teraz nieskuteczna. Wiele osób sądzi, że broni w ten sposób swoich badań, pozycji uniwersyteckiej, a wcale tak nie musi być, bo tępy nóż rządzących odcina w nieoczekiwanych miejscach. Kiedy nasi studenci są na ulicy, nie udawajmy, że mamy w tym czasie artykuły do napisania. Nie brońmy abstrakcji godnego dialogu.

Inga Iwasiów - profesorka literaturoznawstwa, poetka, pisarka, krytyczka literacka, kieruje Zakładem Literatury Polskiej XX i XXI w. w Instytucie Polonistyki i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Szczecińskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście znalazłam aborcje w prawach człowieka - kobiet - wyboru. Nie jestem za aborcją na żądanie I nie sądzę, żeby było na to przyzwolenie. - się bzykaliście - wpadka - trudno.

 

Pisząc o aborcji na żądanie zawsze mamy przed oczami młodą, nieodpowiedzialną dziewczynę, której się nie chciało pomyśleć zanim...

Ale życie nie zawsze tak wygląda. Są kobiety, które zachodzą w ciążę w domu pełnym przemocy. Mają świadomość, że dziecko poczęte z gwałtu będzie tak samo bite i poniżane jak ona, czy rodzeństwo, które już jest na świecie. Nie może odejść, bo jest całkowicie zależna od męża.

Widziałam kiedyś program o kobiecie - lekko upośledzonej, ale zamężnej. Mąż się nią nie interesuje, nie mieszka z nią, ale co jakiś czas ją nachodzi i robi jej kolejne dziecko, po czym odwiedza ją opieka społeczna i to dziecko jej zabiera, bo ona sobie całkowicie nie radzi jako matka. Czwórka dzieci tuła się po kolejnych ośrodkach, nikt ich nie chce, bo są obciążone i chyba też nie mają uregulowanej sytuacji prawnej, a kobieta jest w kolejnej ciąży.

Nie musimy akceptować "aborcji na życzenie", ale słysząc taki postulat warto pamiętać i o takich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe czy by tak do meczetu ośmieliły się wejść z transparentami, ulotkami i wulgaryzmami. Raczej w to wątpię bo nie jedna z nich musiała by połykać granat albo została skrócona o głowę. 

Zauważ co ostatnimi czasy we Francji się działo z tym nauczycielem, który uczył w szkole dzieci tolerancji - już jest bez głowy  :D

Tak Ty i te czarownice nienawidzicie Kościoła Katolickiego to dane wam będzie doczekanie islamu, wtedy będziecie mieć prawo do aborcji, lesbijskich związków i paradowania pod tęczowym parasolem. 

Jako zalozyciel watku moge tylko spytac : WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się takie wpisy, jakby ktoś zanieczyścił powietrze podczas przyjęcia. To przypadłość osób chorych, niesprawnych, niewychowanych, albo zwyczajnie głupich. I tak też należy je potraktować - dyskretnie otworzyć okno, przewietrzyć pomieszczenie, chwilę przeczekać i udawać, że nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się takie wpisy, jakby ktoś zanieczyścił powietrze podczas przyjęcia. To przypadłość osób chorych, niesprawnych, niewychowanych, albo zwyczajnie głupich. I tak też należy je potraktować - dyskretnie otworzyć okno, przewietrzyć pomieszczenie, chwilę przeczekać i udawać, że nic się nie stało.

Zdarza się też, że taka kanalia defekuje pośrodku salonu, po czym obrażony oznajmia, że opuszcza to szambo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...