Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi


Jestes jak widze bardzo tolerancyjny... W czasach mojej młodości takich protestujących nazywano:
-element antysocjalistyczny
-burzuazyjni podrzegacze
-wywrotowcy
-rewizjonisci
-syjonisci na Synaj
-element huliganskie
-1976 były już głównie warcholy, prowodyrzy zamieszek, imperialistyczni slugusy.

A Ty? "Zgraja podlotkow"? "Politycy spod teczy"... ucz się bo słabo to jakoś. Powyżej masz linka do przemówienia sekretarza WG. Warto brać przykład.

Po prostu PiS wqurwil ludzi. Nie tym wyrokiem. Całokształtem. Pazernoscia arogancją, lekcewazeniem, brakiem elementarnej kompetencji. TK to była tylko ta nadmiarowa kropla. No i trudno. Będziesz musiał jeździć do pracy objazdami.

 

Już nie pierwszy raz lewacki motłoch podjudzany przez platformę i lewicę chce obalić demokratycznie i uczciwie wybraną władzę - i pucz w sejmie w grudniu 2016 roku nie pomógł i okupowanie korytarzy sejmowych przez Iwonę Hartwich wraz z jej niepełnosprawnym synem, ani Broniarz ze swoimi belframi nic nie wskórał. Nie tędy droga starszy kolego Migusiu 12345 :D !!!

 

Jest demokracja i władzę obalić można tylko kartką wyborczą wrzucona do urny, a nie darciem mord po ulicach i dewastowaniem cudzego mienia  <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest demokracja i władzę obalić można tylko kartką wyborczą wrzucona do urny, a nie darciem mord po ulicach i dewastowaniem cudzego mienia <_<

Ale do walenia w mordę kobiety namawiasz i sam chcesz walić. Cóż za pokrętne rozumienie demokracji, o miłości do bliźniego przez zdeklarowanego chrześcijanina nie wspominając.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do walenia w mordę kobiety namawiasz i sam chcesz walić. Cóż za pokrętne rozumienie demokracji, o miłości do bliźniego przez zdeklarowanego chrześcijanina nie wspominając.

 

W obronie atakowanych księży oraz niszczonych świątyń przez kobietę jeśli jest agresorką dopuszczam walenie w mordę - będzie to obrona konieczna.

Feministki nie chcą być traktowane jak kobiety bo przecież są za równouprawnieniem więc skoro jest równość to zatem można walić je w mordę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek ja żyję i jakoś sobie radzę , ale jak widzę co poniektórzy walczący o wolność decydowania wyprawiają z historią , dobrem narodowym to niestety milczeć i być biernym też nie potrafię .

Walka walką ,  ja nienawidzę pisu  ale lewactwa jeszcze bardziej , popieram kobiety walczące o swoje prawa ale niech ta hołota co się za nimi ciągnie zaatakuje meczety czy synagogi to poczuje sprawiedliwość .

Cześć

I oby jak najdłużej, czego Ci niniejszym życzę.

Wiesz z tym atakowaniem to jest tak, że ja tego dnia byłem na Placu Trzech Krzyży  w sumie jakieś półtorej godziny i poza wymianą poglądów oraz okrzykami z obu stron (całkiem normalnymi w takiej sytuacji jak protest) nie zauważyłem, żadnych oznak agresji. Sam postrzegam stojących na schodach kościoła narodowców jako ewidentna prowokację i uważam, że najlepszym postępowaniem byłoby ich nie zauważać. Niestety nie ma środowisk idealnych i zawsze znajdzie się ktoś kto chce sobie porzucać kamieniami, tak samo z jednej jak i drugiej strony.

Słyszałam absolutnie znakomitą wypowiedź księdza profesora Alfreda Wierzbickiego jak On zachował by się w sytuacji gdyby ktoś w ramach protestu przerwał mu odprawianie mszy. Polecam wysłuchać - pewnie gdzieś można znaleźć - dla mnie to wszystko na ten temat.

Wiesz ja patrzę na to trochę inaczej (pisałem o pythonowskim spojrzeniu) i stąd ciężko o porozumienie (jeżeli z powagą traktujesz pewne świętości) ale... jest możliwe.

No chyba, że mamy do czynienia z człowiekiem tak prostym jak powyższy postotwórca.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obronie atakowanych księży oraz niszczonych świątyń przez kobietę jeśli jest agresorką dopuszczam walenie w mordę - będzie to obrona konieczna.Feministki nie chcą być traktowane jak kobiety bo przecież są za równouprawnieniem więc skoro jest równość to zatem można walić je w mordę

A mnie uczono na religii, że chrześcijanin nadstawia drugi policzek, a nie wali w mordę tych których nie lubi. No ale można jeszcze wyjść na ulicę z giwera i straszyć, że będzie się strzelać do wiernych, jak jeden proboszcz. A chwila w której ksiądz pedofil gwałci dziecko, rozrywając mu narządy rodne, odbyt i psychikę to akt znacznie dalej posuniętej agresji, niż wejście do kościoła z transparentem, posprayowanie ścian i krzyknięcie „wypierdalaj”. Chory kraj !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walenie w mordę przez osobę 12 lat trenującą karate będzie traktowane jako używanie niebezpiecznego narzędzia. A w stosunku do kobiet to już w ogóle żenada. Myślałem, że ksiądz to jednak facet i potrafiłby się obronić przed kobietą, nawet nie uderzając jej. Ale patrząc na wielkie brzuchy większości z nich to może jednak nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie uczono na religii, że chrześcijanin nadstawia drugi policzek, a nie wali w mordę tych których nie lubi. No ale można jeszcze wyjść na ulicę z giwera i straszyć, że będzie się strzelać do wiernych, jak jeden proboszcz. A chwila w której ksiądz pedofil gwałci dziecko, rozrywając mu narządy rodne, odbyt i psychikę to akt znacznie dalej posuniętej agresji, niż wejście do kościoła z transparentem, posprayowanie ścian i krzyknięcie „wypierdalaj”. Chory kraj !

 

Nie wykluczone że za broń chwycić będzie trzeba. 

Sami na tym forum twierdzicie że nauka kościoła ewaluuje, np. słowa Franciszka w sprawie homoseksualistów, o których niemal wszystkie media pisały. Czy zmanipulowane czy nie to pewne że obecny papież znacznie różni się od św. Jana Pawła II czy Benedykta XVI. Trzeba oprzeć wiarę na Piśmie św., swoim sumieniu i zdrowemu rozsądkowi skoro głowa Kościoła swoimi wypowiedziami wprowadza nieraz zamęt i umacnia osoby źle czyniące w tym co robią:

Homoseksualizm był jest i będzie grzechem niezależnie od tego co papież Franciszek by powiedział. 

 

A w obronie osób i mienia jak kościoły moje sumienie i zdrowy rozsądek zamiast nadstawiać lewy policzek nakazuje mi walić w mordę. Morda się zagoi i ślad może nie pozostać, a zniszczonej zabytkowej świątyni już nie przywróci się do stanu pierwotnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walenie w mordę przez osobę 12 lat trenującą karate będzie traktowane jako używanie niebezpiecznego narzędzia. A w stosunku do kobiet to już w ogóle żenada. Myślałem, że ksiądz to jednak facet i potrafiłby się obronić przed kobietą, nawet nie uderzając jej. Ale patrząc na wielkie brzuchy większości z nich to może jednak nie.

Już dawno nie trenuje ze względu na uraz kolana właśnie podczas treningu. A i czasu też nie ma. Jedynie siłownia ze dwa razy na tydzień (fajnie z kumplami się spotkać i pogadać) ale niestety pozamykali.

A waga od wiosny wzrosła blisko 8kg i ciężko zrzucić przez te obostrzenia. A wy jak będziecie latać wieczorami po ulicach i bzdurami się zajmować w tłumie podlotków to będzie tragedia, bo już sytuacja jest dramatyczna z zakażeniami. I nawet z tego powodu siądźcie sobie na tyłkach, ani biegajcie z babami i parasolkami.  

Odnośnie księdza: To akurat jak na dzienniku wczoraj pokazywali to nie od kobiety dostał strzał ale od gościa. Przecież nie tylko same diablice w tym proteście udział biorą. Ksiądz też już nieco leciwy był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wbij sobie do łba co mówi Papież Franciszek:
"Bóg nie potrzebuje być przez nikogo broniony i nie chce, aby Jego imię było używane do terroryzowania ludzi. Proszę wszystkich o zaprzestanie używania religii w celu budzenia nienawiści, przemocy, ekstremizmu i ślepego fanatyzmu" .

 

Papież Franciszek nie jest moim autorytetem i nie mam zamiaru rozkminiać nad sensem jego wywodów. Jest tak mało wyrazisty w swoich poglądach że trudno na jego nauczaniu bezgranicznie opierać swoją wiarę. Bo czasem odnoszę wrażenie że można grzeszyć ile wlezie, żyć jak się podoba, zakładać związki homo, a Bóg zawsze miłosierny wybaczy i wszyscy zbawieni będą. Bóg wybacza i jest miłosierny zgadza się ale daje warunek: zerwanie z grzechem. Chrystus przebaczył Marii Magdalenie jej grzechy: ... Pozostał tylko Jezus i kobieta, stojąca na środku. Wówczas Jezus, podniósłszy się, rzekł do niej: „Kobieto, gdzież oni są? Nikt cię nie potępił?” A ona odrzekła: „Nikt, Panie!”. Rzekł do niej Jezus: „I Ja ciebie nie potępiam. Idź i odtąd już nie grzesz”. I właśnie powiedział jej te słowa: Idź i odtąd już nie grzesz. A niektórzy sądzą że można żyć w grzechu, a Bóg zawsze i bezgranicznie odpuści i do nieba się pójdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pierwszy raz lewacki motłoch podjudzany przez platformę i lewicę chce obalić demokratycznie i uczciwie wybraną władzę - i pucz w sejmie w grudniu 2016 roku nie pomógł i okupowanie korytarzy sejmowych przez Iwonę Hartwich wraz z jej niepełnosprawnym synem, ani Broniarz ze swoimi belframi nic nie wskórał. Nie tędy droga starszy kolego Migusiu 12345 :D !!! Jest demokracja i władzę obalić można tylko kartką wyborczą wrzucona do urny, a nie darciem mord po ulicach i dewastowaniem cudzego mienia <_<

Drogi młodszy kolego. Właśnie tędy droga. Większość reżimów upada na ulicach, również te demokratycznie wybrane. Nie chce uwlaczac Twój inteligencji przypominaniem takowych ze wschodu i zachodu... Właśnie w czasach które przypomniałem reżim był wybierany demokratycznie większością >98% przy frekwencji niepojetej obecnie... Analogie są nieodparte, a zachowania szefów partii - tożsame. Dobra szkoła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się tak na poważnie zapytam kilku moich kolegów, którzy z wielką zapalczywością dyskutują z kol. LudwiczekR --> czy naprawdę warto?? Nie chodzi nawet o demonstracyjne okazywanie poczucia wyższości tudzież chęć zagonienia przeciwnika w kozi róg. Mówiąc wprost, czasu Wam nie szkoda?? Miałkość argumentów przeciwnika jest doprawdy porażająca. Nie za bardzo widzę możliwość, ani chyba nie potrafiłbym prowadzić dyskusji na takim poziomie argumentacji.

 

 

Uwierz, że można i to on się nakręca, a my dobrze bawimy

 

No chyba że o to chodzi. Ale zabawa to raczej mało wykwintna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się tak na poważnie zapytam kilku moich kolegów, którzy z wielką zapalczywością dyskutują z kol. LudwiczekR --> czy naprawdę warto?? Nie chodzi nawet o demonstracyjne okazywanie poczucia wyższości tudzież chęć zagonienia przeciwnika w kozi róg. Mówiąc wprost, czasu Wam nie szkoda?? Miałkość argumentów przeciwnika jest doprawdy porażająca. Nie za bardzo widzę możliwość, ani chyba nie potrafiłbym prowadzić dyskusji na takim poziomie argumentacji.

Coś trzeba robić na tej kwarantannie, strasznie się człowiekowi nudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem w jaki sposób udaje ci się uzyskać rozgrzeszenie, bo grzeszysz pychą stawiając się ponad Papieżem. Nawet udział w ekstremalnej drodze krzyżowej nie pozwoli ci uzyskać rozgrzeszenia bez zerwania z grzechem i obietnicy poprawy :D

Ja się nie stawiam ponad papieżem bo osoba duchowną nie jestem. Jedynie uważam że jego nauczanie i poglądy w wielu sprawach są dla mnie nie jasne:

Np. poparł prawo do tworzenia przez homoseksualistów związków partnerskich cywilnych. Czyżby w tym związku mieli żyć jak brat z bratem czy nadal uprawiać swoje dewiacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie stawiam ponad papieżem bo osoba duchowną nie jestem. Jedynie uważam że jego nauczanie i poglądy w wielu sprawach są dla mnie nie jasne: Np. poparł prawo do tworzenia przez homoseksualistów związków partnerskich cywilnych. Czyżby w tym związku mieli żyć jak brat z bratem czy nadal uprawiać swoje dewiacje?

Zapytaj biskupa Paetz-a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi młodszy kolego. Właśnie tędy droga. Większość reżimów upada na ulicach, również te demokratycznie wybrane. Nie chce uwlaczac Twój inteligencji przypominaniem takowych ze wschodu i zachodu... Właśnie w czasach które przypomniałem reżim był wybierany demokratycznie większością >98% przy frekwencji niepojetej obecnie... Analogie są nieodparte, a zachowania szefów partii - tożsame. Dobra szkoła.

Jak obalisz rząd - zastrzelisz polityków czy co innego zrobisz?

Te protesty to mogą trwać długo i długo. No chyba że deszcz przyjdzie i ich zmyje z ulic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą choc nie musza. Może nie trzeba będzie zbyt długo.
Oczywiscie słyszałeś o demokracji bezpośredniej. Jest w konstytucji.....

Mogą choc nie musza. Może nie trzeba będzie zbyt długo.
Oczywiscie słyszałeś o demokracji bezpośredniej. Jest w konstytucji.....


Demokracja bezpośrednia to utopia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...