Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam ani Ciebie ani "społeczeństwa" za co przepraszać, prędzej pożegnam się z forum. Dzisiaj napisałbym to samo. Nic nie zajmuje i nie dzieli Polaków tak mocno jak sprawy około-seksualne. Tyle w temacie, a co myślę o protestujących to moja sprawa i mam do tego takie samo prawo jak Ty do krytykowania KK i konserwatystów. 

Przypisujesz sobie prawa, których odmawiasz innym... ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cię dobrze pojebało..

 

To jest właśnie to. Wszelkim fundamentalistom rozmaitej maści wydaje się, że nie możemy żyć bez ich opium. A nam religia jest potrzebna jak dziura w moście, mówiąc w sposób najprostszy, tak żeby przekaz był dla nich zrozumiały. Dlatego sympatyzuję z prostotą i skrótowością Twojego ujęcia problemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słyszał oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego? ...bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam - on namiawia swoich wyborców do wojny ze swoimi przeciwnikami w obronie kościołów?

On będzie miał krew na rękach ...w zasadzie już ją ma .

Będzie bronił Polskę przed Polakami ...chory człowiek, manipulujący ludźmi bezmyślnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słyszał oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego? ...bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam - on namiawia swoich wyborców do wojny ze swoimi przeciwnikami w obronie kościołów?

Bardzo dobrze słyszałaś wzywa wyborców PiS do obrony kościołów ,ja to rozumiem jako powołanie bojówek.
Czy mi się wydaje czy to właśnie Jaro ma pod sobą ministerstwa które mają nam zapewnić bezpieczeństwo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do obrońców wyroku TK.
Myślicie że to coś zmieni, absolutnie nic świadome i myślące kobiety będą zmuszone wykonać zabieg za granicą i to zrobią .
Wystarczy wpisać w wyszukiwarce aborcja, 1800 złotych plus koszty dojazdu.
Pozostają pip pip pip pip (słowa nich każdy podstawi sobie sam) :) żyjący z zasiłków tam będą się rodzić wszystkie dzieci i upośledzone i ułomne , elektorat będzie rósł w siłę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci tak:

Ja tam byłem a Ty nie. Nie wiem skąd masz informacje ale nie widziałem ani jednego przejawu agresji ani ze strony demonstrujących ani ze strony policji. Co więcej, policji praktycznie się nie widziało - była w piątek pod domem karła ale... ma wrażenie, że było im po prostu wstyd. Tak przynajmniej wyglądali.

W każdym razie moja córka nie da sobie w kaszę dmuchać jakby co i nawet te 110kg ludwiczka powali i zdepcze bo prawie 10 lata karate na to jej pozwoli. Przerażenie zagląda w oczy i stąd nerwówka? ;)

Pozdrowienia

Byłeś na jednym, nie mówię, że każdy jest taki sam. Ale już samo wychodzenie, mimo zakazu zgromadzeń powyżej 5 osób, jest wg Ciebie (jak rozumiem, wierzącego w tą całą pandemię) zagrożeniem dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słyszał oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego? ...bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam - on namiawia swoich wyborców do wojny ze swoimi przeciwnikami w obronie kościołów?

Musimy bronić polskich kościołów za każdą cenę. Wzywam wszystkich członków PiS i wszystkich, którzy nas wspierają, do tego, by wzięli udział w obronie Kościoła – tłumaczył Kaczyński.itd....

Ktoś zdaje sobie sprawę, że teraz musi już po trupach. Nie ma odwrotu. Jak odpusci to sytuacja go zmiecie, a w PiSie juz ustawia sie kolejka chetnych do zastapienia JK. Ale nikt nie dorasta do kolan, bo wszystkich choc troche wartościowych szef wystawił na aut by nie byli zagrożeniem. Zostały miernoty.

https://youtu.be/IZa4PFz4dPQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy bronić polskich kościołów za każdą cenę. Wzywam wszystkich członków PiS i wszystkich, którzy nas wspierają, do tego, by wzięli udział w obronie Kościoła – tłumaczył Kaczyński.itd....
Ktoś zdaje sobie sprawę, że teraz musi już po trupach. Nie ma odwrotu. Jak odpusci to sytuacja go zmiecie, a w PiSie juz ustawia sie kolejka chetnych do zastapienia JK. Ale nikt nie dorasta do kolan... https://youtu.be/IZa4PFz4dPQ


Wiesz...jestem przerażona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez..... zaczyna zachowywać się ... nieobliczalnie.

 

Pytanie jest dlaczego wezwał domorosłych "obrońców" a nie siły którymi dysponuje?

 

- zależy mu na konflikcie i policja i wojsko na końcu spacyfikują i jednych i drugich, tak czy tak zapłaci za to cenę

- nie jest pewien służb (dostał sygnały, że nie będzie drugiego ZOMO)

 

Może jeszcze jakaś trzecia interpretacja?

 

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie o aborcji mam konsekwentne i spójne, tzn. zgodne z obecnym (od paru dni) stanem prawnym. W przypadku gwałtu, jak i zagrożenia zdrowia/życia matki (o ile stwierdzenie "zagrożenie" nie jest zbyt ogólne), ewidentnie kobieta powinna mieć prawo zdecydować - co nie znaczy, ze w tym przypadku aborcja nie powinna być nazywana morderstwem. Nadal nim jest, ale sytuacja jest podoba do tej, gdy wtargnie nam ktoś do mieszkania i mamy prawo go zabić w obronie własnej. W przypadku gwałtu nie pisała się na ciążę, miała inne plany na życie, więc tu ewidentnie powinna być zwolniona z odpowiedzialności i konsekwencji nie swojego wyboru.

 

A poparcie dla obecnego prawa wyrażam tym (jak zresztą głosi Konstytucja), że człowiekiem stajemy się w momencie poczęcia. Tymczasem aborcjoniści nawet między sobą nie potrafią dojść do porozumienia kiedy zaczyna się życie. Wykształcanie się poszczególnych organów, narządów, układów, to nie jest kwestia pojedynczych momentów:..... "pyk" - i mamy mózg.........."pyk" - i mamy serce.........."pyk" - i mamy układ nerwowy. To jest pewien płynny proces, którego nie da się przedzielić jakąś kreską i powiedzieć, że do tego momentu do nie jest człowiek, ale sekundę później już jest. Albo, że jest człowiekiem w 40%, czy może w 60. "Dziecko ma urodzić się chore? A to dziękuję, oddaję do reklamacji - proszę o inny model". To nie jest przedmiot na bazarze, by spełniał nasze oczekiwania. I żeby odpowiadał "wzorcowi" piękna i zdrowia. A nazewnictwo (płód, zarobek) jest wtórne wobec stanu faktycznego - to, że człowiek w okresie prenatalnym jest nazywany zarodkiem, płodem itp. to nie zmienia faktu, ze jest to ta sama istota, nazywana później dzieckiem, nastolatkiem, dorosłym - to tylko słowa, definicje, ale to wciąż ten sam człowiek. Niepełnosprawnym i "zdeformowanym" (jeśli już komuś przechodzi to przez usta wobec człowieka) mozna się też stać za życia - nigdy nie przewidzimy przyszłości.

 

Mimo wszystko, każdy konflikt po cichu popieram. Dlatego, że inaczej niż większość społeczeństwa, uważam, że to nie "podzielonym" społeczeństwem łatwiej się rządzi i manipuluje, a społeczeństwem "uśpionym". Dopóki ludziom leci ciepła woda z kranu, to nie widzą potrzeby interesować się polityką i tym, co robią z nami rządzący. Głośne tematy aktywizują ich do myślenia, do zajęcia stanowiska. Do zastanowienia się nie tylko nad daną, jedną kwestią, ale i znalezieniem podobieństwa do innych. Np. pojawi się u kogoś taki ciąg myślowy: "zaraz zaraz, ale skoro ja krzyczę "moje ciało, moja sprawa", to może inny człowiek też powinien móc postępować tak jak uważa ze swoim życiem, dopóki nie krzywdzi innych? Czemu mam mu narzucać chodzenie w masce, szczepienie się, płacenie na usługi, z których nie korzysta (przymusowa, państwowa edukacja, przymusowa, państwowa służba zdrowia, przymusowy, państwowy ZUS, zakaz posiadania broni itp.). A przykładów na wpływ władzy na nasze życie nie starczyłoby w grubej książce, by je opisać (teraz to nawet samych "pandemicznych").

 

Pytanie do obrońców wyroku TK.
Myślicie że to coś zmieni, absolutnie nic świadome i myślące kobiety będą zmuszone wykonać zabieg za granicą i to zrobią .
Wystarczy wpisać w wyszukiwarce aborcja, 1800 złotych plus koszty dojazdu.
Pozostają pip pip pip pip (słowa nich każdy podstawi sobie sam) :) żyjący z zasiłków tam będą się rodzić wszystkie dzieci i upośledzone i ułomne , elektorat będzie rósł w siłę.

Owszem, mogą, z tym że wtedy odpowiedzialność za to spada na tamte kraje. Jak chcą mieć wizerunek państw, do których ludzie jeżdżą w tym celu, to ich sprawa. Uważam, że państwo polskie nie może legalizować okrucieństw na swoim terenie, dlatego rozumiem posłów, którzy poczuwają się do odpowiedzialności za to, co dzieje się w naszych granicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...