Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Pytanie, czy spłacając zobowiązania w stosunku do KK nie stracą zbyt dużo. O tym zdecyduje skala protestów. 

Ja nie bardzo widzę korzyść dla KK. Policja pilnująca wejść do kościołów i legitymująca osoby w środku to jest korzyść?

I jednak wydaje mi się, że większość nie protestuje w sprawie aborcji tylko po prostu jest przeciwko władzy PiS-u, a temat aborcji jest tylko kroplą która przelała kielich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci tak:

Ja tam byłem a Ty nie. Nie wiem skąd masz informacje ale nie widziałem ani jednego przejawu agresji ani ze strony demonstrujących ani ze strony policji. Co więcej, policji praktycznie się nie widziało - była w piątek pod domem karła ale... ma wrażenie, że było im po prostu wstyd. Tak przynajmniej wyglądali.

W każdym razie moja córka nie da sobie w kaszę dmuchać jakby co i nawet te 110kg ludwiczka powali i zdepcze bo prawie 10 lata karate na to jej pozwoli. Przerażenie zagląda w oczy i stąd nerwówka? ;)

Pozdrowienia

 

Ja karate kyokushin trenowałem 12 lat. Nie mam zamiaru bić twej córeczki ale jak będę jechał z roboty, a te idiotyczne tszipy zablokują ulicę to taranem w nie wjadę pierw autem, a potem swoją osobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym to miejscu podważam ewolucjonizm/neguje naukę? Wręcz przeciwnie, nie uważam człowieka za psa, wydre, a Ciebie za pudla. Pytanie za pytanie: Czy mam prawo (i je wyrażać) być przeciwko aborcji? Tak/nie?

Cześć

To ty sformułowałeś tezę o pudlu. Dla mnie człowiek to człowiek a pudel to pies. W sensie ewolucyjnym te gatunki stoją na równi.

Oczywiście, że masz i możesz je realizować według własnego uznania i na własną odpowiedzialność - tak jak nijaki Jaki. Ale nie każ innym zgadzać się z twoim podejściem i nie postuluj sankcjonowania tego prawnie. Każdy ma prawo do własnych przekonań i decyzji.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To ty sformułowałeś tezę o pudlu. Dla mnie człowiek to człowiek a pudel to pies. W sensie ewolucyjnym te gatunki stoją na równi.

Oczywiście, że masz i możesz je realizować według własnego uznania i na własną odpowiedzialność - tak jak nijaki Jaki. Ale nie każ innym zgadzać się z twoim podejściem i nie postuluj sankcjonowania tego prawnie. Każdy ma prawo do własnych przekonań i decyzji.

Pozdro

Teza o pudlu padła z Twoich ust: " Człowiek to takie samo zwierzę jak pies czy wydra".Ja się z nią nie zgodziłem :-) 

 

Widzisz Majka i parę osób mi tych praw do własnych przekonań mi odmawiają. Promować moich poglądów/pisać też i to nie pierwszy raz. 

 

Jeszcze raz bo widać nie dociera: nic nikomu nie każe, sankcjonuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech wypierdala.

  :wub:

 

Majeczka, podobnie jak Beatka (BiPi) w przeciwieństwie do części męskich eunuchów na tym forum to dziewczyny z prawdziwymi jajami. Wprawdzie wyłącznie mentalnymi, ale to zdecydowanie lepsze niż wydmuszki części męskiego towarzystwa, które tu podnosi lament, pierdoląc o promowaniu prawa do własnych przekonań, które dotyczą oczywiście nie ich osobiście a reszty ludzi, a już szczególnie kobiet. To ja im mówię podobnie jak Ty, pilnujcie swojego fiuta a nie zaglądajcie do tyłków dziewczynom. Bardziej prostego komunikatu nie jestem w stanie przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział społeczeństwa nie jest zero-jedynkowy. Jeśli co najmniej polowa społeczeństwa nie chodzi do kościoła ( katolickiego ) to jeszcze nie znaczy, ze nie są religijni w znaczeniu swojej wiary i systemu wartości.  Po prostu wiele z tych osób czuje się chrześcijanami ale nie aprobuje swoim sumieniem nauki kościoła katolickiego. Kościół nazywa ich heretykami. 

Zgadza się, ale wszyscy (być może jakieś wyjątki się trafiają) zwolennicy aborcji z powodu uszkodzenia płodu, są praktykującymi katolikami. To wynika wprost z nauk głoszonych przez kościół. Na szczęście nie wszyscy katolicy zgadzają się z tymi naukami. Podobnie jak nie zgadzali się kiedyś na palenie "czarownic" czy obrót słońca wokół ziemi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci kiedyś odpisywałem: każdy człowiek to zwierz ale nie każde zwierze to człowiek. Nie kapujesz różnicy, więc się nie zgodzimy. Chcesz być psem, wydrą = Twoje prawo/wola... należeć do rasy pudli = Twoje prawo/wola. Może nie żyjemy w XIX Anglii ale pewne wartości choć w odwrocie jeszcze żyją. Uszanujesz moje poglądy/wartości... zgodnie z tym co napisałeś: "Ja nie każę ci przeprowadzać aborcji - wolna wola i decyzja - Ty mnie tak - i aborcja to w tym wypadku tylko przykład"?

Ja sformułowałem tezę o pudlu???

Jestem człowiekiem i jest to taki sam gatunek jak wszystkie inne gatunki żyjące obecnie. To jest moja teza. Jeżeli nie to czym się różni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ All.

 

Aborcja to nic innego, jak temat zastępczy, wrzucony przez rząd, żeby lud skierował swoje oko argusowe w innym kierunku. 

 

Czytam ostatnie kilka stron na tym forum i czuję zażenowanie, że daliśmy się nabrać.

 

Natomiast ważne zostaje pytanie, co takiego Sejm przegłosował, że jest to ważniejszej, niż aborcja. Która zawsze i wszędzie wywołuje EMOCJE w narodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sformułowałem tezę o pudlu???

Jestem człowiekiem i jest to taki sam gatunek jak wszystkie inne gatunki żyjące obecnie. To jest moja teza. Jeżeli nie to czym się różni?

To się zdecyduj :-) Bo napisałeś: "Człowiek to takie samo zwierzę jak pies czy wydra" i "człowiek to człowiek, a pudel to pies. W sensie ewolucyjnym te gatunki stoją na równi." Ja twierdze, że człowiek nie jest takim samym zwierzęciem jak pies/pudel czy wydra :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale to są same dzieciaki: https://www.facebook...3685472901014/ 

Co one tam robią? Dziewczyn(ki)y a bardziej wulgarne od żula spod monopolowego...ehhh. 

Średnio widzę ich przyszłość. 

Kolejny światopoglądowy temat zastępczy (najpierw lgbtrtvagd, teraz aborcja), a za chwilę runie gospodarka. Wychodzi na to, że większość społeczeństwa ma w głowie dupczenie z kim popadnie i ewentualne wyskrobanie. Podatki, ekonomia, dług publiczny...a na co to komu. 

 

Przypomnijmy kto zaczął tą ostrą dyskusję, wczoraj. I chciał obrazić większość. Podpisany: FerraEnzo

Jeszcze nas, społeczeństwa, za to nie przeprosiłeś.

 

 

Ciekawostka prasowa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeczenie teraz, żeby odwrócić uwagę od wirusa, a za tydzień w TVP będą mówić, że wirus roznieśli manifestanci. 

Wczoraj w trakcie czterech godzin spacerowania widziałem 3 (trzy) osoby bez maseczek z czego dwie były w samochodzie ale rzucały się w oczy bo było to cabrio. Ludzie chodzili grupkami po dwie trzy cztery osoby.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zdecyduj :-) Bo napisałeś: "Człowiek to takie samo zwierzę jak pies czy wydra" i "człowiek to człowiek, a pudel to pies. W sensie ewolucyjnym te gatunki stoją na równi." Ja twierdze, że człowiek nie jest takim samym zwierzęciem jak pies/pudel czy wydra :-) 

 

Człowiek jest zwierzęciem - w tym znaczeniu spełnia definicję tak samo jak pies czy wydra. 

To są po prostu trzy różne gatunki zwierząt należących do gromady ssaków. Ssaki to gromada w obrębie typu strunowców należąca do królestwa zwierząt.

Może być?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ All.

 

Aborcja to nic innego, jak temat zastępczy, wrzucony przez rząd, żeby lud skierował swoje oko argusowe w innym kierunku. 

 

Czytam ostatnie kilka stron na tym forum i czuję zażenowanie, że daliśmy się nabrać.

 

Natomiast ważne zostaje pytanie, co takiego Sejm przegłosował, że jest to ważniejszej, niż aborcja. Która zawsze i wszędzie wywołuje EMOCJE w narodzie.

Raczej nie byle co, skoro została uruchomiona ciężka  artyleria, skrzętnie do tej pory pilnowana - na gorsze czasy. Jak do tej pory JK działał pragmatycznie w tej działce, pacyfikując skutecznie ortodoksów - w mysl zasady -  "nie drażnic lwa". Przypuszczam, że obecnie też postepuje (w swoim rozumieniu i celu) pragmatycznie i rozsądnie, Czyli pewnie coś za coś - Co?

 

No chyba, że ktoś przypuszcza ze p. Przyłębska zrobiła coś nieuzgodnionego z Nowogrodzką ..... no ale to science fiction. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  :wub:

 

Majeczka, podobnie jak Beatka (BiPi) w przeciwieństwie do części męskich eunuchów na tym forum to dziewczyny z prawdziwymi jajami. Wprawdzie wyłącznie mentalnymi, ale to zdecydowanie lepsze niż wydmuszki części męskiego towarzystwa, które tu podnosi lament, pierdoląc o promowaniu prawa do własnych przekonań, które dotyczą oczywiście nie ich osobiście a reszty ludzi, a już szczególnie kobiet. To ja im mówię podobnie jak Ty, pilnujcie swojego fiuta a nie zaglądajcie do tyłków dziewczynom. Bardziej prostego komunikatu nie jestem w stanie przekazać.

Podoba mi się Twój wpis. Ja użyłbym innych porównań bo lwicy nie nobilitują jaja i grzywa tylko to że jest lwicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...