Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

Beatka, kocham Cię i uwielbiam. :wub:
 
Pamiętasz poprzednie cyrki oszołomów ZCHN na przełomie 1991 i 1992r.? Hasło protestów wtedy brzmiało: WIOSNA WASZA - DUPA NASZA. :)

Pamiętasz jak komuna padała na marszach pomarańczowej alternatywy major Frydrych wolał
Zima wasza
Wiosna nasza
A lato Muminków ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...jak na Białorusi? - to pytanie retoryczne.

;) Bo kryminalista Kamiński miał reaktywować Nadwiślańskie JW - parę czołgów i po problemie.....

PS Wieś gminna niesie że w Katowicach skandowali "Arka Gdynia" więc pojawili się kibole z Zagłębia Sosnowiec a jak wszyscy wiemy Oni "swoje kobiety" traktują jako pisuar na...... obrońcy jak się patrzy...

Beata - przepraszam za retorykę wpisującą się w SF.

Rozumiem argumenty protestujących - ale tych protestujących - i mam nadzieję że będą oni w stanie zrozumieć moje stanowisko - jest szansa na porozumienie...

PS Strasznie pokojowy jestem - przerobiłem kilka audycji "Towarzyszka Panienka" da się rozmawiać bez kamienia w dłoniach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Bo kryminalista Kamiński miał reaktywować Nadwiślańskie JW - parę czołgów i po problemie..... PS Wieś gminna niesie że w Katowicach skandowali "Arka Gdynia" więc pojawili się kibole z Zagłębia Sosnowiec a jak wszyscy wiemy Oni "swoje kobiety" traktują jako pisuar na...... obrońcy jak się patrzy... Beata - przepraszam za retorykę wpisującą się w SF. Rozumiem argumenty protestujących - ale tych protestujących - i mam nadzieję że będą oni w stanie zrozumieć moje stanowisko - jest szansa na porozumienie... PS Strasznie pokojowy jestem - przerobiłem kilka audycji "Towarzyszka Panienka" da się rozmawiać bez kamienia w dłoniach

Nadwiślańskich nie trzeba reaktywować, to obecnie SOP. Już kiedyś w przeszłości jeden taki chciał użyć GROM i Nadwiślańskich do aresztowania ówczesnego prezydenta, tylko zabrakło mu odwagi, by wydać rozkaz na piśmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, to Ty jesteś w wieku około 30-tki? Czemu o tym piszę? Gdyż mam wrażenie, jakbyś całkiem zatracił młodzieńcze ideały (w tym kluczowy wolnościowy) a przynajmniej całkiem o nich zapomniał. Człowiek ma różne fazy życia, w każdej z nich protestuje przeciwko temu co uważa za dotykające go osobiście najbardziej. Trudno wymagać od licealistów żeby rozumieli założenia PPK czy kolejnej reformy ZUS. Natomiast sprawy życia osobistego są zrozumiałe dla każdego człowieka, mało tego, naruszenie tej sfery praw jest najbardziej boleśnie odczuwalne, gdyż dotyczy subiektywnie (a moim zdaniem również obiektywnie) postrzeganej godności osobistej.

Twierdzicie, że ktoś zabiera wam wolność ja tych odczuć po prostu nie podzielam. Mogę mieć swoje zdanie, tak?

 

@tomkly - Będę na maksa szczery. Nie zatraciłem młodzieńczych ideałów. Po prostu kwestie, które ostatnimi laty zajmują i przy okazji dzielą społeczeństwo są dla mnie nieistotne. Wy już zdążyliście mnie zaszufladkować, kilka razy dojebać...wszystko z miłością na ustach. Dajcie spokój...

 

@Mikoski - Od 2008 nie mieszkam z rodzicami.

 

@BiPi - a może wolę chłopców? Hmmm? Przecież to modne. A tak w ogóle to w Twoim wpisie jest błąd logiczny, bo póki co nie zanosi się aby ktoś zabierał podatki...to i dupczenia nie zabierze. ;)

 

@Adam - niestety muszę oglądać ten chory świat na trzeźwo. Zero alko ze względu na clexane. 

 

Podsumowując nie można mieć odmiennego zdania, nie ma szans na jakąkolwiek dyskusję. Jedynie Maciej i Tomkly nie pojechali ad personam. Reszta to "polskie błoto" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o szufladkowaniu, dziękuje za zaszufladkowanie do „polskiego błota”, chociaż nie znajduję w swoich postach, żadnego w którym bym cię szufladkował lub w najmniejszym stopniu ci ubliżał.

No przepraszam cię kolego a jak tu rozmawiać jak puszczasz f.newsa z tą żw. Dobrze wiesz że idzie święto zmarłych i niepodległości j jak co roku żw idzie na ulicę ot tak żebyśmy spokojnie na groby pojechali np.
Ale można to po pociągnąć. Niedawno były armatki, broń, więźniarki, wozy bojowe teraz żw, no idzie wojna jak nic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że ta sama młodzież tak ochoczo nie protestuje przeciwko PPK i/lub trzydziestokrotności ZUS. Te sprawy również za kilka lat ich będą dotyczyć, nawet bardziej niż prawo do aborcji czy związków jednopłciowych. Ale fajnie, będzie wolność i swoboda a z drugiej strony wyciąganie łap po socjal, bo nie będzie co żreć. Chodzi tylko i wyłącznie o modę, bo teraz modny jest nonkonformizm. 

Te dzieciaki powinny się skupić na nauce i budowaniu fundamentów pod swoją przyszłość, a protestowanie w kwestiach światopoglądowych niech zostawią dorosłym. 

 

@Kordiankw - Racja. Posiedzenie i wyrok TK musiał być precyzyjnie obliczony. Tak jak napisałem, kolejny temat zastępczy. Niestety społeczeństwo się łapie i wychodzi na ulice w tak błahej sprawie. Błahej w porównaniu choćby do niekonstytucyjnych poczynań rządu w sprawie pandemii. 

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi, sam piszesz że chodzi o podejmowanie bardzo trudnych decyzji. Co te dzieci wiedzą o podejmowaniu trudnych decyzji? Jaką sobie walnąć samojebkę by mieć jak najwięcej lajków? 

Ty to jesteś jednak kurwa dureń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam cię kolego a jak tu rozmawiać jak puszczasz f.newsa z tą żw. Dobrze wiesz że idzie święto zmarłych i niepodległości j jak co roku żw idzie na ulicę ot tak żebyśmy spokojnie na groby pojechali np. Ale można to po pociągnąć. Niedawno były armatki, broń, więźniarki, wozy bojowe teraz żw, no idzie wojna jak nic....

Czy Monitor Polski wypuszcza fake news-y? I nie ty mnie zaszufladkowałeś do „polskiego błota”, więc mój post nie był adresowany do ciebie. I o jakim wyjeździe na groby piszesz? No chyba tylko tego, którego ból jest większy niż mój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, jak patrzę na zachowanie niektórych policjantów z wydziałów prewencji wobec uczestników protestów, to mam dla nich dedykację.

 

Mundur niebieski, orzeł żelazny...

Cześć

A kto z wypowiadających się uczestniczył dzisiejszym proteście i gdzie? My właśnie wróciliśmy....Mam jeszcze dane z pierwszej ręki z Trójmiasta i... mniejszych miasteczek w okolicach Trójmiasta.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o szufladkowaniu, dziękuje za zaszufladkowanie do „polskiego błota”, chociaż nie znajduję w swoich postach, żadnego w którym bym cię szufladkował lub w najmniejszym stopniu ci ubliżał.

Witek szczerze przepraszam. Po prostu przeoczyłem Twój wpis.

Dziękuję za duży odzew po kontuzji. A "polskie błoto" to cytat z Błaszczykowskiego, z którym wywiad znalazł się w nowej książce Domagalik. 

 

Ja nikogo z was nie postrzegam przez pryzmat głoszonych poglądów, wyznania czy ideałów w jakie wierzycie. Niestety w drugą stronę wygląda to odrobinę inaczej. Jakakolwiek próba wyrażenia swojego, odmiennego zdania (zwłaszcza w kwestiach światopoglądowych) kończy się ostrą naparzanką i jechaniem ad personam. Zgnojony niemiłosiernie został Figo, Darek, oberwało się Mariuszowi i Wortowi. Teraz ja się odezwałem i historia zatoczyła koło. Dziwne o tyle, że te same osoby, które na ustach i pod palcami mają frazesy o równości, miłości i poszanowaniu odmienności, z byle powodu potrafią człowiek zgnoić. Tego nie rozumiem niestety. 

 

Mitek wiem wiem. Już mi to wielokrotnie pisałeś. Cieszę się, że w końcu wyraziłeś siebie i nie będziesz zmuszony udawać sympatii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam cię kolego a jak tu rozmawiać jak puszczasz f.newsa z tą żw. Dobrze wiesz że idzie święto zmarłych i niepodległości j jak co roku żw idzie na ulicę ot tak żebyśmy spokojnie na groby pojechali np.
Ale można to po pociągnąć. Niedawno były armatki, broń, więźniarki, wozy bojowe teraz żw, no idzie wojna jak nic....

 

https://www.onet.pl/...z2shlf,79cfc278

Był całkowity lockdown i jakoś policja sobie dawała radę ...

Co teraz się zmieniło, że naraz ŻW musi pomagać w zapewnianiu porządku ?

 

I następna kanalia....Towarzysz Ziobro...

https://www.onet.pl/...779qsb,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A kto z wypowiadających się uczestniczył dzisiejszym proteście i gdzie? My właśnie wróciliśmy....Mam jeszcze dane z pierwszej ręki z Trójmiasta i... mniejszych miasteczek w okolicach Trójmiasta.

Pozdro

 

Cześć Mitku

W tej chwili wróciłem z manifestacji w Bielsku. Było około 5 tys. osób, w większości młodych, w wieku studenckim, ale było też trochę reprezentantów mojej generacji a nawet starszych. Było bardzo spokojnie, policja się nie wpieprzała, coś tam gadali z boku przez megafony ale zagłuszyliśmy ich skutecznie. Po pół godzinnej powiedzmy wspólnej akademii pod katedrą św. Mikołaja poszliśmy głównymi ulicami Bielska na około 1,5 godzinny spacer. Policja nam torowała drogę, nikogo nie prowokując. Po drodze cała masa kierowców bardzo życzliwych wygrywała klaksonami to co my intonowaliśmy, przybijaliśmy sobie piątki i żółwiki przez otwarte okna. Dużo tych kierowców to osoby w wieku 70+, szczególnie kochany był jeden Pan z Małżonką na oko w wieku moich rodziców, który wyszedł z auta i po kolei przybijał piątki mijającej młodzieży. Bardzo dużo ludzi klaskało z okien i balkonów na trasie przemarszu. Nie było żadnych narodowców oraz innych osób, które wyrażałyby jakikolwiek sprzeciw, nie mówiąc już o agresji. Rozeszliśmy się po około 2,5h spokojnie, bez żadnych interwencji, legitymowania przez policję, której zresztą było bardzo niewiele. Przy okazji, przedstawiam się bliżej z twarzy, choć lekko zamaskowany;-)

Załączone miniatury

  • BB-26-10-2020.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek szczerze przepraszam. Po prostu przeoczyłem Twój wpis.

Dziękuję za duży odzew po kontuzji. A "polskie błoto" to cytat z Błaszczykowskiego, z którym wywiad znalazł się w nowej książce Domagalik. 

 

Ja nikogo z was nie postrzegam przez pryzmat głoszonych poglądów, wyznania czy ideałów w jakie wierzycie. Niestety w drugą stronę wygląda to odrobinę inaczej. Jakakolwiek próba wyrażenia swojego, odmiennego zdania (zwłaszcza w kwestiach światopoglądowych) kończy się ostrą naparzanką i jechaniem ad personam. Zgnojony niemiłosiernie został Figo, Darek, oberwało się Mariuszowi i Wortowi. Teraz ja się odezwałem i historia zatoczyła koło. Dziwne o tyle, że te same osoby, które na ustach i pod palcami mają frazesy o równości, miłości i poszanowaniu odmienności, z byle powodu potrafią człowiek zgnoić. Tego nie rozumiem niestety. 

 

Mitek wiem wiem. Już mi to wielokrotnie pisałeś. Cieszę się, że w końcu wyraziłeś siebie i nie będziesz zmuszony udawać sympatii. 

Nie ja cię oceniłem. Ocenili cię moimi rękami Ci młodzi ludzie idący w proteście, których ty zmieszałeś z błotem, szufladkując ich jaką tępą masę.

Wiedz więc cwaniaczku, że tacy sami młodzi ludzie brali udział w protestach za tzw. komuny. Czego ty, taki dorosły, ułożony i mądry nie możesz pamiętać bo jesteś po prostu jeszcze gnojkiem.

Pamiętam pacyfikację Szkoły Pożarniczej i moment gdy wyjechał autobus ze strażakami i ruszył w dół Potocką. Tłum naprał wtedy na barierki i część z nich się przewróciła a masa wściekłych ludzi ruszyła na uzbrojoną milicję. Zatrzymał ich jeden chłopak - Kuba, miał wtedy 16 albo 17 lat. Takich osób były wtedy setki, są i teraz. Nie chcą i nie zostawią niczego "dorosłym" - na szczęście nie są tacy durni...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mitku

W tej chwili wróciłem z manifestacji w Bielsku. Było około 5 tys. osób, w większości młodych, w wieku studenckim, ale było też trochę reprezentantów mojej generacji a nawet starszych. Było bardzo spokojnie, policja się nie wpieprzała, coś tam gadali z boku przez megafony ale zagłuszyliśmy ich skutecznie. Po pół godzinnej powiedzmy wspólnej akademii pod katedrą św. Mikołaja poszliśmy głównymi ulicami Bielska na około 1,5 godzinny spacer. Policja nam torowała drogę, nikogo nie prowokując. Po drodze cała masa kierowców bardzo życzliwych wygrywała klaksonami to co my intonowaliśmy, przybijaliśmy sobie piątki i żółwiki przez otwarte okna. Dużo tych kierowców to osoby w wieku 70+, szczególnie kochany był jeden Pan z Małżonką na oko w wieku moich rodziców, który wyszedł z auta i po kolei przybijał piątki mijającej młodzieży. Bardzo dużo ludzi klaskało z okien i balkonów na trasie przemarszu. Nie było żadnych narodowców oraz innych osób, które wyrażałyby jakikolwiek sprzeciw, nie mówiąc już o agresji. Rozeszliśmy się po około 2,5h spokojnie, bez żadnych interwencji, legitymowania przez policję, której zresztą było bardzo niewiele.

Cześć

My dotarliśmy z Rybelkiem koło 16,30 na rondo przy Dworcu Centralnym gdy protest już trwał. W trakcie przemieściliśmy się przez wszystkie główne ronda i skrzyżowania w centrum kończąc w okolicach Pałacu Prezydenckiego. Wszystkie osoby bez wyjątku w maseczkach, wiele haseł i transparentów. Wszystkie ronda, skrzyżowania w Warszawie zostały zablokowane o godzinie 16.00 nie tylko w centrum ale również na Pradze i nawet na odległej Białołęce oraz w miasteczka satelitach jak Brwinów czy Milanówek itd.

Drogi blokowały samochody uczestników, których były setki. Organizacja mnie zadziwiła jak na taki spontaniczny ruch. Informacja była szybka, w pewnych miejscach byli gocie na skuterach i rowerach pełniący rolę "gońców".

To już nie są protesty związane tylko ze sprawą aborcji. Mam wrażenie, że rodzi się jakiś ruch, który jednoznacznie chce zniszczyć pis jako symbol znienawidzonej i kłamliwej władzy.

Całe miasto stało od godziny 16.00 przez co najmniej 4h, łacznie z przelotówkami typu Trasa Łazienkowska czy Wisłostrada. Zablokowane były wszystkie mosty na Wiśle (chyba oprócz Skołodowskiej-Curie - północny). Powiedziałbym, że było to imponujące. Widziałem 1 (JEDNĄ) utarczkę słowną kierowcy z blokującym.

Ludzie pozostawiali samochody na drodze i przyłączali się do idących. To już nie było 15000 ludzi tylko znacznie więcej i w całym mieście...

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek szczerze przepraszam. Po prostu przeoczyłem Twój wpis.

Dziękuję za duży odzew po kontuzji. A "polskie błoto" to cytat z Błaszczykowskiego, z którym wywiad znalazł się w nowej książce Domagalik. 

 

Ja nikogo z was nie postrzegam przez pryzmat głoszonych poglądów, wyznania czy ideałów w jakie wierzycie. Niestety w drugą stronę wygląda to odrobinę inaczej. Jakakolwiek próba wyrażenia swojego, odmiennego zdania (zwłaszcza w kwestiach światopoglądowych) kończy się ostrą naparzanką i jechaniem ad personam. Zgnojony niemiłosiernie został Figo, Darek, oberwało się Mariuszowi i Wortowi. Teraz ja się odezwałem i historia zatoczyła koło. Dziwne o tyle, że te same osoby, które na ustach i pod palcami mają frazesy o równości, miłości i poszanowaniu odmienności, z byle powodu potrafią człowiek zgnoić. Tego nie rozumiem niestety. 

 

Mitek wiem wiem. Już mi to wielokrotnie pisałeś. Cieszę się, że w końcu wyraziłeś siebie i nie będziesz zmuszony udawać sympatii. 

 

o, kurwa, jaki Ty jesteś niewinny !

pierwszy zacząłeś, ostro pojechałeś po protestującej młodzieży,

stąd konkretny i słuszny odzew innych

 

zacznij jeszcze raz, ale kulturalnie, bez szargania i opluwania ludzi protestujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo z was nie postrzegam przez pryzmat głoszonych poglądów, wyznania czy ideałów w jakie wierzycie. Niestety w drugą stronę wygląda to odrobinę inaczej. Jakakolwiek próba wyrażenia swojego, odmiennego zdania (zwłaszcza w kwestiach światopoglądowych) kończy się ostrą naparzanką i jechaniem ad personam. Zgnojony niemiłosiernie został Figo, Darek, oberwało się Mariuszowi i Wortowi. Teraz ja się odezwałem i historia zatoczyła koło. Dziwne o tyle, że te same osoby, które na ustach i pod palcami mają frazesy o równości, miłości i poszanowaniu odmienności, z byle powodu potrafią człowiek zgnoić. Tego nie rozumiem niestety.


Bo to nie chodzio o demokracje, konstytucje, tolerancje, instytucje, szacunek, wolność, dyskusje, szacunek... towarzystwu pasuje jedna wizja i o nią walczą wszystkimi metodami. Nie dyskutują, nadają. Męskie genitalia im nie przeszkadzają, ale zdjęcie płodu po aborcji jest fe. Celebryci mogą rypać dzieci (reżyser, celebrytka) i jakoś przeciw temu nie protestują. Tvp im przeszkadza, a sok z buraka jest ok. Maseczka jest zamachem na wolność ale strzelali by do motocyklisty w lesie. Wyzywają od trolli, a sami naparzają dzień w dzień. Niby wiążący ale nia wiadomo w co (o nie zabijaj zapomnieli?). Najwięcej o kościele gadają niewierzący. Walczą o wolność wyboru... a jaki wybór ma to wyskrobane dziecko? Jakoś nikt się o jego prawa nie upomina. Parę postów temu było o przykazaniu miłości... dla LGBT, a dla tego dziecka?

Do LGBT+ nic nie mam, nawet bym zgodził się na związki (nie małżeństwo - prawa zastrzeżone) i adopcje (inne kryteria pownny decydować, nie trzeba zaglądać do sypialni). Ale aborcja/zabicie dziecka/człowieka... jakie to "prawo", "wolność", "szacunek", "miłość", "odpowiedzialność", "sumienie"... "człowieczeństwo"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co teraz się zmieniło, że naraz ŻW musi pomagać w zapewnianiu porządku ?

 

 

Nic się nie zmieniło, przecież napisałem. I tak znowu wpisując się w retorykę SF: KANALIA Donald Tusk i KANALIA Ewa Kopacz dorżnęły etatowo Policję doprowadzając do zapaści.

Tak się kolego składa że przełom października i listopada to trudny okres bo jest coroczna akcja ZNICZ która wprawdzie logistycznie nie jest skomplikowana ale pochłania znaczne siły osobowe (największe działania w roku) których Pol. po prostu nie ma, do tego dochodzi obsługa protestów które jak wiemy będą się ciągły do bólu. Więc idzie wsparcie z ŻW - żadna nowość. Mikoski jest z Kato to niech ci napisze ile stoi gliniarzy w rejonie komunalnego.

Ale zresztą czym tu się przejmować toż to głupie pały są.

To się ci marzy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie chodzio o demokracje, konstytucje, tolerancje, instytucje, szacunek, wolność, dyskusje, szacunek... towarzystwu pasuje jedna wizja i o nią walczą wszystkimi metodami. Nie dyskutują, nadają. Męskie genitalia im nie przeszkadzają, ale zdjęcie płodu po aborcji jest fe. Celebryci mogą rypać dzieci (reżyser, celebrytka) i jakoś przeciw temu nie protestują. Tvp im przeszkadza, a sok z buraka jest ok. Maseczka jest zamachem na wolność ale strzelali by do motocyklisty w lesie. Wyzywają od trolli, a sami naparzają dzień w dzień. Niby wiążący ale nia wiadomo w co (o nie zabijaj zapomnieli?). Najwięcej o kościele gadają niewierzący. Walczą o wolność wyboru... a jaki wybór ma to wyskrobane dziecko? Jakoś nikt się o jego prawa nie upomina. Parę postów temu było o przykazaniu miłości... dla LGBT, a dla tego dziecka?
Do LGBT+ nic nie mam, nawet bym zgodził się na związki (nie małżeństwo - prawa zastrzeżone) i adopcje (inne kryteria pownny decydować, nie trzeba zaglądać do sypialni). Ale aborcja/zabicie dziecka/człowieka... jakie to "prawo", "wolność", "szacunek", "miłość", "odpowiedzialność", "sumienie"... "człowieczeństwo"?

Cwaniaczki ! jeden i drugi składajcie tu publiczna deklaracje że będziecie wychowywać takie dziecko i każecie waszej kobiecie je urodzić . OCZEKUJĘ ODPOWIEDZI !!

Ps może i figa coś powie,tak was lajkuje.

Załączone miniatury

  • DL8GO5pXkAAFOeC.jpeg
  • aaa4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie chodzio o demokracje, konstytucje, tolerancje, instytucje, szacunek, wolność, dyskusje, szacunek... towarzystwu pasuje jedna wizja i o nią walczą wszystkimi metodami. Nie dyskutują, nadają. Męskie genitalia im nie przeszkadzają, ale zdjęcie płodu po aborcji jest fe. Celebryci mogą rypać dzieci (reżyser, celebrytka) i jakoś przeciw temu nie protestują. Tvp im przeszkadza, a sok z buraka jest ok. Maseczka jest zamachem na wolność ale strzelali by do motocyklisty w lesie. Wyzywają od trolli, a sami naparzają dzień w dzień. Niby wiążący ale nia wiadomo w co (o nie zabijaj zapomnieli?). Najwięcej o kościele gadają niewierzący. Walczą o wolność wyboru... a jaki wybór ma to wyskrobane dziecko? Jakoś nikt się o jego prawa nie upomina. Parę postów temu było o przykazaniu miłości... dla LGBT, a dla tego dziecka?

Do LGBT+ nic nie mam, nawet bym zgodził się na związki (nie małżeństwo - prawa zastrzeżone) i adopcje (inne kryteria pownny decydować, nie trzeba zaglądać do sypialni). Ale aborcja/zabicie dziecka/człowieka... jakie to "prawo", "wolność", "szacunek", "miłość", "odpowiedzialność", "sumienie"... "człowieczeństwo"?

Odpowiem CI tak ....choć i tak nie zrozumiesz...możesz sobie głosować na PiS, możesz pozwalać by księża Ci skakali po głowie, możesz pisać tu co zechcesz ...Twój wybór i nic mi do tego ale gdy Ty ...koledzy współwyborcy , PiS , a przede wszystkim czarni dewianci zaczynają mi mówić jak mam żyć ....to nie będę pięknie i łagodnie mówił ..powiem.....WYPIERDALAĆ....i nie pie*dol mi o demokracji, szacunku i miłości.....kiedy wszystko to szargacie...to co robi pis i kościół nie ma nic wspólnego z demokracją...którą się potem zasłaniacie 

 

Cytując słowa piosenki

 

"W mym domu nie muszę nikomu nic!
Nikt nie każe mi wyjść
Nikt nie rozkaże gdzie iść
Nie słucham jak żyć własnym kawałkiem świata
Wyp* kur* mac i nie wracać!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...