Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zauważyłem,że forumowy grafoman wplątał się w dyskusję. :D

Kłopoty z percepcją?
Jesteśmy tu aby ci pomóc.
Może spróbuj kontrolować agresję.
Chłopaki Obrońcy Europy mogą Ci nie pomóc.
Nazywasz się Kuba, może nawet masz tak na imię. Twój numer to 99.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest historia cywilizowania homo.

Kilkanaście lat temu to pedały, spotykające się potajemnie w klubach i parkach. Od jakiegoś czasu to gej, a ich wizuerunek w TV czy kolorowych pismach to uśmiechnięci młodzieńcy. Plus bycie homo jest trendy, cool i glamour.

Komu i czemu to służy?


kiedys podobnie mowiono o czarnych, wczesniej o kobietach, rudych, leworecznych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okopress...xD

Nie interesuje mnie gdzie PAN Michał działa, ma zaburzenia psychiczne i tyle w temacie. Współczuję mu pobytu w areszcie...chyba że mu się spodoba.
Żadne argumenty nie przekonają mnie, że LGBT RTV AGD jest czymś pozytywnym. To czysty neomarksizm i niech się odwalą od wiary i symboli chrześcijańskich! Nikt się nie będzie z nimi cackał tak jak z murzynami i antifą w USA. Nie ma w Polsce miejsca na tęczową rewolucję!

Podsiadło ma jeszcze szansę...


Paliło się na studiach, pracuje i płacę podatki a nie latam z tęczową flagą po miastach. Dejże spokój...a o prawa WIĘKSZOŚCI jestem gotów walczyć z tą tęczową hołotą. I nie tylko na słowa. Próbowałem ich tolerować, ale ostatnimi czasy przeginają.

Sstar...

Wiesz jak jest, jak wybieram buty to wychodzi, że damskie górskie mi się podobają. Narty mam gs master kobiece ponoc, ty też sl kobiece, więc witam w klubie...

Załączone miniatury

  • DSC_7105.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mamy postęp w rownouprawieniu, to w kolejce czekają pedofile i zoofile.

Zobaczcie ile nienawiści w społeczeństwie do tych dwóch grup, czas to zmienić!

 

Nienawiść to podstawa ideologii lewackiej, poniżej pierwszy lepszy fragment o ich idolu Che Guevarze za wiki.

 

 

"Spory budzi jego podejście do bezwzględności i radykalizm[89]. W trakcie kryzysu kubańskiego w wywiadzie dla brytyjskiej gazety „Daily Worker” zadeklarował, że byłby gotów sprowokować światowy konflikt nuklearny i żałował, że nie doszło do poświęcenia narodu kubańskiego jako ofiary w wojnie atomowej, stwierdzając zarazem, że gdyby rakiety były pod kontrolą Kuby, nie zawahałby się ich użyć[90]. Zachwalał również „skuteczną nienawiść, która czyni z człowieka efektywną, działającą szybko, selektywnie i bezwzględnie maszynę do zabijania”[91]."

 

 

 

ch.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie to ja nigdy nie wiedziałem do końca o co chodzi - widzę po prostu dwie zwaśnione strony. Jedni dostają gorączki na widok symboli religijnych, inni na widok epatowania seksualnością. Na jednych jak płachta na byka działa widok tęczy, na innych widok krzyża. Jedni czują się prześladowani przez drugich, a drudzy przez pierwszych. Czy mnie środowiska LGBT do czegoś zmuszają? Czy Kościół mnie do czegoś zmusza? Żyję wiele lat i nigdy w moim mieście (ani poprzednim, ani obecnym) nie przypominam sobie jakiejkolwiek parady równości, czy czegoś podobnego. A nawet gdyby była, to nie muszę akurat tego samego dnia iść tą samą ulicą. Wystarczająco dużo rzeczy mnie w tym kraju wkurza, ale są to takie rzeczy, które mają bezpośredni wpływ na mnie.

Tak kolego masz rację są dwie zwaśnione strony. Po jednej stronie barykady stoją zwykli normalni ludzie homo, hetero, bi, trans i co tam jeszcze sobie wymarzysz seksualni tak +- kilka miliardów istnień ludzkich. Normalni zwykli ludzie którzy chcą normalnie tak zwyczajnie żyć, realizować swoje pasje, przeżyć godnie życie, pozostawić jakiś tam dorobek, mieć rodzinę odchować wnuki, kochać, przyjaźnić się, tworzyć związki. Część z nich to nasi koledzy koleżanki w białym szaleństwie - wspaniali ludzie z pasją zamiłowaniem, uczuciem. Po drugiej stronie barykady - garstka, promil kompletnych nieudaczników życiowych których jedynym celem w ramach własnych kompleksów jest wysługiwanie się innymi. Odnajdywanie nic nie znaczących różnic z których robią super + combo aby zdobyć kapitał: finansowy, społeczny, polityczny. Taki margines społeczny żerujący na ludzkiej odmienności, odmienności niezwykle szlachetnej i wymagającej uszanowania. 

Pytanie dla ciebie jest takie czy będziesz bierny, mierny ale wierny czy też jesteś w stanie wyrobić sobie własne zdanie - nie ma znaczenia jakie, byle tylko potrafił byś je solidnie uzasadnić. Jest barykada i tylko od ciebie zależy czy będziesz zwykłym szarym człowiekiem z zasadami czy anarchistycznym sztucznym tworem którego zadaniem jest bicie kasy "zaradniejszym"

Michał Szutowicz prawdopodobnie jest zwykłym pospolitym przestępcą kryminalnym i do aresztu trafił na własne żądanie. Jest także ofiarą, facetem wymagającym troski i opieki gdyż dał się zmanipulować marginalnej szumowinie znajdującej w swoim środowisku słabszych aby na ich cierpieniach być..............np..........dopisz sobie sam, wybór jest praktycznie nieskończony. 

PS Procedury karne wg. mnie całkowicie słuszne - jest to moja opinia jedynie na materiałach prasowych których rzetelnych jest tytle co kot napłakał. 

Myślę że np. Francuska czy Amerykańska użyła by przy zatrzymaniu co najmniej gumowych kul, gazu i armatek wodnych..........Żadne forum europejskie by nie protestowało.........   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego masz rację są dwie zwaśnione strony. Po jednej stronie barykady stoją zwykli normalni ludzie homo, hetero, bi, trans i co tam jeszcze sobie wymarzysz seksualni tak +- kilka miliardów istnień ludzkich. Normalni zwykli ludzie którzy chcą normalnie tak zwyczajnie żyć, realizować swoje pasje, przeżyć godnie życie, pozostawić jakiś tam dorobek, mieć rodzinę odchować wnuki, kochać, przyjaźnić się, tworzyć związki. Część z nich to nasi koledzy koleżanki w białym szaleństwie - wspaniali ludzie z pasją zamiłowaniem, uczuciem. Po drugiej stronie barykady - garstka, promil kompletnych nieudaczników życiowych których jedynym celem w ramach własnych kompleksów jest wysługiwanie się innymi. Odnajdywanie nic nie znaczących różnic z których robią super + combo aby zdobyć kapitał: finansowy, społeczny, polityczny. Taki margines społeczny żerujący na ludzkiej odmienności, odmienności niezwykle szlachetnej i wymagającej uszanowania. 

Pytanie dla ciebie jest takie czy będziesz bierny, mierny ale wierny czy też jesteś w stanie wyrobić sobie własne zdanie - nie ma znaczenia jakie, byle tylko potrafił byś je solidnie uzasadnić. Jest barykada i tylko od ciebie zależy czy będziesz zwykłym szarym człowiekiem z zasadami czy anarchistycznym sztucznym tworem którego zadaniem jest bicie kasy "zaradniejszym"

Michał Szutowicz prawdopodobnie jest zwykłym pospolitym przestępcą kryminalnym i do aresztu trafił na własne żądanie. Jest także ofiarą, facetem wymagającym troski i opieki gdyż dał się zmanipulować marginalnej szumowinie znajdującej w swoim środowisku słabszych aby na ich cierpieniach być..............np..........dopisz sobie sam, wybór jest praktycznie nieskończony. 

PS Procedury karne wg. mnie całkowicie słuszne - jest to moja opinia jedynie na materiałach prasowych których rzetelnych jest tytle co kot napłakał. 

Myślę że np. Francuska czy Amerykańska użyła by przy zatrzymaniu co najmniej gumowych kul, gazu i armatek wodnych..........Żadne forum europejskie by nie protestowało.........   

 taki filmik..........., nie znam atakującego człowieka ale czy to nie on/ona miała się stać dla tutaj piszących symbolem bojownika/bojowniczki....?

 

https://www.youtube....eature=emb_logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 taki filmik..........., nie znam atakującego człowieka ale czy to nie on/ona miała się stać dla tutaj piszących symbolem bojownika....?

 

https://www.youtube....eature=emb_logo

Weź się ogarnij! Jaki "on"?! To "ona" Margot.

Trochę męska, ale myślę że kolegom z aresztu przypadnie do gustu. :D :D

 

@sstar Doradzisz jakiś krem na noc? Jakbyś chciał kupić moją damską SL to są na sprzedaż. Kawał porządnej narty, polecam! 

 

Edit. Widzę, że w międzyczasie edytowałeś posta i dopisałeś "ona". ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się ogarnij! Jaki "on"?! To "ona" Margot.
Trochę męska, ale myślę że kolegom z aresztu przypadnie do gustu. :D :D

@sstar Doradzisz jakiś krem na noc? Jakbyś chciał kupić moją damską SL to są na sprzedaż. Kawał porządnej narty, polecam!

Mam Stockli i Rossi, męskie sl:-)
Krem pod oczy czy złapali cie za coś?
No chyba nie za palenie?
Z Margot w jednej celi?
Proszę cię...
https://czestochowa....za-osrodek.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego masz rację są dwie zwaśnione strony. Po jednej stronie barykady stoją zwykli normalni ludzie homo, hetero, bi, trans i co tam jeszcze sobie wymarzysz seksualni tak +- kilka miliardów istnień ludzkich. Normalni zwykli ludzie którzy chcą normalnie tak zwyczajnie żyć, realizować swoje pasje, przeżyć godnie życie, pozostawić jakiś tam dorobek, mieć rodzinę odchować wnuki, kochać, przyjaźnić się, tworzyć związki. Część z nich to nasi koledzy koleżanki w białym szaleństwie - wspaniali ludzie z pasją zamiłowaniem, uczuciem. Po drugiej stronie barykady - garstka, promil kompletnych nieudaczników życiowych których jedynym celem w ramach własnych kompleksów jest wysługiwanie się innymi. Odnajdywanie nic nie znaczących różnic z których robią super + combo aby zdobyć kapitał: finansowy, społeczny, polityczny. Taki margines społeczny żerujący na ludzkiej odmienności, odmienności niezwykle szlachetnej i wymagającej uszanowania. 

Pytanie dla ciebie jest takie czy będziesz bierny, mierny ale wierny czy też jesteś w stanie wyrobić sobie własne zdanie - nie ma znaczenia jakie, byle tylko potrafił byś je solidnie uzasadnić. Jest barykada i tylko od ciebie zależy czy będziesz zwykłym szarym człowiekiem z zasadami czy anarchistycznym sztucznym tworem którego zadaniem jest bicie kasy "zaradniejszym"

Michał Szutowicz prawdopodobnie jest zwykłym pospolitym przestępcą kryminalnym i do aresztu trafił na własne żądanie. Jest także ofiarą, facetem wymagającym troski i opieki gdyż dał się zmanipulować marginalnej szumowinie znajdującej w swoim środowisku słabszych aby na ich cierpieniach być..............np..........dopisz sobie sam, wybór jest praktycznie nieskończony. 

PS Procedury karne wg. mnie całkowicie słuszne - jest to moja opinia jedynie na materiałach prasowych których rzetelnych jest tytle co kot napłakał. 

Myślę że np. Francuska czy Amerykańska użyła by przy zatrzymaniu co najmniej gumowych kul, gazu i armatek wodnych..........Żadne forum europejskie by nie protestowało.........   

 

Adamie!

 

Temat ten widzę kompletnie inaczej.

1. Otóż prawdą jest, że pewne prawa (te podstawowe) tej grupy nie są załatwione. I dla każdego, średnio ogarniętego, uczciwego człowieka jest to jasne. 

2. Prawdą jest, że niektórzy, jak to nazywasz nieudacznicy, chcą na walce o równe prawa zbić kapitał polityczny. 

3. Jednak to po stronie rządzących jest ruch - mogą spełnić przynajmniej niektóre prawa (nie postulaty tylko prawa)

4. PIS w swojej socjotechnice uznał, że lepiej jest jednak z LGBT zrobić wroga publicznego, podobnie jak wcześniej dezawuował elity, lekarzy, artystów etc. To rządzący sterują tym konfliktem. Jeśli tego nie widzisz to... jesteś ślepy!

 

W ramach solidarności społecznej jesteśmy wprost zobowiązani aby w tym wykreowanym konflikcie wziąć stronę słabszego, nawet jeśli czujemy do niego lekkie obrzydzenie. Przypomnę wiersz Niemollera

 

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

 

PIS określił już różnych wrogów publicznych: lewaków, artystów, elity ale tak naprawdę każdego kto kwestionuje ich władzę. W wierszu powyżej wystarczy powymieniać rzeczowniki i będzie aktualny. Choć oczywiście nie mamy fizycznej eksterminacji.

 

To co Gajos ostatnio powiedział to jest najczystsza, uczciwa, prawda. Dlatego tak bardzo ich to zabolało. Prawda boli najbardziej.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...