Skocz do zawartości

Moje wybory 2020


figozmakiem

Rekomendowane odpowiedzi

To się nazywa arogancja władzy. Z drogi śledzie bo prezydent jedzie. Ale z tego co pokazywali na stoku narciarz niezły. Trzeba by zobaczyć jak sobie radzi w wąskich korytarzach, bo to jest prawdziwy test czy ktoś dobrze jeździ, a tak naprawdę - czy umie jeździć.

Korytarze pionowe czy poziome?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy takie same paski nie są na innych stacjach informacyjnych? Chociaż wtedy może inna wysokość, kolor i czcionka, plus ten moment zmiany kanału daje odpocząć zmęczonemu OLED.

 

Firma Sony powinna zwrócić sie do tvp info w celu ustalenia jakości pasków tak aby były dynamiczne i ruchaaaliwe ;-) oraz treści znośne dla sony.. jak nie to Jacek Sasin na sony nałoży podatek "sonowy" XDXDX :-)  w ogóle to jak Japońska korporacja tak traktuje wyborce pissu....Zbyszeeeeeeek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korytarze pionowe czy poziome?

Wąskie, strome i zmuldzone, powiedzmy lekko zmuldzone dla ułatwienia. :) To tam się poznaje czy ludzie umieją jeździć. Po gładkich, niezbyt stromych i dobrze przygotowanych każdy zjedzie jako tako. Mniej lub bardziej na krawędzi. Problem się zaczyna właśnie w takich jak opisałem miejscach. Większość zsuwa się rozpaczliwie. Nawet ci co to nie najgorzej wizualnie rodzą sobie w innych miejscach. Nie mam dobrego przykładu, ale ten poniżej jest dość blisko tego co myślę.

 

ischgl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąskie, strome i zmuldzone, powiedzmy lekko zmuldzone dla ułatwienia. :) To tam się poznaje czy ludzie umieją jeździć. Po gładkich, niezbyt stromych i dobrze przygotowanych każdy zjedzie jako tako. Mniej lub bardziej na krawędzi. Problem się zaczyna właśnie w takich jak opisałem miejscach. Większość zsuwa się rozpaczliwie. Nawet ci co to nie najgorzej wizualnie rodzą sobie w innych miejscach. Nie mam dobrego przykładu, ale ten poniżej jest dość blisko tego co myślę.

 

attachicon.gifischgl.jpg

tu wystarczy pojechać bokiem poza trasa i dużo łatwiej pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...