Skocz do zawartości

Moje wybory 2020


figozmakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego trolle zakładają wątki o długopisach na nartach. Czysta bolszewicka taktyka.

Taki temat już był na forum, wystarczyło poszukać: https://www.skiforum...rtach/?p=608959 Można się śmiać z techniki Bronka, ale przynajmniej jeździł z plebsem i nie zamykano całego stoku, tak jak COS w Szczyrku, gdy Adrian zapragnie pośmigać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewnie wykształconym, inteligentnym, zaradnym człowiekiem , świetnym narciarzem. Obrażasz mnie dlatego, że mam inne poglądy ?

Czujesz się dzięki temu bardziej dowartościowany? Chcesz komuś zaimponować swoim chamstwem?

Może po prostu karma wraca ?

"A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu karma wraca ?

"A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?"

 

Każda wypowiedź wspomnianego usera jest dokładnie taka, naznaczona jadem, złośliwością. To  zawistny kutafon. ZŁY CZŁOWIEK. Żadnej merytorycznej pogłębionej wypowiedzi. W dodatku jego zdolność wypowiadania ogranicza się do jednego zdania. Olej go moczem. Szkoda Twojego czasu. I nie będziesz go wywoływał z niebytu.

 

"Taki apel do lewaków; nie rżnijcie głupów! Wściekacie się bo symbol  wam kojarzy się z hitlerowcami.  :( "

"Nie obraź się, ale to badziewie z fotoshopa.  :( "

"Kijki starszej siostry czy od biegówek?"

"Odpuść sobie to grafomaństwo, chyba, że nie możesz.  :( "

"A to post następnego wykształconego, inteligentnego, wrażliwego, mądrego, pięknego, świetnie jeżdżącego na nartach lewaka.  :o "

"To samo chciałbym wiedzieć o paniach ze strajku kobiet.  :huh:​ " - wyjątkowy syf

 

I prorocze

 

"Wszystkowiedząca postawa jest czymś, co dosłownie mnie osłabia. Często z taką postawą idzie w parze roszczeniowość, sarkazm i przekonanie o własnej nieomylności. I choć mam świadomość tego, że wchodzenie w rolę wszystkowiedzącej osoby ma udawać pewność siebie, nie mogę tego czasem zdzierżyć.

Pycha poprzedza upadek, prawda?"

 

Panowie, rozważcie czy warto z niebytu wydobywać taką padlinę. Przycisk ignoruj i niech gada sam ze sobą.

 

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście przeciwnikami LGBT+?

Nieźle kolego jesteś zakręcony. :) Może czas zacząć się leczyć. :(

Któryś już raz zadajesz to pytanie. Jesteś gejem, tylko brak ci odwagi by się do tego otwarcie przyznać? Jesteśmy tolerancyjni, zrozumiemy, ale w kontaktach osobistych będziemy uważać by nie odwracać się tyłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...