Skocz do zawartości

Moje wybory 2020


figozmakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Odpuść sobie to grafomaństwo, chyba, że nie możesz. :(

Lepsze grafomaństwo, niż polszczyzna obczyzna. Doucz się składni, dopiero potem pisz.
PS znowu inwektywa ad personam,
wpisu żadnego nie krytykujesz.
Słabe to, zwyczajnie słabe.
Boję się, że nie rozumiesz.
A używasz słów obcych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze grafomaństwo, niż polszczyzna obczyzna. Doucz się składni, dopiero potem pisz.
PS znowu inwektywa ad personam,
wpisu żadnego nie krytykujesz.
Słabe to, zwyczajnie słabe.
Boję się, że nie rozumiesz.
A używasz słów obcych.

 

sstar

chłopczyk wrzucił zdjęcie z letniego obozu, a ja opacznie zrozumiałem jego intencje. Cóż starość - wieczorem słabo kumam. Ciekaw jestem jakie patriotyczne piosenki tam śpiewali i czy im ktoś na polski przełożył. :)

Nie wymagaj od niego elokwencji, nie wymagaj komentowania postów. Za wysoko, nie doskoczy. Sam przecież zaczął o wykształceniu i inteligencji. Znaczy się "mam kompleksik" bo wykształcenie nie bardzo, to uważam się za inteligentnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sstar

chłopczyk wrzucił zdjęcie z letniego obozu, a ja opacznie zrozumiałem jego intencje. Cóż starość - wieczorem słabo kumam. Ciekaw jestem jakie patriotyczne piosenki tam śpiewali i czy im ktoś na polski przełożył. :)

Nie wymagaj od niego elokwencji, nie wymagaj komentowania postów. Za wysoko, nie doskoczy. Sam przecież zaczął o wykształceniu i inteligencji. Znaczy się "mam kompleksik" bo wykształcenie nie bardzo, to uważam się za inteligentnego.

Zapomniałem napisać; z poczuciem humoru. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny ma dziś dyżur

Nie sądzę, ten jest "ideowcem" któremu propaganda "odcisnęła piętno". 

To chyba on podesłał linka do filmu o Smoleńsku. Cały przekaz oczywiście zmanipulowany i z kłamstwami. Jak mu to wypunktowałem, to chyba nawet nie zareagował. Co mnie zresztą nie dziwi:;)

Ale macie rację, nie warto go karmić, więc sorki za ten wpis:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, ten jest "ideowcem" któremu propaganda "odcisnęła piętno". 

To chyba on podesłał linka do filmu o Smoleńsku. Cały przekaz oczywiście zmanipulowany i z kłamstwami. Jak mu to wypunktowałem, to chyba nawet nie zareagował. Co mnie zresztą nie dziwi: ;)

Ale macie rację, nie warto go karmić, więc sorki za ten wpis: ;)

Pozdrawiam świetnego narciarza i eksperta katastrof lotniczych. :)​  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda, bo w Warszawie mógłby wszystko zorganizować pan Rafał Trzaskowski. :lol:


. Przykro czytać te żenujące posty, B)

 

 

Coś tam yntelygent pisał o mądrych vs inteligentnych. że niby ci pierwsi to pamięć RAM, a drudzy CPU i że dobrze mieć obie.

Ciekawe co mają w głowach ci:

https://demotywatory...rawdzono-wiedze

 

Chyba sianko jak Miś uszatek :) 

A nie to są ci "patrioci "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...