Skocz do zawartości

Wywiad ze sławnym Mitkiem


figozmakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Figo: Kto dziś na deskach?

Mitek: Jestem Mitek

           Wciskam kitek.

 

Figo: Znamy, wiemy - Mitek kitek. Coś o nartach?

Mitek: Jeżdżę od czterdziestu lat. Ba, nawet od trzydziestu.

 

Figo: Model?

Mitek: F18.

Figo: Antoni Macierewicz poleca raczej F16, zaś MON - F35.

Mitek: Oj dana dana

          Walę w ryj cygana.    

 

Figo: Znać, że nie jesteś z Krakowa. U nas w Rio nie walą. A kijki, długie, krótkie?

Mitek: Nordic fucking.

 

Figo: Z duchem postępu. Zostawmy sprzęt, przejdźmy do ludzi.

Na Skiforum, w ilości komentarzy bazgranych w poszukiwaniu utraconej arete, o palmę pierwszeństwa konkuruje z Tobą rajdowiec wieloboista Sstar.

Mitek: Niepoważna wsteczna jazda

          Passerati Nazigwiazda.

 

Figo: Zdarza się. Kobiety też coraz śmielej sobie poczynają; par exemplum Estka:

Mitek: Estka pestka fluoreska

          Nie chce kotka woli pieska.

 

Figo: Bel canto. Dr Robert, myrmekolog, swe największe odkrycie naukowe nazwał „wiosennym narciarzem”.

Niemniej, nawet „wiosenny narciarz”, z „butem w butonierce” i makiem we włosach, czasem zimą zbłądzi na stok.

Oto moja ostra jazda w Koninkach Tobołowie:

Załącznik.

 

Wedle skromnej opinii własnej, na plus odciążenie i jazda pod prąd.

Mitek: Już na Figo się zaczajam

          Chociaż maku nie obczajam.

 

Figo: Żegnam.

 

 

***

 

Wpis jest wsparciem dla Kolegi Fredowskiego.

 

***

 

Redo,

daj spokój, "Trójka?"

PRL, kolaboracja, gnuśność, "król jest nagi" i ogólnie tandeta muzyczno-werbalna.

Załączone miniatury

  • Figo Koninki Ka 2020.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo: Kto dziś na deskach?
Mitek: Jestem Mitek
Wciskam kitek.

Figo: Znamy, wiemy - Mitek kitek. Coś o nartach?
Mitek: Jeżdżę od czterdziestu lat. Ba, nawet od trzydziestu.

Figo: Model?
Mitek: F18.
Figo: Antoni Macierewicz poleca raczej F16, zaś MON - F35.
Mitek: Oj dana dana
Walę w ryj cygana.

Figo: Znać, że nie jesteś z Krakowa. U nas w Rio nie walą. A kijki, długie, krótkie?
Mitek: Nordic fucking.

Figo: Z duchem postępu. Zostawmy sprzęt, przejdźmy do ludzi. Na Skiforum, w ilości komentarzy bazgranych w poszukiwaniu utraconej arete, o palmę pierwszeństwa konkuruje z Tobą rajdowiec wieloboista Sstar.
Mitek: Niepoważna wsteczna jazda
Passerati Nazigwiazda.

Nazi? Rozumiesz co piszesz? Filozofie równie marny jak matematyku nieporadny. Nikt nie konkuruje. Pasjonaci, nie pasjonisci. Ty tego nie rozumiesz, bo jak Darku włączasz się na czas wyborow, a wasze imię milion...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazi? Rozumiesz co piszesz? Filozofie równie marny jak matematyku nieporadny. Nikt nie konkuruje. Pasjonaci, nie pasjonisci. Ty tego nie rozumiesz, bo jak Darku włączasz się na czas wyborow, a wasze imię milion...

Musisz trącać to coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro teraz jest:

 

Wywiad ze sławnym Mitkiem

 

A wcześniej było:

 

 

Drodzy,

 

dzisiaj następuje drugi etap wygaszenia mojej aktywnej obecności na forum 

Jest to mój ostatni post, po którym przechodzę w tryb obserwatora 

 

Dziękuję za wszystkie dobre rady i uwagi, które dały mi mapę i kompas 

Dalej dam radę sam (bynajmniej nie chodzi, że bez instruktora) 

 

Będę Was czasem czytał (zwaszcza długie wpisy Kolegi Veterana), a przede wszystkim archiwum, jest sporo ciekawych rzeczy.

Być może kiedyś, jeśli zajdzie taka potrzeba, coś napiszę, ale raczej priv do konkretnej osoby.

 

(...)

 

 

 

To pozwolę sobie zadać jedno, acz ważne pytanie: "jaka zaistniała potrzeba?"

 

Czy to jest jedyna odpowiedź?

 

(...)

Post wsparcia dla Fredo

(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo: Kto dziś na deskach?
Mitek: Jestem Mitek
Wciskam kitek.

Figo: Znamy, wiemy - Mitek kitek. Coś o nartach?
Mitek: Jeżdżę od czterdziestu lat. Ba, nawet od trzydziestu.

Figo: Model?
Mitek: F18.
Figo: Antoni Macierewicz poleca raczej F16, zaś MON - F35.
Mitek: Oj dana dana
Walę w ryj cygana.

Figo: Znać, że nie jesteś z Krakowa. U nas w Rio nie walą. A kijki, długie, krótkie?
Mitek: Nordic fucking.

Figo: Z duchem postępu. Zostawmy sprzęt, przejdźmy do ludzi.
Na Skiforum, w ilości komentarzy bazgranych w poszukiwaniu utraconej arete, o palmę pierwszeństwa konkuruje z Tobą rajdowiec wieloboista Sstar.
Mitek: Niepoważna wsteczna jazda
Passerati Nazigwiazda.

Figo: Zdarza się. Kobiety też coraz śmielej sobie poczynają; par exemplum Estka:
Mitek: Estka pestka fluoreska
Nie chce kotka woli pieska.

Figo: Bel canto. Dr Robert, myrmekolog, swe największe odkrycie naukowe nazwał „wiosennym narciarzem”.
Niemniej, nawet „wiosenny narciarz”, z „butem w butonierce” i makiem we włosach, czasem zimą zbłądzi na stok.
Oto moja ostra jazda w Koninkach Tobołowie:
Załącznik.

Wedle skromnej opinii własnej, na plus odciążenie i jazda pod prąd.
Mitek: Już na Figo się zaczajam
Chociaż maku nie obczajam.

Figo: Żegnam.


***

Wpis jest wsparciem dla Kolegi Fredowskiego.

***

Redo,
daj spokój, "Trójka?"
PRL, kolaboracja, gnuśność, "król jest nagi" i ogólnie tandeta muzyczno-werbalna.

Droga figo(wiesz, ze jestes dla mnie kobieta) nie lec na mnie, spoznilas sie kilkanascie lat. Nie ja ale Mitek potrzebuje wsparcia i nie obsmieszaj go. Przeczytaj dokladniej wpis nr. 59 tematu "Jak zostac gwiazda LP3". Oczekuje od was zdecydowanego dzialania. Pomoc otrzymasz od sese i innych drugoliniowych dzialaczy skiforumowych. W ostatecznosci moge sie nie chetnie przylaczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfredzie.

Wydaje mi się, że ani Mitek ani Ty nie potrzebujecie pomocy kogokolwiek. Oboje potraficie "sprawnie", "wdzięcznie" i "subtelnie" obrzucić błotem swoich interlokutorów. Nie każ mi cytować inwektyw i wyzwisk w Waszych wypowiedziach.

A kto z Was wygrywa wojnę na "kur..", "ryje", "szmaty" i inne inwektywy to już nieistotne. Możecie sobie podać ręce... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaki z olejem znowu aktywne. A obiecywał zniknąć............ no cóż prawdomówny jak jego szefowie.

Wygońcie stąd wszystkich myślących inaczej. Zostanie Was z pięciu i na tym"narciarskim: forum wolności, będziecie mogli sobie spokojnie dyskutować o dyktatorach, notariuszach, trójkach itd.wklejając coraz to fajniejsze memy. Tylko kogo wtedy będziecie nazywać ścierwem i politrukiem?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro teraz jest:

 

 

A wcześniej było:

 

 

 

To pozwolę sobie zadać jedno, acz ważne pytanie: "jaka zaistniała potrzeba?"

 

Czy to jest jedyna odpowiedź?

Mnie w sumie ten tytulowy tekst sie podoba - widac w nim dowcip, nie widze zadnej nagonki na nikogo…pokrecony jezyk stanowi o atrakcyjnosci tego tekstu :

 

Passeratti Nazzigwiazda: ja to odebralem jako stwierdzenie : Passat jest symbolem Niemcow - czy wszyscy Niemcy to Nazis - to juz zupelnie inny rozdzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie ten tytulowy tekst sie podoba - widac w nim dowcip, nie widze zadnej nagonki na nikogo…pokrecony jezyk stanowi o atrakcyjnosci tego tekstu :

 

Passeratti Nazzigwiazda: ja to odebralem jako stwierdzenie : Passat jest symbolem Niemcow - czy wszyscy Niemcy to Nazis - to juz zupelnie inny rozdzial

Zle odebrales. Chodzi zapewne o moj nick, ale pochodzenie jego przekracza mozliwosci zrozumienia figizmakiem. Wspomnienie nazizmu w takim kontekscie marne. PS. a pisalem w wiekszosci o hyundaiu ktorym najwiecej jezdzilem. takze honda i skoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle odebrales. Chodzi zapewne o moj nick, ale pochodzenie jego przekracza mozliwosci zrozumienia figizmakiem. Wspomnienie nazizmu w takim kontekscie marne. PS. a pisalem w wiekszosci o hyundaiu ktorym najwiecej jezdzilem. takze honda i skoda.

myslisz, ze to odnosilo sie do SS na poczatku Twojego nick'a? - hmmmm….to w takim razie bylo by to chore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...