Skocz do zawartości

Jak zostać gwiazdą LP3.


darku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyżbyś rozwiązał rebus;-)?

Nic o nas bez nas......sytuacja jest b. ciekawa - dużo zależy od Darka ale być może jeszcze więcej od Nas. Sam czytasz ile z uwagi na moje poglądy i byłą pracę doznaję uszczypliwości, szyder a czasami nawet wrogości a tu proszę prawdopodobnie jednym z użytkowników jest były poseł "znienawidzonej" partii politycznej...ciekawa sytuacja... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... prawdopodobnie jednym z użytkowników jest były poseł "znienawidzonej" partii politycznej...ciekawa sytuacja... 

Panowie to nie jest jakaś sensacja. Na pewno nie, dla uważnego czytelnika tego forum, a już na pewno nie dla osób z którymi byłem raz, czy dwa na wyjazdach narciarskich :). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie jest jakaś sensacja. Na pewno nie, dla uważnego czytelnika tego forum, a już na pewno nie dla osób z którymi byłem raz, czy dwa na wyjazdach narciarskich :). :D

Darek ale mnie krewni i znajomi królika nie interesują - kto z kim gdzie i kiedy też nie - inwigilację zarzuciłem w 2019. Co ja bym zrobił na twoim miejscu - dokładnie to samo co ja zrobiłem, nie ma nn. Adama P10 tylko po prostu Adam Widuch - instruktor narciarski, eks gliniarz (kulson - nie mogłem się powstrzymać), osoba o poglądach prawicowych jednakże odwracająca się coraz bardziej od.......człowiek u którego farbowane lisy wyrobiły "nienawiść" do instytucji w której spędził ponad ćwierć wieku, czego tu się wstydzić, co ukrywać. Tak że kolego przyłbica do góry - a co ten gest oznacza powinieneś wiedzieć i woda naprzód...

PS nie licz na litość z mojej strony... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że może nie powinniśmy wrzucać wszystkich do jednego worka...
Może Pan Poseł jest tym z powołaniem, jak czasami księża...
Może, tak jak ślubował, śpi z Konstytucją i Dekalogiem pod poduszką...
Może, goląc się co rano, może spojrzeć sobie w oczy w lustrzanym odbiciu...
Może jest dobrym lokalnym społecznikiem, działa z poświęceniem na rzecz lokalnej społeczności...
Może obłuda i hipokryzja to wrogie dla Niego pojęcia...

Zdjęcia są mało istotne, ważna treść. Po tym mamy szansę poznać człowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek ale mnie krewni i znajomi królika nie interesują - kto z kim gdzie i kiedy też nie - inwigilację zarzuciłem w 2019. Co ja bym zrobił na twoim miejscu - dokładnie to samo co ja zrobiłem, nie ma nn. Adama P10 tylko po prostu Adam Widuch - instruktor narciarski, eks gliniarz (kulson - nie mogłem się powstrzymać), osoba o poglądach prawicowych jednakże odwracająca się coraz bardziej od.......człowiek u którego farbowane lisy wyrobiły "nienawiść" do instytucji w której spędził ponad ćwierć wieku, czego tu się wstydzić, co ukrywać. Tak że kolego przyłbica do góry - a co ten gest oznacza powinieneś wiedzieć i woda naprzód...

PS nie licz na litość z mojej strony... 

Gdyby było inaczej to by mnie tu dawno nie było, bo to nie jest kawiarenka z sernikiem. Mówię tylko, że niektórzy koledzy pisali już o tym pośród komentarzy :) Ale to nadal żadna sensacja :D  / Mało tu przyjemności z dyskusji, bo albo obelgi, albo dzieciarnia, albo taki małe kłamczuszki, jak ten co mu zarzucam pomówienie, bo pisze, że umieściłem jakieś nie swoje zdjęcie i jak przychodzi do konfrontacji to udaje głupka. Napisałby taki - ukradłeś komuś zdjęcie, to przynajmniej wiedziałbym co zrobić ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek ale mnie krewni i znajomi królika nie interesują - kto z kim gdzie i kiedy też nie - inwigilację zarzuciłem w 2019. Co ja bym zrobił na twoim miejscu - dokładnie to samo co ja zrobiłem, nie ma nn. Adama P10 tylko po prostu Adam Widuch - instruktor narciarski, eks gliniarz (kulson - nie mogłem się powstrzymać), osoba o poglądach prawicowych jednakże odwracająca się coraz bardziej od.......człowiek u którego farbowane lisy wyrobiły "nienawiść" do instytucji w której spędził ponad ćwierć wieku, czego tu się wstydzić, co ukrywać. Tak że kolego przyłbica do góry - a co ten gest oznacza powinieneś wiedzieć i woda naprzód...

PS nie licz na litość z mojej strony... 

Dlatego napisałem, że pomimo iż się z Tobą nie zgadzam, szanuję Twoje poglądy. Każdy ma prawo do własnych. Nie cierpię nachalnej agitki i takich jątrzących typków jak ten z kopalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było inaczej to by mnie tu dawno nie było, bo to nie jest kawiarenka z sernikiem. Mówię tylko, że niektórzy koledzy pisali już o tym pośród komentarzy :) Ale to nadal żadna sensacja :D  / Mało tu przyjemności z dyskusji, bo albo obelgi, albo dzieciarnia, albo taki małe kłamczuszki, jak ten co mu zarzucam pomówienie, bo pisze, że umieściłem jakieś nie swoje zdjęcie i jak przychodzi do konfrontacji to udaje głupka. Napisałby taki - ukradłeś komuś zdjęcie, to przynajmniej wiedziałbym co zrobić ;) :)

Przestań się tłumaczyć....jak dziecko......merytorycznie poproszę. Twój wątek....ty jesteś gospodarzem.....jak ci się nie podoba to go po prostu zamknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że pomimo iż się z Tobą nie zgadzam, szanuję Twoje poglądy. Każdy ma prawo do własnych. Nie cierpię nachalnej agitki i takich jątrzących typków jak ten z kopalni.

I po co była ta wstawka o kopalni.....Jeden sztygar zajechał Katowice i co mam z tym zrobić - nie wybrać na następną kadencję- nic nie dało wybrano pociotka.

Robert kończę - też szanuję twoje poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że może nie powinniśmy wrzucać wszystkich do jednego worka... Może Pan Poseł jest tym z powołaniem, jak czasami księża... Może, tak jak ślubował, śpi z Konstytucją i Dekalogiem pod poduszką... Może, goląc się co rano, może spojrzeć sobie w oczy w lustrzanym odbiciu... Może jest dobrym lokalnym społecznikiem, działa z poświęceniem na rzecz lokalnej społeczności... Może obłuda i hipokryzja to wrogie dla Niego pojęcia... Zdjęcia są mało istotne, ważna treść. Po tym mamy szansę poznać człowieka.

Obawiam się że op może nie mieć zdolności do zrozumienia sarkazmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla każdego fotografa amatora, pasjonata, są bardzo istotne :)


Jeśli Pan Poseł jest pasjonatem fotografii - to trafił Pan na nieodpowiednie forum. Wstawiane tutaj zdjęcia z profesjonalizmem nie mają raczej nic wspólnego. Za to zawarte do nich treści przedstawiają istotę tego forum oraz ludzi to forum tworzących.
Treści wypowiedzi budują obraz człowieka, z którym się kontaktujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce jest zle jak i wszystkie inne. Wyszlo, ze jestes poslem, to zmienia wiele. Rezygnuje z wyjazdu narciarskiego.

Z tego co wiem, to Darek nie jest posłem. A nawet gdyby był, to co? 

Byłem z Nim na wyjeździe. Mieliśmy nawet wspólny pokój. Było fajnie. Daj Mu szanse i jedź z Nim na Tuxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...