Skocz do zawartości

Jak zostać gwiazdą LP3.


darku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O co ta cała afera? Że w jakimś radiu coś nie gra? Niech sobie puszczają disco polo, a nawet wywiady z kotem Jarosława. Przecież można zawsze zmienić stację.

Cześć
O nie Piotruś. To rozgłośnia "Polskie Radio" i prezentuje pewien państwowy kanon kulturowy. Wpisujesz się?

Pozdro serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielnej "Kawie na ławę" z uwagą słuchałem głosu Pawła Kukiza, który twierdził, że wielokrotnie był cenzorowany i szykanowany przez media publiczne (w tym PR3) w czasach gdy rządziło PO/PSL.

Jeżeli brak będzie dowodów na manipulowanie ostatnim notowaniem Listy to okaże się że, Kazik faktycznie stał się ofiarą cenzury bądź, co bądź politycznej, a wtedy wniosek będzie jeden: pewne rzeczy pozostają niezmienne i to pomimo "dobrej zmiany".

 

O cenzurowaniu i szykanowaniu Kukiza wiadomo było już wówczas, gdy był cenzurowany i szykanowany. Ci, którzy maja dobrą pamięć nie potrzebują żadnych aktualnych informacji na ten temat. Możecie sobie wszyscy (to akurat nie do Ciebie sese) przekopać całe to forum i sprawdzić czy były tu jakiekolwiek głosy oburzenia z powodu tej cenzury. O masowym exodusie dziennikarzy Trójki i bojkocie artystów z powodu szykanowania Kukiza nie poczytacie, bo go wtedy nie było.

 

W ogóle mam wrażenie, że p. Niedźwiecki czekał na okazję i się doczekał. Na pretekst żeby odejść. Sam nie bardzo mógł, no bo niby z jakiego powodu? Żadnych manifestacji na antenie nie urządzał, to nie ten typ, co p. Mann. Co tu zrobić? A łatka pracownika na usługach "dobrej zmiany" ciążyła coraz bardziej. No i stało się. A szefowie popełnili błąd. Jakie były powody awantury o piosenkę Kazika, nie wiem, bo tu są słowa przeciw słowom. Ale trzeba było zostawić notowanie listy bez zmian, dalej grać piosenkę. A potem zbadać sprawę i jeśli teza o manipulowaniu głosami przez p. Niedźwieckiego by się potwierdziła, podziękować mu za współpracę. A tak: odszedł męczennik i pociągnął za sobą innych męczenników. A durni szefowie muszą się tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cenzurowaniu i szykanowaniu Kukiza wiadomo było już wówczas, gdy był cenzurowany i szykanowany. Ci, którzy maja dobrą pamięć nie potrzebują żadnych aktualnych informacji na ten temat. Możecie sobie wszyscy (to akurat nie do Ciebie sese) przekopać całe to forum i sprawdzić czy były tu jakiekolwiek głosy oburzenia z powodu tej cenzury. O masowym exodusie dziennikarzy Trójki i bojkocie artystów z powodu szykanowania Kukiza nie poczytacie, bo go wtedy nie było.

 

W ogóle mam wrażenie, że p. Niedźwiecki czekał na okazję i się doczekał. Na pretekst żeby odejść. Sam nie bardzo mógł, no bo niby z jakiego powodu? Żadnych manifestacji na antenie nie urządzał, to nie ten typ, co p. Mann. Co tu zrobić? A łatka pracownika na usługach "dobrej zmiany" ciążyła coraz bardziej. No i stało się. A szefowie popełnili błąd. Jakie były powody awantury o piosenkę Kazika, nie wiem, bo tu są słowa przeciw słowom. Ale trzeba było zostawić notowanie listy bez zmian, dalej grać piosenkę. A potem zbadać sprawę i jeśli teza o manipulowaniu głosami przez p. Niedźwieckiego by się potwierdziła, podziękować mu za współpracę. A tak: odszedł męczennik i pociągnął za sobą innych męczenników. A durni szefowie muszą się tłumaczyć.

O co ci chodzi brachu?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdoła jesteś. 15 kwietnia 2020 zdjęcia nowych inwestycji na Górze Kamieńsk. Podwójna pierdoła, bo przecież napisałem, że wypier...am., z tego forum wolności. Bawcie się dobrze. Pa
PS. Masz rację w jednym - męczyłem się tutaj.


Ciesze się... Twoim szczęściem.
Trzymam za słowo.
Droższe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdoła jesteś. 15 kwietnia 2020 zdjęcia nowych inwestycji na Górze Kamieńsk. Podwójna pierdoła, bo przecież napisałem, że wypier...am., z tego forum wolności. Bawcie się dobrze. Pa

PS. Masz rację w jednym - męczyłem się tutaj. 

Tak jak w sejmie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicowałem i zastanawiałem się na ile Ci pary starczy. O taką "wolność" walczą i takimi metodami (jak nie starcza argumentów to wyzwiska).

"Gratulację" dla "demokratów": macie forum "wolne", "demokratyczne", "inteligentne" "kulturalne" i jednoznacznie antypisowskie :-)


No i się mylisz. Jest Fred. Jest Yoss. Ale oni przynajmniej coś o nartach, stąd tolerancja, bez akceptacji. Ale wyborczych figo-z-darku nikt nie zdzierży, bo narciarsko milczą inteligentnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś chyba powiedzieć "propagandowy" a nie kulturowy.

Media publiczne służą do ogłupiania narodu. Po to powstały i taki jest ich nadrzędny cel.

Nie wiem czego jeszcze oczekujecie.

Cześć

Bzdury. Nie do tego media powstały. Do tego bywają wykorzystywane, natomiast cel ich istnienia jest zupełnie inny. Tylko widzę, że przez głupotę rządzących, nawet inteligentnym ludziom umyka.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nazywanie ludzi publicznie na forum kurwą, lanie moczem itp. obrażanie kogoś tylko dlatego że ma inne poglądy świadczy tylko z kim są  i jaki poziom intelektualny przedstawiają sobą interlokutorzy.  Dziwnym trafem tylko Ci co prezentują prawicowe poglądy są tu mieszani z błotem.  Cytowanie GW  i jednoczesna nagonka na media publiczne. Hipokryzja.

Trudno takich ludzi brać poważnie pomijając ich wiedzę w temacie narciarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nazywanie ludzi publicznie na forum kurwą, lanie moczem itp. obrażanie kogoś tylko dlatego że ma inne poglądy świadczy tylko z kim są  i jaki poziom intelektualny przedstawiają sobą interlokutorzy.  Dziwnym trafem tylko Ci co prezentują prawicowe poglądy są tu mieszani z błotem.  Cytowanie GW  i jednoczesna nagonka na media publiczne. Hipokryzja.

Trudno takich ludzi brać poważnie pomijając ich wiedzę w temacie narciarstwa.

 

Cześć

Ty nie nazwiesz nikogo publicznie kurwą za to ustrzelisz go "honorowo" i delikatnie z ukrycia

Jak już pisałem nie zamierzam się bawić w kurtuazję a stosunku do ludzi, którzy z premedytacją dążą do zniszczenia mnie i mojej rodziny. To jest sprawa osobista i osobista wojna i nie ma zabawy.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nazywanie ludzi publicznie na forum kurwą, lanie moczem itp. obrażanie kogoś tylko dlatego że ma inne poglądy świadczy tylko z kim są  i jaki poziom intelektualny przedstawiają sobą interlokutorzy.  Dziwnym trafem tylko Ci co prezentują prawicowe poglądy są tu mieszani z błotem.  Cytowanie GW  i jednoczesna nagonka na media publiczne. Hipokryzja.

Trudno takich ludzi brać poważnie pomijając ich wiedzę w temacie narciarstwa.

 

 

To nie chodzi o nagonke na tych co prezentuja prawicowe poglady.

Nie utozsamiaj prawicowych pogladow z popieraniem parti rzadzacej. To nie to samo.

I ciezko uniknac tu mocnych slow.

Sa adekwatne do zaistniales sytuacji.

A najbardziej boli nie to co wyprawia rzad ale to ze pomimo tych wszystkich dzialan ma wciaz duze poparcie.

To pokazuje niestety jakie mamy spoleczenstwo i ze poparcie mozna kupic pieniedzmi "rzadowymi"...nic innego sie nie liczy ( 500+, emerytura + tuz przed wyborami, bon 1000+  itp, oczywiscie wszystko z pieniedzy "rzadowych"...PIS traktuje ludzi jak debili i wychodzi na to ze w ogolnym rozrachunku ma racje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamo droga, co też on tu wypisuje.

1. A kogóż ja tu konfliktuje? :D
2. Jaką ja niby pozycję chcę budować? :D :D :D
3. Co Wy z tymi Indianami macie? :D
4. Na zdalnym nauczaniu, nie dali pracy domowej.

Inny elektorat.... no tak. :D łał. Pozdrawiam inny elektorat. :D

Dopadla cie swora pieskow i obszczekuja a ty zamiast pierwszego zagrysc obszczekujesz sie ze wszystkimi. Wkrotce Hintertux otwieraja, zajmij sie wyjazdem i miejscem dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Miałem rację - dzieciak :D

Lepiej dzieciak niż polityk nieudacznik.
Do tego manipulant. Jedź już na tego Tuxa.
Słowo masz za nic co szczególnie nie dziwi.
Najedz się flaków najlepiej z olejem, figą z makiem popraw sobie sybaryto od siedmiu boleści. Koneser się znalazł, z wyboru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A przeciwko takim młodym chłopcom roznoszącym ulotki WiP chociażby. 

2. Pewności nie mam, raczej wrażenie, że chętnych do zdejmowania skalpów zwolennikom PiSu tutaj nie brakuje ;) :)

Cześć

1. Nie wiem co to jest WiP.

2. Zgadza się. Na podstawie moich wieloletnich obserwacji (zaznaczam tylko tzw. moje podwórko, praca moja i żony, środowisko geologiczne znane mi doskonale od lat) od przejęcia władzy przez PiS nie stworzono w tym segmencie dokładnie NIC.

Ilość zmarnowanych środków na inwestycje absolutnie bez sensu idzie już w setki milionów.

Zostali pozwalniani wartościowi specjaliści a na ich miejsce przyjęto ludzi niekompetentnych często bez podstawowego wykształcenia.

Stopień niekompetencji narzuconej kadry zarządzającej - porażający.

Stworzono stanowiska odpowiadające dawnym oficerom politycznym czy też rezydentowi służb.

Stworzono budżety i zmuszono ludzi do realizacji zadań wynikających jedynie z widzimisię zarządzającego, które nie przyniosły żadnych efektów a w większości zostały po prostu zarzucone.

Przygotowane zostały projekty ustaw, w których są jawne odwołania do niefunkcjonujących ale już porejestrowanych przez osoby prywatne - często tworzące te ustawy  - podmiotów. gospodarczych , jako jedynych mających prawo realizować pewne zadania w branży surowcowej.

Wiele kluczowych stanowisk jest nieobsadzonych albo obsadzonych osobami nie mającymi nic wspólnego z nie tylko z geologią ale w ogóle z naukami o ziemi.

Z kolei na wielu stanowiskach rotacja jest taka, ze nie zapewnia żadnej ciągłości działania i paraliżuje funkcjonowanie danej komórki czy instytucji.

Pracownicy zamiast realizować zadania czy tez kontynuować rozpoczęte tematy są zmuszani do działań improwizowanych o znaczeniu doraźnym.

Stopień nepotyzmu czy też koleżeństwa w obsadzaniu stanowisk totalny, przy czym kompetencje zawodowe i naukowe nie są czynnikiem decydującym.

Upolitycznienie wielu działań oraz "ukościelnienie" funkcjonowania instytucji z cyklu: jak pojedziesz na pielgrzymkę to będziemy o tym pamiętać a jaka nie...

 

To są spostrzeżenia osobiste moje, żony kolegów dotyczące konkretnych instytucji i konkretnego środowiska. Wszystkie te elementy mogły się zdarzyć, zdarzały w okresie innych rządów natomiast były nic nie znaczącym marginesem porządnie funkcjonującego systemu. Obecnie system funkcjonuje tylko dzięki temu, że niektórzy harują po 12-14 godzin na dobę aby nie zmarnował się dorobek wielu ludzi a zarządzający zajmują się zupełnie czym innym.

 

 

Tak więc, jak powiedziałem to już wcześniej - zniszczyć niszczących za wszelką cenę to powinien być cel każdego myślącego człowieka w tym kraju.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest jasna - wrzuca informacje na temat infrastruktury, bo tylko o tym ma jakieś pojęcie - w obsadzaniu takich stanowisk z klucza partyjnego umiejętności czy wiedza mają najmnuwjsze znaczenie. A oprocz tego wrzuca jakieś cudze fotki. Infiltruje forum, bo liczy że dowie się czegoś dzięki czemu będzie robił wrażenie osoby która zna środowisko. To nie jest do końca złe działanie, przynajmniej mu się chce; 90% jego partyjnych kolesi nie chce sie nic. Ale na jego miejscu ograniczył bym się do lurkowania, albo zadawał otwarte pytania, z otwartą przyłbicą (like "pipol, jestem przy korycie i mogie coś zrobić dla społeczności, co wy na to?..."), a nie pierdzielił głupoty jaki to ze mnie narciarz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...