Skocz do zawartości

Jak zostać gwiazdą LP3.


darku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli Pan Poseł jest pasjonatem fotografii - to trafił Pan na nieodpowiednie forum. Wstawiane tutaj zdjęcia z profesjonalizmem nie mają raczej nic wspólnego. Za to zawarte do nich treści przedstawiają istotę tego forum oraz ludzi to forum tworzących.
Treści wypowiedzi budują obraz człowieka, z którym się kontaktujemy.

Myślę, że Pani nie ma racji. Nigdzie nie napisałem, że pasjonatem TYLKO fotografii. Nie można zamykać się na osoby, które mają szersze horyzonty niż tylko ten jeden główny temat! ;) :) To, że wstawiane tutaj zdjęcia nie muszą być (i pewnie najczęściej nie są) profesjonalne, to oczywista oczywistość ;) :) . Nie zmienia to faktu, że lepiej ogląda się dobre zdjęcia niż złe :)

Obraz człowieka budują treści jego wypowiedzi, ale nie tylko ...bo cóż miałbym myśleć o obrazie osób, które piszą: "leję na Ciebie szerokim strumieniem moczu", "zwykłe ścierwo", "pisuar"?! Mógłbym przecież pochopnie pomyśleć, że to chamy i prostaki, a jednak za tą maską, może kryć się ktoś w miarę przyzwoity ;) Chyba, że inaczej ocenia Pani takie wypowiedzi i ma dla nich więcej wyrozumiałości?!

 

aaaa.....i na nartach jeżdżę, ale niestety .... zawody z prezydentem przegrałem :(   ;) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Pani nie ma racji. Nigdzie nie napisałem, że pasjonatem TYLKO fotografii. Nie można zamykać się na osoby, które mają szersze horyzonty niż tylko ten jeden główny temat! ;) :) To, że wstawiane tutaj zdjęcia nie muszą być (i pewnie najczęściej nie są) profesjonalne, to oczywista oczywistość ;) :) . Nie zmienia to faktu, że lepiej ogląda się dobre zdjęcia niż złe :)

Obraz człowieka budują treści jego wypowiedzi, ale nie tylko ...bo cóż miałbym myśleć o obrazie osób, które piszą: "leję na Ciebie szerokim strumieniem moczu", "zwykłe ścierwo", "pisuar"?! Mógłbym przecież pochopnie pomyśleć, że to chamy i prostaki, a jednak za tą maską, może kryć się ktoś w miarę przyzwoity ;) Chyba, że inaczej ocenia Pani takie wypowiedzi i ma dla nich więcej wyrozumiałości?!

 

aaaa.....i na nartach jeżdżę, ale niestety .... zawody z prezydentem przegrałem :(    ;) :)

No trudno żebyś wygrał. Duda jaki jest taki jest ale na nartach jeździć umie. Uczył go dobry nauczyciel i na poziomie amatorskim jest OK. Nie ma co się śmiać.

Oceniłeś się na 8 co świadczy o przeciętnym poziomie instruktorskim ale nie byłeś zawodnikiem.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło i kulturalnie...
Nie wiem, czy tylko fotografii, o tym Pan wspomniał. I Bozia raczy wiedzieć, czy relacja z Włoch (dodana po długim czasie) jest Pańska czy kolegi Asystenta. Jeśli Pańska, to fajnie. Może się Pan również pochwalić swoją fotografią. Mamy tu na forum narciarzy - ogrodników, - rowerzystów, - stolarzy, - kajakarzy, - łazików górskich i wspinaczów ;) Fajnie jest poczytać (i pooglądać na zdjęciach) o nowym tarasie, tworzonej siłowni czy podróżach. Natomiast zamykanie, zwłaszcza oczu, i zwłaszcza na prawo i sprawiedliwość, to domena posłów, zwłaszcza Pańskiego ugrupowania. I nic dziwnego, że komentarze pod Pańskimi wypowiedziami są nieeleganckie. Lekceważący i szyderczy ton wyzwala wśród czytelników różne emocje.

Do zobaczenia na stoku...

1. Miło i kulturalnie, wiem, na "narciarskim forum wolności" to sytuacja niecodzienna ;) :) 

2. Relacja po długim czasie? :D To najszybciej zrobiony materiał w moim życiu! :D Serwer 8GB wypełniony po brzegi i nie ma kiedy sie tym zająć.

3. Relacja kolegi asystenta? Hmmm... skąd taki pomysł? Mam podejrzewać, że to nie Pani do mnie piszę, ale Pani koleżanka? Jeśli Pani to fajnie ;) :)

4. Jestem już za stary na chwalenie się swoimi zdjęciami. Dzisiaj robię je już tylko dla siebie, amatorsko i jak jest potrzeba zobrazowania jakiegoś opisu to ... jak znalazł :)

5. Jeśli macie tu: narciarzy  - super, ogrodników - super, rowerzystów - super, stolarzy - super, kajakarzy - rzadziej, ale też super, łazików górskich - super, wspinaczów - też super, ale teoretycznie :) Wydawałoby się, że miejsce dla mnie, a jednak ... jednak tego czego Pani nie wymieniła jest dużo więcej :) Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia na stoku...

6. Zamykanie ... no właśnie, ja o tym ;) :) 

7. Nieeleganckie? :D Mamy inny system definiowania?! 

8. Lekceważący i szyderczy ton ... rozglądam się jak Travolta i nie wiem o co chodzi ;) :) 

9. Do zobaczenia...

10. Czyli.... jedzie Pani z nami na Tuxa?! 

Zmieściłem się w 10. Pozdrawiam serdecznie. To jednak prawda, że kobiety łagodzą obyczaje :) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Miło i kulturalnie, wiem, na "narciarskim forum wolności" to sytuacja niecodzienna ;) :)

2. Relacja po długim czasie? :D To najszybciej zrobiony materiał w moim życiu! :D Serwer 8GB wypełniony po brzegi i nie ma kiedy sie tym zająć.

3. Relacja kolegi asystenta? Hmmm... skąd taki pomysł? Mam podejrzewać, że to nie Pani do mnie piszę, ale Pani koleżanka? Jeśli Pani to fajnie ;) :)

4. Jestem już za stary na chwalenie się swoimi zdjęciami. Dzisiaj robię je już tylko dla siebie, amatorsko i jak jest potrzeba zobrazowania jakiegoś opisu to ... jak znalazł :)

5. Jeśli macie tu: narciarzy  - super, ogrodników - super, rowerzystów - super, stolarzy - super, kajakarzy - rzadziej, ale też super, łazików górskich - super, wspinaczów - też super, ale teoretycznie :) Wydawałoby się, że miejsce dla mnie, a jednak ... jednak tego czego Pani nie wymieniła jest dużo więcej :) Niestety.

No i znowu. Wlazłeś z butami i to politycznymi.

Potem i teraz ciągle krytykujesz forum(owiczów).

Obrażasz nas, ich, się i odgrażasz, że znikniesz...

Nikt tu teoretycznie nie uprawia tych działalności.

Wprost przeciwnie - praktycznie, czasem lepiej

lub trochę gorzej, ale tu nie o to chodzi jak co komu wychodzi.

Ty tego nie rozumiesz, bo jedyną pasją jaką (nie) jesteś w stanie zarazić jest polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu. Wlazłeś z butami i to politycznymi.

Potem i teraz ciągle krytykujesz forum(owiczów).

Obrażasz nas, ich, się i odgrażasz, że znikniesz...

Nikt tu teoretycznie nie uprawia tych działalności.

Wprost przeciwnie - praktycznie, czasem lepiej

lub trochę gorzej, ale tu nie o to chodzi jak co komu wychodzi.

Ty tego nie rozumiesz, bo jedyną pasją jaką (nie) jesteś w stanie zarazić jest polityka.

 

Myślę że koledze darku należałoby już odpuścić i dać mu szansę nowego otwarcia.

Kolega się bardzo stara ostatnio z tworzeniem tematów niepolitycznych.

 

w ostatnim poście darku nie było żadnej polityki, żadnego krytykowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment wypowiedzi Kazika nt piosenki, radia itp.:

"Lider Kultu odniósł się również do słów prezydenta Andrzeja Dudy, który stwierdził, że kontrowersyjna piosenka może przynieść Kazikowi duży zarobek. - Gdybym mógł się ośmielić coś radzić prezydentowi, to radziłbym, żeby nie zabierał głosu w sprawach, na których się nie zna. Gdyby prezydent Duda wiedział jakie są dziś nakłady płyt – wypowiedź o milionach, jakie zarobię można by uznać za dobry żart. Ale pamiętajmy, że żart powtarzany zbyt często - przestaje być śmieszny."

 

Nie zgadzam się z Kazikiem, nie może być tak, że Prezydent będzie stał i nic nie mówił.

 

Pozdrawiam

 

Źródło: https://wiadomosci.o...nie-zna/kwzr3xh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co powiedział na temat Manna, Strzyczkowski stracił u mnie wszystko. Nigdy go specjalnie nie lubiłem, bo bywał wredny, ale mimo oczywistych sympatii politycznych potrafił zachować się przyzwoicie, ale teraz... Szkoda gadać.

 

Pan Mann na fejsbooku ma jednoznaczne poglądy polityczne. Audycja z Trzaskowskim na starcie jego kampanii to jednoznaczny sygnał poparcia. Mi to wszystko osobiście trochę nie pasuje do dziennikarza muzycznego, ale to wybór Pana Manna. Komentarz Pana Strzyczkowskiego jest po prostu podsumowaniem tego co robi Pan Mann. Nie widzę tutaj żadnego skrzywienia rzeczywistości. Jest mała złośliwość, ale pan Mann jest zwykle bardziej złośliwy. Oby tylko to nie poszło w dalsze wzajemne obrzucanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mann wsparł prywatnie jednego gościa. Nie kandyduje na żadne stabowisko. Strzyczkowski wsparł instytucjonalnie, stał się faktycznym sztabowcem drugiego i wspiera partię która zniszczyła to radio. Kto tu jest politykiem i kto robi de facto kampanię?... Mając belkę w swoim oku glupio jest napierdzielać o słomce w cudzym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mann wsparł prywatnie jednego gościa. Nie kandyduje na żadne stabowisko. Strzyczkowski wsparł instytucjonalnie, stał się faktycznym sztabowcem drugiego i wspiera partię która zniszczyła to radio. Kto tu jest politykiem i kto robi de facto kampanię?...
Mając belkę w swoim oku glupio jest napierdzielać o słomce w cudzym.

Cześć

Stary parę stron temu napisałem konkretnego posta o swoich doświadczeniach z obecnymi rządami - zero reakcji. Dziwisz się?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że koledze darku należałoby już odpuścić i dać mu szansę nowego otwarcia.
Kolega się bardzo stara ostatnio z tworzeniem tematów niepolitycznych.

w ostatnim poście darku nie było żadnej polityki, żadnego krytykowania


Ale jest totalna opozycja (żarcik) względem tego forum, że zacytuję:
"5. Jeśli macie tu: narciarzy - super, ogrodników - super, rowerzystów - super, stolarzy - super, kajakarzy - rzadziej, ale też super, łazików górskich - super, wspinaczów - też super, ale teoretycznie :)"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mann wsparł prywatnie jednego gościa. Nie kandyduje na żadne stabowisko. Strzyczkowski wsparł instytucjonalnie, stał się faktycznym sztabowcem drugiego i wspiera partię która zniszczyła to radio. Kto tu jest politykiem i kto robi de facto kampanię?...
Mając belkę w swoim oku glupio jest napierdzielać o słomce w cudzym.


Dziś Strzyczkowski odpowiadał na pytania Olszańskiego. Przeprosił Niedźwiedzia. Choć to wszystko trochę zabawa w dobrego i złego policjanta. Ciekawe czy trójka tubą (po)zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mann wsparł prywatnie jednego gościa. Nie kandyduje na żadne stabowisko. Strzyczkowski wsparł instytucjonalnie, stał się faktycznym sztabowcem drugiego i wspiera partię która zniszczyła to radio. Kto tu jest politykiem i kto robi de facto kampanię?...
Mając belkę w swoim oku glupio jest napierdzielać o słomce w cudzym.

 

Za Komuny jedni nie współpracowali wogóle z władzą (tak jak teraz Mann, chociaż przed chwilą jeszcze był w tym radio), a inni próbowali coś budować merytorycznie w ramach zakłamanej struktury Państwa (tak jak teraz Strzyczkowski). To co Strzyczkowskiemu uda się zbudować, to można będzie oceniać np. za rok. To jest jego ryzyko.

 

Ja wolę że Strzyczkowski próbuje coś budować jako człowiek z tego radia, niż zostawić ten obszar całkowicie politrukom z pisu. Mam świadomość że Strzyczkowski sympatyzuje z pisem, ale to co obiecuje zrobić jest znacznie lepsze niż to co robił Kowalczewski, i daję Panu S. kredyt zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to oczywiste, że pozostanie. Władza zorientowała się, że słuchalność tuby spada, więc wysłała komandosa żeby zatrzymał maksymalnie dużo słuchaczy i zrobił wrażenie że władza wcale nie jest zła. Więc będzie podobnie jak było w komunie. Cenzura i jedynie słuszna linia pozostaną, ale będzie wolno puszczać oczko. Dla symetrystów to wystarczy... Edit: Lata mi co zrobi Strzyczkowski. Trójkę zabito, już jej nie ma. Niech sobie robi co chce, jest mi równie obojętny co radio z twarzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to oczywiste, że pozostanie. Władza zorientowała się, że słuchalność tuby spada, więc wysłała komandosa żeby zatrzymał maksymalnie dużo słuchaczy i zrobił wrażenie że władza wcale nie jest zła. Więc będzie podobnie jak było w komunie. Cenzura i jedynie słuszna linia pozostaną, ale będzie wolno puszczać oczko. Dla symetrystów to wystarczy... Edit: Lata mi co zrobi Strzyczkowski. Trójkę zabito, już jej nie ma. Niech sobie robi co chce, jest mi równie obojętny co radio z twarzą.

 

Każdy uważa, co uważa, Twoja sprawa. Tobie chciałem przekazać że inni mają inną interpretację faktów.

 

A powiem do innych:

- dzisiaj już Olszański jechał równo po władzy politycznej w Trójce

- kilka dni temu dziennikarka pozwoliła posłowi Budka ostro krytykować władze Radia i swobodnie wypowiedzieć się na antenie Trójki, bez  żadnej cenzury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Stary parę stron temu napisałem konkretnego posta o swoich doświadczeniach z obecnymi rządami - zero reakcji. Dziwisz się?

Pozdrowienia

 

dostałeś już 3 podziękowania, jak na to bagienne forum, to dużo :-)

 

jak chcesz być zauważony bardziej, to zrób z tego nowy wątek z przebojowym tytułem,

abyś się przebił przez stos wielu krótkich postów które się szybko czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...