Skocz do zawartości

narty 11-14 czerwiec...?


Jasiek.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam nie wiem czy Jaśko jeździł w swoich źlebach, ani tego czy Ty jeździłeś w swoich...

Widziałem Jaśkowe zdjęcia i filmiki z chopokowych źlebów, natomiast Ciebie widziałem poza trasą na żywo na Stubaiu.

Mam swoje typy kto, gdzie i jak jeździł, ale na szczęście nie muszę ich upubliczniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy Jaśko jeździł w swoich źlebach, ani tego czy Ty jeździłeś w swoich...

Widziałem Jaśkowe zdjęcia i filmiki z chopokowych źlebów, natomiast Ciebie widziałem poza trasą na żywo na Stubaiu.

Mam swoje typy kto, gdzie i jak jeździł, ale na szczęście nie muszę ich upubliczniać :)

Pytanie bylo precyzyjne dotyczylo konkretnego czasu miejsca.

Ty rozciagasz to na pol Europy i w czasie ostatniego 10-lecia.

Slabe to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bylo precyzyjne dotyczylo konkretnego czasu miejsca.
Ty rozciagasz to na pol Europy i w czasie ostatniego 10-lecia.
Slabe to.

Qźva śledczy się znalazł...
Co ty zwolennik jedynie słusznej władzy?
Bo jak tak to ja przepraszam ale nie znam... nie widziałem... nic nie słyszałem... i w ogóle przepraszam panie prezesie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie dyskusja Freda z Jaśkiem o żlebie Scatmana bardzo ciekawa, dzięki chłopaki:-)

To nie byla rozmowa o zlebie Scatmana tylko o precyzyjnym ustaleniu punktu odniesienia. W gorach nie ma "no wiesz tam za gorka" tylko rozmowa musi dotyczyc miejsc w 100% znanych dyskutantom. Ty sstarze tak samo Mario jestescie wyjatkowo nie precyzyjni w okreslaniu miejsc, tras narciarskich itd.(dla dobra ludzkosci lepiej nie czytac)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...