Skocz do zawartości

COVID 19 raczej nie rozejdzie się po kościach


bodex4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie brakuje ani logiki ani faktów. Nie widzę żadnych przekłamań. I dobrze IMHO napisane. Można co najwyżej dyskutować czy nie tendencyjne. Lubię tego Stankiewicza i na ogół się z nim zgadzam. Do tego ma dobre "pióro".

Cześć

Jeżeli nie chcesz albo nie masz możliwości podnieść śmiecia i wyrzucić do kosza najlepiej nie zwracać na niego uwagi.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że ustały, kłamałes. Ten był jeden, ale komuś bardzo zagrażał. Chcesz kolejnego? Okoliczności śmierci Brunona Kwietnia dla wielu też wydają się niejasne.

Kostecki już raz próbował, miał depresję, czekało go 5 lat kiwania więc może i zrobił to sam a może nie. Brunon Kwiecień miał wylew. Takimi zamachami to mnie nie przkonasz, to całkiem inna bajka niż to co działo się przed kadencją PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostecki już raz próbował, miał depresję, czekało go 5 lat kiwania więc może i zrobił to sam a może nie. Brunon Kwiecień miał wylew. Takimi zamachami to mnie nie przkonasz, to całkiem inna bajka niż to co działo się przed kadencją PiS.

No tak, Leppera nikt nie przebije. Wam nikt nie wmówi, że „białe jest białe a czarne jest czarne”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że ustały, kłamałes. Ten był jeden, ale komuś bardzo zagrażał. Chcesz kolejnego? Okoliczności śmierci Brunona Kwietnia dla wielu też wydają się niejasne. Kolejny niejaki „Łoli” 22/06/2020 „Śmierć we wrocławskim areszcie. Samobójstwo popełnił znany gangster Dariusz G. pseudonim “Łoli”. Kilka dni temu trafił za kratki. Były żołnierz Legii Cudzoziemskiej powiesił się w nocy ze środy na czwartek.” Szukać dalej?

Mój sąsiad też umarł, zachlał się na śmierć. To myślisz, że też coś jest tu na rzeczy? Tak obniżając kryteria to faktycznie coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeżeli nie chcesz albo nie masz możliwości podnieść śmiecia i wyrzucić do kosza najlepiej nie zwracać na niego uwagi.

Pozdro

Wujek Dobra Rada się przypałętał. Witam. Pozwól, że Ci zaśpiewam:

"Dziadkudrogi dziadku nie chcemy jeszcze spać, chodź  tu zabawić nas, przecież wiesz, na dobranoc bajka musi być, właśnie na nią czas, wielki czas"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brakuje ani logiki ani faktów. Nie widzę żadnych przekłamań. I dobrze IMHO napisane. Można co najwyżej dyskutować czy nie tendencyjne. Lubię tego Stankiewicza i na ogół się z nim zgadzam. Do tego ma dobre "pióro".

 

Trzeba powiedzieć, że idealnie w punkt. Szczególnie pięknie w tym podsumowaniu wypadł Szumowski. Warto przeczytać.

 

Jeszcze raz link https://www.onet.pl/...f4l3j9,79cfc278

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w obozie wiara w zwycięstwo słabiutka. Ja myślałem, że przy takim zaangażowaniu najlepszych córek naszego Koryntu, ten rząd do Bożego Narodzenia zejdzie nam z oczu, a tu masz babo placek.

 

Jak rozumiem nazwałeś kobiety uczestniczące w proteście prostytutkami? Dziwkami czy tam kobietami lekkich obyczajów???

 

Samobójcą jesteś, a po drugie wyjątkowym gnojem. Przestałeś dla mnie istnieć!

 

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem nazwałeś kobiety uczestniczące w proteście prostytutkami? Dziwkami czy tam kobietami lekkich obyczajów???

 

Samobójcą jesteś, a po drugie wyjątkowym gnojem. Przestałeś dla mnie istnieć!

 

Wiesiek

No co ty Wiesiek, na żartach się nie znasz? Wiesiula, no chłopie. Wiesław, Wiesław, Wiesław! To co, sztama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem nazwałeś kobiety uczestniczące w proteście prostytutkami? Dziwkami czy tam kobietami lekkich obyczajów??? Samobójcą jesteś, a po drugie wyjątkowym gnojem. Przestałeś dla mnie istnieć! Wiesiek

Córa Koryntu to go urodziła. No co ty Rega? Na żartach się nie znasz? Regula no chłopie. Rega, Regula, to co sztama?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córa Koryntu to go urodziła.

No co ty Rega? Na żartach się nie znasz? Rega, Regula, to co sztama?

Jasne, że sztama. Przecież znam Cię nie od dziś, wiem, że jesteś z porządnej rodziny i pomimo tego że jako poczęty w wyniku gwałtu mogłeś zostać wyskrobany to jesteś tu i przynosisz chwałę temu forum, taką na jaką ono zasługuje. 

To co jesteśmy kwita?

Na tym kończę. Idę się pożegnać do innego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdrowie Robert!!! Cieszę się że wróciłeś, martwiłem się, że coś się stało, bo długo nie pisałeś.

 

Wbrew wielu nadal żyję :)

Kupiłem wiosną kampera i cieszę się wolnością :) Łowiłem ryby, patrzyłem na wschód/zachód słońca siedząc w fajnych miejscach przy ognisku z ludźmi z gitarę przy ulubionym trunku i miałem w dupie karzełka i pinokia :) :) 

Miałem jechać na 11 na Moltka, ale zamknęli, wiec kamperek poczeka do marca bo nie jest zimowy. Nie wiadomo czy w ogóle odpalimy sezon i czy jedyna rozrywką nie zostanie przepychanka z kato nazistami.

Mam nadzieję, że nie. ALE WRÓCIŁEM I JESTEM GOTOWY  :) :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...