Skocz do zawartości

Skromny freeride by Mario


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się pochwalić tutejszej społeczności kilkoma zjazdami freeride w Sudetach.

 

Nakręcone, jak nakręcone, ale coś tam widać. Niemniej kamerzyście jestem bardzo wdzięczny :-) 

Ze względów formalnych umieszczam na krótki czas, aby zainteresowani zobaczyli.

Śpieszcie się :-)

 

[adres]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić tutejszej społeczności kilkoma zjazdami freeride w Sudetach.

 

Nakręcone, jak nakręcone, ale coś tam widać. Niemniej kamerzyście jestem bardzo wdzięczny :-) 

Ze względów formalnych umieszczam na krótki czas, aby zainteresowani zobaczyli.

Śpieszcie się :-)

 

 

mandacik będzie?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

game over :-)

za dawnych czasów, jako dzieciaki zbieraliśmy ręcznie jagody w kotle Szrenickim. Zostaliśmy złapani przez straż parku. Kazali nam wysypać jagody pieczołowicie zbierane przez pare godzin.

Powiedziałam, że nie ma mowy i zaczęlismy je zjadać. Na to strażnik przez krótkofalówkę " osobnicy w szybkim tempie zjadają dowód przestępstwa".... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3 zdjec "sciane" pokazuje tylko zdjecie 1. Pod wyciagiem bylo malo jazdy bo las siegal wyzej. Dzis granica lasu sie obnizyla ale jednoczesnie gorna stacja zaburzyla jazde. Stary wyciag
1 osobowy prowadzil do pierwszych skalek szczytu Szrenicy. Las a nie ratraki wytyczaly "sciane".

stromy kawałek, czyli ściana nie miała lasu, rosła tam tylko kosówka. Przy dobrych zimach prawie cała kryła się pod śniegiem. Ja się wychowałam na ścianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naiwnie ale tez powaznie spytam: to jak jest snieg poza szlakiem to nie mozna na nim jezdzic???

no nie; sa wyznaczone pozaszlakowe trasy skitourowe; otyczkowane bedzie ich z piec w cz

mario zwykle kaze innym jezdzic miedzy nimi, no chyba ze on sam jedzie, to wtedy zleby;-)

Załączone miniatury

  • DSC_2007.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...