Skocz do zawartości

Co sądzicie o zapowiedzianych na dzisiaj dalszych ograniczeniach wolności poruszania się?


Dany de Vino

Rekomendowane odpowiedzi

popatrzyłam szeroko i walnęłam w ścianę nacjonalizmu....

 

PIS ma u mnie nadal szansę na poprawę  :)

Zobaczę jak ustawa z komisji wróci do sejmu co zaś zrobią. Cóż na razie pozostaje przebaczyć za wczorajsze głosowanie i kochać dalej :wub:  licząc na ich poprawę.   

Kocham tych trzech naszych niezłomnych i dzielnych muszkieterów (Łukasza, Mateusza i Jarka) w walce z tym chińskim paściarstwem. Może i niektóre obostrzenia wydają się nieco absurdalne i surowe ale robią zdecydowanie więcej dla nas niż wszystkie kraje w Europie razem wzięte.

 

A w najbliższych wyborach kopertowych Andrzej ma mój głos choć by za  to że jest znakomitym narciarzem i bardzo go lubię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PIS ma u mnie nadal szansę na poprawę  :)

Zobaczę jak ustawa z komisji wróci do sejmu co zaś zrobią. Cóż na razie pozostaje przebaczyć za wczorajsze głosowanie i kochać dalej :wub:  licząc na ich poprawę.   

Kocham tych trzech naszych niezłomnych i dzielnych muszkieterów (Łukasza, Mateusza i Jarka) w walce z tym chińskim paściarstwem. Może i niektóre obostrzenia wydają się nieco absurdalne i surowe ale robią zdecydowanie więcej dla nas niż wszystkie kraje w Europie razem wzięte.

 

A w najbliższych wyborach kopertowych Andrzej ma mój głos choć by za  to że jest znakomitym narciarzem i bardzo go lubię. 

Cześć

Pozostańmy przy "umie jako tako jeździć na nartach" i zawsze to podkreślam. Natomiast od "znakomicie" dzielą go lata świetlne.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło o określenie znakomicie, w porównaniu do poprzedników? ;) :) Jeździ naprawdę przyzwoicie, nie robi z tego wielkiej rzeczy i dobrze się przy tym bawi. Dla mnie ok.

Gdyby jeszcze cokolwiek innego robił właśnie przyzwoicie, to pewnie i język był by tu inny. Jeżdżenie na nartach to rzecz kompletnie nieistotna dla sprawowania urzędu prwzydenta. Przyzwoitość już tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale ja się wybieram do kościoła, gdy tylko będzie taka możliwość. Ty możesz iść do sklepu. Limity te same.

Tylko, że ja nie oceniam sensowności Twoich poczynań. Taka różnica.

 

Nieraz oceniałeś moje poglądy jako aspołeczne, patrząc jedynie poprzez pryzmat swoich zapatrywań, to odnośnie drugiego zdania. Ale do meritum wracając, do sklepu chodzi się po to, żeby zrobić niezbędne do życia zakupy. Jak Ty możesz chodzić do kościoła to ja chcę móc iść do teatru, filharmonii czy zwykłego kina, to są odpowiedniki. Uwaga o prawie wyjścia do sklepu poza tym że arogancka jest po prostu zwyczajnie głupia. A jak chodzi o potencjalne ryzyko, to podejrzewam że z racji wieku jesteś w tej bardziej narażonej niż ja grupie. Więc to o Twój szanowny tyłek gra się bardziej toczy niż o mój. I ja w związku z tym protestuję, żeby stado tetryków goniło sobie do kościoła, a młodzi mieli w tym czasie siedzieć w domowym więzieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze cokolwiek innego robił właśnie przyzwoicie, to pewnie i język był by tu inny.
Jeżdżenie na nartach to rzecz kompletnie nieistotna dla sprawowania urzędu prwzydenta. Przyzwoitość już tak.

Coś Ci zdradzę! Nie chodziło tu o istotność narciarstwa w sprawowaniu urzędu prezydenta. Słowo. ;) :D / Pewnie jesteś przekonany, że Twój język jest przyzwoity?! Jeśli BYŁBY, to ta rozmowa też wyglądałaby inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz oceniałeś moje poglądy jako aspołeczne

 
 Nie przypominam sobie, żebym twierdził wcześniej, że masz aspołeczne poglądy, ale pamięć już nie ta. Możesz podrzucić cytat?
 

Jak Ty możesz chodzić do kościoła to ja chcę móc iść do teatru, filharmonii czy zwykłego kina, to są odpowiedniki.

 
Mam nadzieję, że będziesz mógł jak najszybciej. I jak już będziesz mógł, to nie będę tego w żaden sposób komentował. Bo to będzie Twoja sprawa. 
 

A jak chodzi o potencjalne ryzyko, to podejrzewam że z racji wieku jesteś w tej bardziej narażonej niż ja grupie. Więc to o Twój szanowny tyłek gra się bardziej toczy niż o mój. 

 
To zależy. Jeśli w profilu masz prawdziwy rocznik, to sorry ale w razie Wu, respirator będzie mój (tetryku).  :D 
 

 I ja w związku z tym protestuję, żeby stado tetryków goniło sobie do kościoła, a młodzi mieli w tym czasie siedzieć w domowym więzieniu.

 

Duly noted.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie. Ludwiczek napisał, że zagłosuje na Dudę dlatego, że ten umie jeździć na nartach. Pewnie zagłosuje tez z innych przyczyn (np żeby cieszyć uszy skowytem, że zacytuję sformułowanie popularne w mediach reżimowych), ale o tym nir pisał :) Tak że pis i low, ja spadam dopingować zrzutkę na radio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak Ty możesz chodzić do kościoła to ja chcę móc iść do teatru, filharmonii czy zwykłego kina, to są odpowiedniki. (...) I ja w związku z tym protestuję, żeby stado tetryków goniło sobie do kościoła, a młodzi mieli w tym czasie siedzieć w domowym więzieniu.

 

Bardzo Ci dziękuję za te zdania.

 

Staram się raz w miesiącu bywać z bliskimi w Forum Musicum (to taka nasza filharmonia). Traktuję to rodzinnie - zapraszam (wysyłając też próbki muzyczne) tych co się skuszą. Czasem jest nas 7-8, czasem tylko w trójkę. Po tym idziemy do Mleczarni na piwo. O teatr dba za to mój najstarszy i też nas "ukulturalnia".  To dla nas jest bardzo ważne. Te wyjścia. Ale podejrzewam, że wśród elektoratu PIS więcej chodzi do kościoła jak do filharmonii. No i taca musi się zgadzać. Podobnie z tymi debilnymi zakazami przebywania na łonie natury. I podobnie jak z maseczkami. To są ruchy pozorowane. Bo te realne byłyby tak naprawdę szpitalach i w specjalnej ochronie seniorów.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 To rób masę na tej kwarantannie, bo zdaje się, że w różnych wagach chodzimy.  :P

 

Na kwarantannie masa sama się robi. :) Ja nigdy nie miałem z tym problemu i bez względu na to co jadałem i co robiłem, albo czego nie robiłem, było stabilnie od wielu lat, nie musiałem w ogóle uwagi na to zwracać. A teraz jakieś +7 kg nie wiadomo kiedy i rekord życiowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kwarantannie masa sama się robi. :) Ja nigdy nie miałem z tym problemu i bez względu na to co jadałem i co robiłem, albo czego nie robiłem, było stabilnie od wielu lat, nie musiałem w ogóle uwagi na to zwracać. A teraz jakieś +7 kg nie wiadomo kiedy i rekord życiowy. :)

 

BTDT.  

 

Teraz się pilnuję, a w poniedziałek, skoro świt, bieganie.  :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za tym, żeby można było chodzić do kina i teatru oczywiście z ograniczeniami (pytanie czy to jest ekonomicznie uzasadnione dla tych miejsc jak na widowni zasiądzie np. 20 osób

 

To nie ma żadnego znaczenia w dyskusji, która dotyczy równych praw wszystkich obywateli a nie opłacalności ekonomicznej poszczególnych przedsięwzięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za tym, żeby można było chodzić do kina i teatru oczywiście z ograniczeniami (pytanie czy to jest ekonomicznie uzasadnione dla tych miejsc jak na widowni zasiądzie np. 20 osób

W sumie podobnie jak w kościele ...tylko tam często aktorzy bardzo miernej jakości ....choć może nadal masz rację bo na kulturę dotacje jednak znacznie mniejsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...