Skocz do zawartości

Spodenki na gumę


martin TDM

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos jakies zrodelko, gdzie mozna w sensownych pieniadzach kupic spodenki treningowe na gume?

Ceny POC'a typu 760zl brzmia jak absurd. Energiapura troche taniej. Cos? Ktos? Gdzies?

Znalazlem w krakowsport.pl Energia... za ~290, ale niestety nie maja juz rozmiaru (producent tez nie ma). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakies zrodelko, gdzie mozna w sensownych pieniadzach kupic spodenki treningowe na gume?

Ceny POC'a typu 760zl brzmia jak absurd. Energiapura troche taniej. Cos? Ktos? Gdzies?

Znalazlem w krakowsport.pl Energia... za ~290, ale niestety nie maja juz rozmiaru (producent tez nie ma). 

 

JMP, mam takie.

 

https://jmpsport.com...x-95.html?v=192

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakies zrodelko, gdzie mozna w sensownych pieniadzach kupic spodenki treningowe na gume?

Ceny POC'a typu 760zl brzmia jak absurd. Energiapura troche taniej. Cos? Ktos? Gdzies?

Znalazlem w krakowsport.pl Energia... za ~290, ale niestety nie maja juz rozmiaru (producent tez nie ma). 

Zobacz tu (nie tylko spodenki, czasem mają bardzo dobre ceny, teraz jeszcze za wcześnie):

 

https://www.ultrafun...ts-entrainement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajde gdzies ceny czy musze pisac do nich? Katalog przejrzalem, ale cen nie znalazlem (chyba ze zle szukalem).

Napisz do nich najlepiej. Nie pamiętam już cen dokładnie ale coś ok 300zł za spodenki 3/4 płaciłem.

Materiałowo jest super. Miałem tez ich gumę (nie jedną w sumie) i tez były naprawdę okk :)

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich najlepiej. Nie pamiętam już cen dokładnie ale coś ok 300zł za spodenki 3/4 płaciłem.

Materiałowo jest super. Miałem tez ich gumę (nie jedną w sumie) i tez były naprawdę okk :)

Polecam

Poszlo zapytanie :) 

 

A ktos moze powiedziec cos nt. produktow marki Berdax? Jak jakosciowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlo zapytanie :)

 

A ktos moze powiedziec cos nt. produktow marki Berdax? Jak jakosciowo?

 

Nie miałem styczności ale raczej top produkty, zawodnicy, kluby i skoczkowie korzystają z produktów tej firmy.

Widzę jakieś zmiany i zbrojenie się na przyszły sezon... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności ale raczej top produkty, zawodnicy, kluby i skoczkowie korzystają z produktów tej firmy.

Widzę jakieś zmiany i zbrojenie się na przyszły sezon... 

Zmiany, o ktorych w sumie wiesz :) Chcialem wyhaczyc cos w dobrej cenie, bo w sezonie bedzie drogo dlatego rozgladam sie troche :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlo zapytanie :)

 

A ktos moze powiedziec cos nt. produktow marki Berdax? Jak jakosciowo?

 

Berdax

Dobre jakościowo. Solidny materiał. Na końcu nogawek od wewnątrz gumowe przeszycia- spodenki nie podwijają się.

Pasek ułatwia założenie spodenek (bez zdejmowania butów) bo można ścisnąć paskiem i na spokojnie zapiąć zamki.

Po tyczkach zostają tylko delikatne smugi. Są szelki w zestawie.

 

Decathlon

Mam jeszcze te spodenki https://www.decathlo...id_8558075.html

Materiał w dotyku mniej solidny. Na tyczkach nie miałem jeszcze okazji testować.

Brak paska (trudniej się zakłada), ale za to jest regulacja obwodu na rzepy (w berdaxie brak, ewentualnie pasek).

Brak gumowych przeszyć na końcach nogawek- czasem się podwijają/podciągają i trzeba poprawić. Brak szelek.

Jak na tę cenę (w porównaniu do berdaxa) uważam, że okey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce szelki to raczej must have czy nie jest to az tak ważne?

Osobiście nie używam- jeżeli wybierze się dobry rozmiar, to trzymają się bez.

Niektórzy wolą z szelkami.

Z decathlonowymi spodenkami najbardziej obawiam się, że będą się topiły od tyczek. Okaże się w przyszłym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, udalo mi sie ustalic jak dotad (pomijam kwestie roznych wykonan, obecnosci/braku szelek itd.; powiedzmy wersja basic):

- Decathlon 200zl

- JMP 230zl

- BeyondX 335-440zl (takie widelki podala mi pani; ceny z sezonu 2019/2020)

- Berdax 420 (maja promo 15% do 15. sierpnia, wiec wychodzi 357zl)

 

Berdax daje zdecydowanie najwiecej opcji (m.in. szycie na miare i wlasny projekt grafiki). Chyba pojde w tym kierunku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...