Skocz do zawartości

Tańsze nowe narty po sezonie 2019 / 20


Kaem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na trasy te będą pasować ze strojem jak ulał ;)

 

Tyle, że ta wersja rzaaaadkaaa... jak śnieg tej zimy  ;)  Są tylko te w kolorze młodej rzekotki  :D Kurcze, może to głupie, ale z wyposażenia narciarskiego nic nie mam zielonego... i chciałbym to utrzymać  :lol:

 

PS: Jak ktoś znajdzie kask o rozmiarze 63-64, w kolorze innym niż czarny, to biorę w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ta wersja rzaaaadkaaa... jak śnieg tej zimy  ;)  Są tylko te w kolorze młodej rzekotki  :D Kurcze, może to głupie, ale z wyposażenia narciarskiego nic nie mam zielonego... i chciałbym to utrzymać  :lol:

 

PS: Jak ktoś znajdzie kask o rozmiarze 63-64, w kolorze innym niż czarny, to biorę w ciemno.

Cześć

Porządny kask?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ta wersja rzaaaadkaaa... jak śnieg tej zimy  ;)  Są tylko te w kolorze młodej rzekotki  :D Kurcze, może to głupie, ale z wyposażenia narciarskiego nic nie mam zielonego... i chciałbym to utrzymać  :lol:

 

PS: Jak ktoś znajdzie kask o rozmiarze 63-64, w kolorze innym niż czarny, to biorę w ciemno.

Zobacz tu.

 

https://ski24.pl/kas...-rozmiar-xl_xxl

 

Tyle, że bez mierzenia, raczej kasku bym nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego kasku z tego rankingu bym na głowę raczej nie założył  :D

 

A jak widzę kask z szybą to mnie naciąga na wymioty  :wacko:

Też tak mam, ale wielu narciarzy chwali. Mi się nie podobają. 

@Mitek, jeśli to nie tajemnica to podeślij info jaki to kask polecasz Mario. Z czystej ciekawości, bo cena astronomiczna. Od kilku sezonów jeżdżę w twardym kasku head'a, który kosztował połowę tego. Wykonanie może nie jakieś super, ale ma wyjmowaną czapeczkę (można wyprać), możliwość montażu gardy i TRUPIĄ CZACHĘ! :)

 

A wczoraj odebrałem taki, rower czystko rekreacyjnie to i kaaakaask budżetowy.  

AE127663-0A02-48E1-B5B8-A83D9352499E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, ale wielu narciarzy chwali. Mi się nie podobają. 

@Mitek, jeśli to nie tajemnica to podeślij info jaki to kask polecasz Mario. Z czystej ciekawości, bo cena astronomiczna. Od kilku sezonów jeżdżę w twardym kasku head'a, który kosztował połowę tego. Wykonanie może nie jakieś super, ale ma wyjmowaną czapeczkę (można wyprać), możliwość montażu gardy i TRUPIĄ CZACHĘ! :)

 

A wczoraj odebrałem taki, rower czystko rekreacyjnie to i kaaakaask budżetowy.  

attachicon.gifAE127663-0A02-48E1-B5B8-A83D9352499E.jpeg

Cześć

Nie to, że polecam tylko może da się fajny kask załatwić. POC a może Rossignol ale POC zdecydowanie lepszy.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie to, że polecam tylko może da się fajny kask załatwić. POC a może Rossignol ale POC zdecydowanie lepszy.

Pozdrowienia

Uwazaj bo POC wychodzi stos maly - ich oznaczenie XL to zwykle  innych "L"

a ze ich kaski z pelnymi uszami sa doskonale dopasowane nie polecal bym ich kupna zanim nie wloysz tego na glowe….

osobiscie ego typowego POC z twardymi uszami zostawilem na tyczki, a na co dzien  uzywam z miekkimi…...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki kask może lepiej chronić od kasku sportowego, że się tak zapytam?

Rzuciles dwie marki - Rossi i POC podajac przewage tej drugiej. Nie bylo tam slowa o kasku sportowym vs amatorskim dlatego nie bardzo rozumiem dlaczego teraz podajesz argument "sportowosci". Rossi czy POC tez robia kaski dla amatorow czytaj nie sportowcow.

 

Mysle, ze po prostu warto zwrocic uwage, ze najbezpieczniejsze kaski to z reguly (nie wiem czy tak jest zawsze, ale logicznie myslac tak powinno byc) kaski dla zawodnikow, a czy to bedzie POC czy Rossi czy Atomic czy jakakolwiek inna firma to juz nie ma wiekszego znaczenia chyba, ze uzywane przez te firmy technologie mocno odbiegaja od siebie - nie jestem ekspertem wiec nie bede sie madrzyl :)

@jan koval wymienia konkretne technologie i podaje konkretne liczby, wiec pewnie warto sie tez sugerowac oprocz sportowy/amatorski rodzajem technologii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POC zwykle maja MIPS lub SPIN, ktore zmniejszaja sily przenoszone na czaszke 30-40%.. na szczescie sa tez inne firmy , ktore albo  tez wkladaja te systemy, albo maja swoje , w zasadzie zerzniete z POC-a

Ktoras z tych technologii wypada lepiej czy obie podobnie?

Ciekawy pomysl (obejrzalem sobie prezentacje ne YT) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...