Skocz do zawartości

Stan Wyjatkowy


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanów się chwile czy ta Pani podejdzie do tego z dystansem jak się będą z niej śmiali. Pomyśl, że może mieć dzieci, których koleżanki i koledzy to zobaczą i jak to dzieci delikatne nie będą. Ubaw po pachy.

 

Zawsze można coś zrobić lepiej. Kwestia nakładów (nie tylko kasy ale też czasu). Nie bronie tu tvp. Bronie tej kobiety.

 

Kolego,

to ja odpowiem. Odpowiem, bo uczę. Co prawda dorosłych (łatwiej/trudniej) i żeby była jasność. Przychodzą do mnie po wiedzę, a nie pier...enie.

Jak się nie znam na fizyce kwantowej to jej nie uczę !!! i tyle w temacie tej żenady. Niech się wstydzi po stokroć - przed dziećmi, znajomymi, sąsiadami. 

Nie znasz się - nie zabierasz głosu. chyba, że "przyszłam z nadania politycznego" - to masz za swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego,

to ja odpowiem. Odpowiem, bo uczę. Co prawda dorosłych (łatwiej/trudniej) i żeby była jasność. Przychodzą do mnie po wiedzę, a nie pier...enie.

Jak się nie znam na fizyce kwantowej to jej nie uczę !!! i tyle w temacie tej żenady. Niech się wstydzi po stokroć - przed dziećmi, znajomymi, sąsiadami. 

Nie znasz się - nie zabierasz głosu. chyba, że "przyszłam z nadania politycznego" - to masz za swoje

Irren ist menschlich, choć może fraulisch;-) Fred przetłumaczy:-)

Nie jest problemem, że ktoś się walnął i średnicę z obwodem pomylił.

Ani to tłumaczenie z parą nawet zabawne, choć wolałbym aby taką ósemkę ludzi na pary podzielili, united colors of benetton i czasem płeć pomylili;-) Ale zadęcie żenujące, do tego idea, że coś ma parę, np ósemka to ja tego normalnie nie kumam, bo jedenastka też ma parę i to nawet więcej par niż 8. Na trzeźwo nie razbierjosz, no ale, żeby młodzież zachęcać do spożycia i to z rana!

A kwantowa łatwa, nawet głupi kot skuma:

PS. Dragan niezły deskarz, choć czasem przyjadą po niego skuterem, bo deskę podetnie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irren ist menschlich, choć może fraulisch;-) Fred przetłumaczy:-)

Nie jest problemem, że ktoś się walnął i średnicę z obwodem pomylił.

Ani to tłumaczenie z parą nawet zabawne, choć wolałbym aby taką ósemkę ludzi na pary podzielili, united colors of benetton i czasem płeć pomylili;-) Ale zadęcie żenujące, do tego idea, że coś ma parę, np ósemka to ja tego normalnie nie kumam, bo jedenastka też ma parę i to nawet więcej par niż 8. Na trzeźwo nie razbierjosz, no ale, żeby młodzież zachęcać do spożycia i to z rana!

A kwantowa łatwa, nawet głupi kot skuma:

PS. Dragan niezły deskarz, choć czasem przyjadą po niego skuterem, bo deskę podetnie;-)

 

Kwantechizm!!! zaje...ste!!! Dzięki. Jutro napisze prezentację i szkolę :) :) :)

Co do gościa na parapecie. Starszawy jestem i nie mam kija do samoje.ki :(, ale ostatnio kolega nakręcił mnie na drona co leci nade mną i filmuje - zbieram kasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwantechizm!!! zaje...ste!!! Dzięki. Jutro napisze prezentację i szkolę :) :) :)

Co do gościa na parapecie. Starszawy jestem i nie mam kija do samoje.ki :(, ale ostatnio kolega nakręcił mnie na drona co leci nade mną i filmuje - zbieram kasę :)

 

On cokolwiek jednak kręci, jakieś nagrody dostaje. Powiedzmy sobie szczerze, że nietuzinkowy gościu.

W Soelden zjechałem podobną linię, ale bardziej bezpieczną i tak na niego wpadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałam wypowiedź jednej z tych pań, że ma traumę. To był jej pierwszy występ przed kamerą. Nie dostała żadnego scenariusza, nie miała żadnych prób, nie mogła korzystać z żadnych materiałów do których nie miała praw autorskich (np. zdjęć z internetu), czyli wszystko miała wymyślać sama. 

Współczuję jej, ale po co tam poszła i jak mogła zgodzić się na takie warunki?

Jak ktoś nie miał do czynienia z kamerą, to po co się pcha do telewizji w tak napiętej sytuacji? Nie wiedziała, że młodzież tylko czeka na potknięcie? Nie wiedziała, jak kończą ci, co palną bzdurę w Familiadzie, czy w innym teleturnieju? No cóż, teraz już wie...

 

Ps.

Na jej szczęście jest duży hejt na TVP i trochę celebrytów staje w jej obronie. Może nawet jakiś adwokat zaproponuje swoje usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,
to ja odpowiem. Odpowiem, bo uczę. Co prawda dorosłych (łatwiej/trudniej) i żeby była jasność. Przychodzą do mnie po wiedzę, a nie pier...enie.
Jak się nie znam na fizyce kwantowej to jej nie uczę !!! i tyle w temacie tej żenady. Niech się wstydzi po stokroć - przed dziećmi, znajomymi, sąsiadami.
Nie znasz się - nie zabierasz głosu. chyba, że "przyszłam z nadania politycznego" - to masz za swoje


"Na stos z nią!", "Spalić wiedźme!", "Uwolnić Barabasza!"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast tu już zdecydowanie mniej humorystyczny artykuł: https://wiadomosci.o...h-zycie/lj94r6x

W sytuacji braku procedur lekarze będą za chwilę chodzić do pracy ze swoimi prawnikami. O tym na ile potrafimy działać w warunkach epidemii świadczy ilość zarażonych pracowników medycznych w stosunku do wszystkich chorych. Pan minister Szumowski zapytany ilu pracowników służby zdrowia jest zarażonych odpowiedział, że nie prowadzi się takich statystyk.

 

Rozumiem, że Pana ministra to nie interesuje, kiedy skończą się lekarze pracujący w opiece stacjonarnej bo skieruje się na ich miejsce lekarzy pracujących w opiece ambulatoryjnej, bez względu na specjalizację. Ci polegną jeszcze szybciej. Przedtem trzeba będzie wprowadzić stan wyjątkowy bo  nikt  nie będzie chciał zostać mięsem armatnim.

Tych szpitali polowych to chyba nie warto stawiać, będą pacjenci ale skąd wziąć do nich personel ????

 

Powszechny zachwyt nad osobą Pana Ministra potwierdza tezę, że najważniejsza jest propaganda. Pan minister nie ma zdania na temat tego, czy należy chodzić do kościoła i w jakich grupach i czy można obecnie myśleć o wyborach tj. kampanii wyborczej i samym przeprowadzeniu wyborów. 

 

Mamy stan zagrożenia a suweren gromadzi się wokoło flagi wysłuchując uspokajający kazań. Szalenie dziurawej flagi.

 

Drogi Suwerenie oklaski dla bohaterów w białych fartuchach to sobie możecie wsadzić. Od lat nie słuchacie tego co postulują lekarze więc teraz im nie klaszczcie. Oklaski to dla TVP, będą nowe seriale o epidemii. Mam nawet tytuł " Nemocnice na Pokraji Rozumu " będzie o bohaterstwie, jakieś romanse, tragedie i czarny charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Współczuję jej, ale po co tam poszła i jak mogła zgodzić się na takie warunki?

 

Ps.

Na jej szczęście jest duży hejt na TVP i trochę celebrytów staje w jej obronie. Może nawet jakiś adwokat zaproponuje swoje usługi?

Podejrzewam, że poszła tam bo jej zapłacili. Rozumiem, że wynagrodzenie było adekwatne to trudnych warunków realizacji programu. Pani na moje oko skończyła 18 lat. Pani pewnie miała do czynienia z nauczaniem i ma jakieś pojęcie o przygotowaniu do lekcji. Po co jej adwokat? Czy TVP nie dotrzymała warunków umowy, może umowa była niezgodna z prawem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, ze reforme sadownictwa jestesmy mu w stanie powierzyc......
Sorry, ale brak PLznakow bywa przykry. Wiem bo tez pisze z tel.

Czasami przecenian odbiorcow i wlasnie mi sie to zdarzylo. Poprawiam: jeszcze tylko reforma (najtrudniejsza) sondownictwa(fonetycznie) czym Wielki Strateg XXI w. Jaroslaw Kaczynski zwieczy swoje dzielo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani pewnie miała do czynienia z nauczaniem i ma jakieś pojęcie o przygotowaniu do lekcji. Po co jej adwokat? Czy TVP nie dotrzymała warunków umowy, może umowa była niezgodna z prawem?

Co innego poprowadzić lekcję z uczniami, a co innego ją nagrać, gdzie twoim jedynym odbiorcą jest kamera. Aktorzy po szkole filmowej dostają wcześniej scenariusz filmu (fabuła, reklama, paradokument), potem go omawiają z reżyserem, potem nagrywają ileś dubli i ktoś wybiera najlepszy. A tu? Totalny amator nagrał bez przygotowania jedną wersję (na to wygląda) i tak to poszło. Nie wiem, jak wyglądała umowa, ale kobieta została ośmieszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego poprowadzić lekcję z uczniami, a co innego ją nagrać, gdzie twoim jedynym odbiorcą jest kamera. Aktorzy po szkole filmowej dostają wcześniej scenariusz filmu (fabuła, reklama, paradokument), potem go omawiają z reżyserem, potem nagrywają ileś dubli i ktoś wybiera najlepszy. A tu? Totalny amator nagrał bez przygotowania jedną wersję (na to wygląda) i tak to poszło. Nie wiem, jak wyglądała umowa, ale kobieta została ośmieszona.

 

Dla mnie przede wszystkim to ośmieszyła się TVP - ta kobieta... nawet niezbyt pamiętam jak wygląda. Za to doskonale zapamiętam jak TVPis pełni misję za nasze pieniądze. I pewnie zdecydowana większość tak to zapamięta.

 

Tej Pani mi żal, ale tylko troszkę. Jak się daje ciała to trzeba liczyć się z krytyką. To nie było wystąpienie na żywo! Można było zastrzec sobie prawo do wglądu w materiał, zrobić duble itd. Przygotować kwestie, zagrać je parę razy na sucho. Trochę samokrytyki i czujności...

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.o...ymyslic/d1r8jje

Może to da do myślenia "nieomylnym".

 

W takim układzie to dobry temat dla prawnika. Myślę, że na ugodzie można bardzo dużo wygrać. Chyba należałoby zacząć od procesu o naruszenie praw do ochrony wizerunku a później kolejne.

 

A swoją drogą to nie znam drugiej tak niegarniętej życiowo grupy jak nauczyciele.

 

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie to dobry temat dla prawnika. Myślę, że na ugodzie można bardzo dużo wygrać. Chyba należałoby zacząć od procesu o naruszenie praw do ochrony wizerunku a później kolejne.

 

A swoją drogą to nie znam drugiej tak niegarniętej życiowo grupy jak nauczyciele.

 

W

ja znam, naukowcy, niekoniecznie eksperymentalni, ani umocowani w realiach jak prawo czy ekonomia, no tacy bardziej teoretyczni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.o...ymyslic/d1r8jje

Może to da do myślenia "nieomylnym".

Wiesz, co jest najgorsze?

Że TVP, zamiast przeprosić za materiał robiony na szybko, z rażącymi błędami, których nie powinno być, i których można było bez problemu uniknąć, obraża ludzi pisząc o "niedojrzałości społecznej". Bo dojrzałość polega na tym, że łyka się wszystko, jak popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz w temacie "lekcji".

Pomijam to jak stały (też ich nie pamiętam z wyglądu), ale tekst z parą pokazuje tylko i wyłącznie brak wiedzy, a to się NIE OBRONI NICZYM. Mętne tłumaczenia, "że nie było scenariusza", "że na jutro", "że kazali i bałam się stracić pracę" to kit.

Ktoś, kto zasłania się "poleceniem służbowym" nie ma pojęcia o swoich prawach (bo o matmie to na pewno nie ma pojęcia) - polecenie musi być możliwe do wykonania. Tłumaczenie mętne i po czasie - myślę, że chciały liznąć sławy i się przejechały.

 

Tomkly wkleił w dziale humor post-216260-0-01534600-1585994889_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co jest najgorsze?
Że TVP, zamiast przeprosić za materiał robiony na szybko, z rażącymi błędami, których nie powinno być, i których można było bez problemu uniknąć, obraża ludzi pisząc o "niedojrzałości społecznej". Bo dojrzałość polega na tym, że łyka się wszystko, jak popadnie.


Tak TVP dało ciała co nie usprawiedliwia reakcji. Nikt nie mówi żeby łykać. Można napisać mail/list do redakcji, można zadzwonić, można też... uwaga wyższy level: pomóc albo pomoc zaoferować. Tylko to wymaga wysiłku i chyba tej dojrzałości. Jak widać łatwiej jest dołączyć do publicznego linczu w poczuciu wyższości. Panie dostały nauczkę=nic dla ludzi nie robić, nie wychylać się. Brawo Wy "nauczyciele", "niepokalani".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to nie znam drugiej tak niegarniętej życiowo grupy jak nauczyciele.

Bo mają ciężko, choćby z powodu marnych zarobków. Głównie w Polsce. We Francji mają się znacznie lepiej. Są tam doceniani i dobrze zarabiają. To bardzo ważna i odpowiedzialna praca. Może nawet najważniejsza ze wszystkich jakie wykonujemy. Sam przez rok byłem nauczycielem w klasie podstawowej. Zrozumiałem jak trudny to zawód. I jak ciężki kawałek chleba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak TVP dało ciała co nie usprawiedliwia reakcji. Nikt nie mówi żeby łykać. Można napisać mail/list do redakcji, można zadzwonić, można też... uwaga wyższy level: pomóc albo pomoc zaoferować. Tylko to wymaga wysiłku i chyba tej dojrzałości. Jak widać łatwiej jest dołączyć do publicznego linczu w poczuciu wyższości. Panie dostały nauczkę=nic dla ludzi nie robić, nie wychylać się. Brawo Wy "nauczyciele", "niepokalani".

 

1. A w takim razie co Ty zrobiłeś - napisałeś ten list? Zaoferowałeś pomoc? Aha połajałeś innych...

 

2. Ale niezależnie od wszystkiego to mamy prawo do krytyki twórczości w przestrzeni publicznej. A już szczególnie tej misyjnej za wspólne pieniądze. Zresztą jak widzisz skupia się ona na krytyce szczujni a nie personalnej.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...