Skocz do zawartości

Gdzie jest moderator


bolekpm

Rekomendowane odpowiedzi

K...wa , jest tu jakiś moderator ?

 

To jest forum narciarskie a nie  hazardowe

Gdzie bany

 

Tematy na forum narciarskim

 

Przebiegi samochodów

Jaki rower

Kadencja na rowerze

Z cyklu, jaki rower

Jak zarbic na hazardzie

 

O co tu chodzi ?

Największe forum w Polsce i taka wioska
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K...wa , jest tu jakiś moderator ?

 

To jest forum narciarskie a nie  hazardowe

Gdzie bany

 

Tematy na forum narciarskim

 

Przebiegi samochodów

Jaki rower

Kadencja na rowerze

Z cyklu, jaki rower

Jak zarbic na hazardzie

 

O co tu chodzi ?

Największe forum w Polsce i taka wioska
 

Spokojnie, niedługo dostaniesz bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję dla wszystkich, którym nie podobają się tematy nienarciarskie na Forum. Piszcie w tematach narciarskich o swoim narciarstwie, a wówczas wątki niezwiązane z nartami będą tylko mało znaczącym dodatkiem, rozmyją się w masie waszych merytorycznych postów. Co jakiś czas jakiś „szeryf” wyraża święte oburzenie, ale w swoim dorobku na Forum, też nie ma się czym poszczycić. Ileż to razy można było przeczytać, że Forum umiera. Jak widać nadal żyje swoim życiem, wątki meandrują często w zaskakującym kierunku, ale to sprawia, że nie ma tu nudy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli 99% wpisów dotyczy narciarstwa to jekieś pojedyncze tematy typu "Przebieg",itp. da sie przeżyć, a zresztą takie wątlki pojawiają się tylko jak nie ma śniegu 

Śnieg jest, ale jeździć się nie da. :) Ileż można pisać o wirtualnych nartach. A druga rzecz, narciarz też człowiek... uniwersalny. Wiele go interesuje, a nie ma czasu lub ochoty przechadzać się po innych tematycznych forach czy FB. Ciekaw jestem czy w przerwie na kawę (lub piwko) w trakcie narciarskiego dnia rozmawiasz z bliskimi, kolegami tylko o nartach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg jest, ale jeździć się nie da. :) Ileż można pisać o wirtualnych nartach. A druga rzecz, narciarz też człowiek... uniwersalny. Wiele go interesuje, a nie ma czasu lub ochoty przechadzać się po innych tematycznych forach czy FB. Ciekaw jestem czy w przerwie na kawę (lub piwko) w trakcie narciarskiego dnia rozmawiasz z bliskimi, kolegami tylko o nartach?

 Zawsze rozmawiam o tym jak to dobrze że wybrałem Ośrodek bo jest mało ludzi i chwale się żonie jak świetnie przeanalizowałem pogodę :)

 

A właśnie ten 1% bardzo mnie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy narciarz nie robi żadnych przerw! Nawet na siku. :angry:

On tak, to rzecz jasna, ale ona musi. :) Tak już te kobiety mają. Za mały pęcherz, bo miejsce potrzebne na inne bardzo ważne elementy. :) Moje panie robią przerwy na siku ze trzy razy w trakcie jazdy na nartach. Ja prawie nigdy. :)

 Zawsze rozmawiam o tym jak to dobrze że wybrałem Ośrodek bo jest mało ludzi i chwale się żonie jak świetnie przeanalizowałem pogodę :)

 

A właśnie ten 1% bardzo mnie cieszy.

Ja najczęściej chwalę smak piwa, bo mi wyjątkowo smakuje w tych okolicznościach. :) Czasem omawiamy gdzie teraz pojedziemy, ale najczęściej rozmawiamy o tzw. DM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K...wa , jest tu jakiś moderator ?

 

To jest forum narciarskie a nie  hazardowe

Gdzie bany

 

Tematy na forum narciarskim

 

Przebiegi samochodów

Jaki rower

Kadencja na rowerze

Z cyklu, jaki rower

Jak zarbic na hazardzie

 

O co tu chodzi ?

Największe forum w Polsce i taka wioska
 

Hmm ?  ... 

Forum ma wiele działów, w nich różne tematy, w tematach dyskusje ewoluujące czasem w ciekawszą niż zamierzano stronę.

Jeżeli otwierasz forum poprzez 'nową zawartość' to na własną prośbę widzisz mieszankę tematów popularnych w danej chwili.

Chcesz tego uniknąć ? - otwieraj forum przez stronę główną a potem odwiedzaj tylko takie działy które Cię najbardziej interesują.

Cechą skiforum jest brak nadmiernej aktywności moderatora i ten właśnie aspekt powoduje że jest "największym forum w Polsce'.

 

Inne fora mają słabą frekwencję właśnie z powodu którego się domagasz.

Kiedyś na "innym narciarskim forum" zamieściłem wpis który przez tamtejszego moderatora został pocięty i rozrzucony do 2 różnych tematów. Mój wpis stracił pierwotny sens, to spowodowało niezrozumienie jego przewodniej myśli, od tego momentu przestałem tam zaglądać.

 

Możesz ew. zaoferować siebie jako moderatora aby zdyscyplinować forum, wtedy jak sądzę utraci swoją dotychczasową rangę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K...wa , jest tu jakiś moderator ?

 

To jest forum narciarskie a nie  hazardowe

Gdzie bany

 

Tematy na forum narciarskim

 

Przebiegi samochodów

Jaki rower

Kadencja na rowerze

Z cyklu, jaki rower

Jak zarbic na hazardzie

 

O co tu chodzi ?

Największe forum w Polsce i taka wioska
 

 

czy ten post to jeszcze tematyka narciarska czy już inna?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Cię za często na to morze nosi. :)

Panie lubią więc nie mam wyboru. Tym razem przy okazji narty kupiłem, więc korzyść obustronna. Pozdrowienia dla Jara i Deco;-) No i Jacka:-) Arek też pomógł.
Tylko 3h z Łodzi. Tymczasem za foką goniłem. Ma odejście i dźwięk niezgorszy. PS fajny wątek, rozwojowy;-)

Załączone miniatury

  • DSC_0035.JPG
  • received_536243060356977.jpeg
  • DSC_0058.JPG
  • received_507547246599423.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On tak, to rzecz jasna, ale ona musi. :) Tak już te kobiety mają. Za mały pęcherz, bo miejsce potrzebne na inne bardzo ważne elementy. :) Moje panie robią przerwy na siku ze trzy razy w trakcie jazdy na nartach. Ja prawie nigdy. :)

 

Sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana. Bo prawdziwy narciarz sika, ale nie robi przerwy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...