Skocz do zawartości

Mann i Gacek w tonacji... alternatywnej?


star

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pani Gacek juz dawno powinna byc w jakiejs alternatywnej rozglosni z taka alternatywna wymowa jezyka polskiego.
A Mann na emeryture, wnuki nanczyc i dac miejsce mlodszym

Młynarski, bo śpiewać nie umiał. A wszyscy piękni skrojeni na miarę, od takiego świata ustrzeż nas Panie. Tonacja była świetna. Humor subtelny. Często wracałem wtedy autem. Aksamitne r sam posiadam, więc lubię, frrransuskie takie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójki słuchałem namiętnie przez 20 lat od połowy lat 70-tych do połowy lat 90-tych kiedy prostacka polityka zaczęła dominować i stacja która była wzorcem inteligentnej i kulturalnej rozrywki oraz dobrej muzyki stała się tubą propagandową kolejnych ekip politycznych.

Mnie dotknęło zwolnienie Grzegorza Brzozowicza 1992 roku.  Taki dinozaur jestem ;)

 

Później było tylko coraz gorzej a Magdalena Jethon zakończyła dzieło zniszczenia chyba już 11 lat temu.

Od tego czasu bardzo sporadycznie słucham Trójki, nie przepadam za arogancką panią ani za panem który był w szczycie formy 40 lat temu. W sumie mało alternatywni raczej bardzo niszowi prezenterzy muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli chodzi o muzykę to.........nikt nie jest doskonały ale było sporo fajnych audycji.

"

 

No i koniec :)

 

 

Kończy się radio autorskie, gdzie można było posłuchać choćby Blood, Sweet and Tears albo J.Brela? Tylko w Trójce. Od teraz jesteśmy skazani na umpa, umpa i wyroby muzykopodobne. Szkoda.

PS. nie jestem mono, taką samą frajdę mam słuchając Boccheriniego, Karol King, Milsa Devisa czy Ciechowskiego, po prostu chcę słuchać dobrej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co , że powiedział ch..
Ludzki chłop :)
Chyba okoliczności były inne niż piszesz ale to bez znaczenia.

Rozumiem, że Tobie nigdy się nie zdarzyło.

Pewno jak u Młynarskiego z końmi, pańcię za ten chichot historii zwolnili, żeby Mann zobaczył co go spotka jak dalej będzie wierzgał ch...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się radio autorskie, gdzie można było posłuchać choćby Blood, Sweet and Tears albo J.Brela? Tylko w Trójce.

Trójka dalej jest fajna, tylko trzeba słuchać strasznie selektywnie niestety - żeby przez przypadek nie trafić na audycję Lisickiego, albo jakieś inne guano. Trzeba niestety być czujnym.

A Rosiaka, Kasprolewicz i innych zwolnionych przez politruków można znaleźć choćby na Spotify https://open.spotify...PyfP54jCFno2STm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka dalej jest fajna, tylko trzeba słuchać strasznie selektywnie niestety - żeby przez przypadek nie trafić na audycję Lisickiego, albo jakieś inne guano. Trzeba niestety być czujnym.

 

Zgadza się, słuchając Trójki w aucie muszę czasami wykonywać gwałtowne ruchy w celu zmiany stacji, taki odruch obronny gdy usłyszę np Semkę lub któregoś z ziobrowych resortowych hunwejbinów. Dla świętego spokoju włączam najczęściej Dwójkę lub Classic.

  Teraz będę brutalny: po takich akcjach jak w Trójce zawsze czuję się tak jak ktoś, komu w trakcie przyjęcia w jego własnym domu nasr...no do cukiernicy na stole, mieszanina zaskoczenia, obrzydzenia i złości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co , że powiedział ch..

Ludzki chłop :)

Chyba okoliczności były inne niż piszesz ale to bez znaczenia.

 

Rozumiem,  Tobie nigdy się nie zdarzyło.

W sumie rzadko słucham Trujki a zwłaszcza Wojciecha więc nawet urwami może tam sobie rzucać na prawo i lewo. Skoro ma takich słuchaczy, którym to pasuje? Z drugiej strony słuchają też dzieci. Może dzieci Harpii niech sobie słuchają ale moje i moich bliskich wolał bym, żeby z tym się nie spotykały. 

Ja nie piszę o tym w jakich było to okolicznościach więc jakie miały by być te "inne niż piszę"? Było to "na żywo".

Rozumiesz prawidłowo, mi się to nigdy nie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci też czytają i warto by nie utrwaliły sobie tej "Trujki".

Dzieci nie tylko, że czytają ale są też bardziej spostrzegawcze niż stare pryki. W pewnych kręgach do których zapewne kordiankw się nie zalicza, określenie PR3 jako "Trujka" używa się z powodów ... Wytęż umysł i zgadnij z jakich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...