Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

UWAGA!! Mikołaj Ski Team

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#41 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
  • Na forum od: 03.2020
4

Napisano 12 marzec 2020 - 10:20

Czy dobrze zrozumiałem że organizator zwrócił kosz karnetu przed założeniem tego wątku (po interwencji radcy prawnego czy innych naciskach bo sam wcześniej nie chiał)? Dlaczego więc taka pełna informacja nie znalazła się od razu w pierwszym poście?

Czy dobrze zrozumiałem że organizator zwrócił kosz karnetu przed założeniem tego wątku (po interwencji radcy prawnego czy innych naciskach bo sam wcześniej nie chiał)? Dlaczego więc taka pełna informacja nie znalazła się od razu w pierwszym poście?

Jeśli zostanie Pan kiedyś oszukany i podejmie Pan walkę z niesprawiedliwością
to moze wtedy Pan zrozumie bo teraz widzę,że nic Pan nie rozumie.
I nie będę każdemu z osobna tego tłumaczyć bo ani nie mam na to czasu ani ochoty,poza tym wiem,że "niektòrzy zostali tutaj celowo posłani na walkę ze mną"sam zainteresowany nie może bo wie,ze mam dowody.
Ten post jest ostrzeżeniem dla innych,a przykład mojej walki pokazaniem tego by nie ufali bezwarunkowo wszystkim organizatorom bo znajdą się w takiej samej sytuacji jak ja.Gdyby nie było walki o słuszne nic nie zostałoby odzyskane bo to co powinno było zostać oddane bez dyskusji zostało oddane po wojnie.
A ile jest takich osòb jak ja ktòre nie dostały nic?tego nie wiemy..
Resztę niech każdy sobie odpowie i dopowie według swojego sumienia,zasad i honoru.

#42 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
  • Na forum od: 01.2018
138
  • Umiejętności: 4

Napisano 12 marzec 2020 - 10:21

Tak jak napisałem, daremny trud.

#43 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 12 marzec 2020 - 10:22

Już o to pytałem wcześniej. Daremny trud, odpowiedzi brak.

Dajcie sobie Panowie spokòj,ja wiem kto Was przysłał,sam nie może albo nie chce więc posiłkuje się innymi.Możecie innym ten teatr odstawiać,ale nie mi.

#44 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 7191 postów
  • Na forum od: 02.2008
5664
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 12 marzec 2020 - 10:34

Dlaczego więc taka pełna informacja nie znalazła się od razu w pierwszym poście?

Bo tak zemsta jest slodsza..... ;-)

• France podziękował za tę wiadomość

#45 Bacek

Bacek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 353 postów
  • Na forum od: 12.2017
80

Napisano 12 marzec 2020 - 11:26

Jeśli zostanie Pan kiedyś oszukany i podejmie Pan walkę z niesprawiedliwością
to moze wtedy Pan zrozumie bo teraz widzę,że nic Pan nie rozumie.

Bywało że byłem oszukiwany. Ale w tym wypadku opisanie całej sprawy na początku też niosło by ostrzeżenie dla forumowiczów i skłaniało do refleksji w wypadku zawierania podobnych umów z tym i innymi oferującymi.

Nie lubię natomiast być manipulowany przez żadną stron a widać tu ewidentnie zatajenie części faktów przez jedną.

Problemem Pana/Pani nie jest to że musi każdemu z osobna wyjaśniać co zaszło a to że nie zostało wyjaśnione nikomu i to już na początku skoro sprawa była zakończona.

Tak to wygląda tylko na małostkową zemstę bo gdzie tu dochodzenie swoich praw skoro całość wygląda na zakończoną sprawę.

Fochy urażonej gwiazdy przysparzają sympatii raczej drugiej stronie (bez względu na to jak faktycznie sprawa wyglądała) także może lepiej wziąć głęboki oddech policzyć do 10 a potem rozmawiać z resztą jak z ludźmi dorosłymi. No chyba że całe forum jest nasłane no to wtedy gdzie sens pisać cokolwiek.

• Rega podziękował za tę wiadomość

#46 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 12 marzec 2020 - 11:31

Bywało że byłem oszukiwany. Ale w tym wypadku opisanie całej sprawy na początku też niosło by ostrzeżenie dla forumowiczów i skłaniało do refleksji w wypadku zawierania podobnych umów z tym i innymi oferującymi.

Nie lubię natomiast być manipulowany przez żadną stron a widać tu ewidentnie zatajenie części faktów przez jedną.

Problemem Pana/Pani nie jest to że musi każdemu z osobna wyjaśniać co zaszło a to że nie zostało wyjaśnione nikomu i to już na początku skoro sprawa była zakończona.
Tak to wygląda tylko na małostkową zemstę bo gdzie tu dochodzenie swoich praw skoro całość wygląda na zakończoną sprawę.

Fochy urażonej gwiazdy przysparzają sympatii raczej drugiej stronie (bez względu na to jak faktycznie sprawa wyglądała) także może lepiej wziąć głęboki oddech policzyć do 10 a potem rozmawiać z resztą jak z ludźmi dorosłymi. No chyba że całe forum jest nasłane no to wtedy gdzie sens pisać cokolwiek.

Może Pan to nazwać zemstą,może Pan to nazwać jak chce,jest Pan wolnym człowiekiem i ma Pan prawo robić co chce,ja Panem nie manipuluje bo ja Pana do tej rozmowy nie zapraszałem.
Jeśli wtòruje Pan oszustwom to Pana sprawa nie moja.
Nie ma tu foch urażonej gwiazdy tylko walka o moje pieniądze,(oddane zostały tylko za karnet)(z mojej niestety winy,naiwności i ufnosci w ludzi)
I może Pan swoją sympatią obdarzać kogo chce,to Pana sprawa,jeśli uważa Pan,że pròba zagarniecia wszystkich pieniędzy przysparza sympatii tej osobie to również Pana sprawa,nie moja.

#47 MajkaW

MajkaW

Użytkownik

• PipPipPip
  • 729 postów
  • Na forum od: 12.2018
1282
  • Umiejętności: 7
  • Kraków

Napisano 12 marzec 2020 - 11:34

Może Pan to nazwać zemstą,może Pan to nazwać jak chce,jest Pan wolnym człowiekiem i ma Pan prawo robić co chce,ja Panem nie manipuluje bo ja Pana do tej rozmowy nie zapraszałem.

France, obudź się gościu. Zakładasz wątek na forum, tu każdy może odpowiadać, nie potrzeba żadnego zaproszenia. Jak chcesz dać anons to daj do gazety.

A nie pieprz idiotyzmów jak potłuczony

#48 Bacek

Bacek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 353 postów
80

Napisano 12 marzec 2020 - 11:41

Panem nie manipuluje bo ja Pana do tej rozmowy nie zapraszałem.

Oczywiście że mnie Pan zapraszał publikując wątek w na forum które czytuję i na którym piszę.

Skoro wtóruję oszustom to poproszę o zacytowanie mojej wypowiedzi z tego wątku, która w jakikolwiek sposób odnosi się do tego co zrobił organizator wyjazdu (zakładam że skoro wtóruję to będzie to wyraz mojej aprobaty)

A to że kogoś oszukano lub próbowano oszukać to z automatu świętego ani wykładni praw moralnych z niego nie robi.

#49 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 12 marzec 2020 - 11:43

France, obudź się gościu. Zakładasz wątek na forum, tu każdy może odpowiadać, nie potrzeba żadnego zaproszenia. Jak chcesz dać anons to daj do gazety.
A nie pieprz idiotyzmów jak potłuczony

To,że ja założyłem wątek to nie znaczy,ze Pani musi tu przychodzić,proszę iść dalej swoją ścieżką i nie reagować na takie rzeczy,pytam jeszcze raz kto każe Pani przychodzić tutaj do mnie na ten post???
Widzę,ze włożyłem kij do mrowiska:)

#50 bartolomeus

bartolomeus

Użytkownik

• PipPipPip
  • 374 postów
  • Na forum od: 02.2009
434
  • Umiejętności: 6
  • Książenice

Napisano 12 marzec 2020 - 11:51

Z tego co widzę to tu takie bicie piany, jeden niezadowolony klient i sporo wirtualnych adwokatów jadących po nim.

@France skoro masz swoje roszczenia byłeś u radcy prawnego to jesteś świadomy czego możesz się domagać (według prawa) od Mikołaj Ski Team to to napisz i napisz czego z tych przysługujących Ci roszczeń nie otrzymałeś. Wtedy będzie to uczciwe z Twojej strony i rzeczywiście możesz przestrzegać innych przed organizatorem Mikołaj Ski Team.

Ale jeśli Twoje roszczenia opierają się tylko na zasadzie bo inni to by zwrócili itp. itd. to wybacz ale zamilcz w temacie bo to Ty nie uzgodniłeś, czy nie sprawdziłeś warunków rezygnacji z tego wyjazdu i trzeba wziąć na klatę pewną stratę.

Prawo jest jedno i obowiązuje obu, więc z jednej strony Mikołaj Ski Team powinien się mu podporządkować (i z tego co napisałeś to przynajmniej w części to zrobił) ale one także reguluje Twoje żądania (nie może być tak że każdy sobie rezygnuje kiedy chce i oczekuje zwrotu całej kasy, bo wtedy by organizator nic nie zarobił)

#51 cyniczny

cyniczny

Użytkownik

• Pip
  • 56 postów
  • Na forum od: 10.2014
57

Napisano 12 marzec 2020 - 11:55

To,że ja założyłem wątek to nie znaczy,ze Pani musi tu przychodzić,proszę iść dalej swoją ścieżką i nie reagować na takie rzeczy,pytam jeszcze raz kto każe Pani przychodzić tutaj do mnie na ten post???

A kto Ci kazał "przychodzić do mnie" na to forum i zakładać ten wątek?

#52 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 12 marzec 2020 - 12:04

No właśnie..po co Pan tu przyszedł do mnie?

#53 Bacek

Bacek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 353 postów
80

Napisano 12 marzec 2020 - 12:12

pytam jeszcze raz kto każe Pani przychodzić tutaj do mnie na ten post???

Przekora. Nie lubię jak bezpodstawnie zarzuca mi się nieuczciwość, szczególnie ktoś kto sam coś próbuje mataczyć i zataja fakty. Personalnie i osobiście znam tylko 1 osobę z tego forum i to świeża znajomość z poprzedniego tygodnia, zdecydowanie nikt kto cokolwiek tu organizuje. Temat osobiście mnie interesuje bo na przyszły rok zastanawiałem się nad podobną formą wyjazdu. Skoro jest na tym forum to nie potrzebuję do niego zaproszenia a to że bezmyślnie nie przyklaskuję autorowi nie oznacza ani tego że stoję po drugiej stronie ani to że zamierzam opuścić wątek.

Osobiście wątek uważam za wartościowy natomiast jego forma jest naganna. Rozumiem że mentalność "kto nie z Mieciem tego zmieciem" rozpleniła się strasznie w ostatnich latach ale ja lubię sam sobie wyrabiać zdanie na dany temat. A najlepiej się je wyrabia znając fakty.

#54 cyniczny

cyniczny

Użytkownik

• Pip
  • 56 postów
  • Na forum od: 10.2014
57

Napisano 12 marzec 2020 - 12:12

A nie nie, najpierw to Ty przyszedłeś do mnie na forum i parafrazując "To ja się pytam po co":-)

#55 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
138

Napisano 12 marzec 2020 - 12:16

Ten Michał to z France musiał przyjść Krzyż Pański. Ciekawe czy go Pan straszył donosem do skarbówki, PiH, UOiKK i nasłaniem ruskich?

• MajkaW podziękował za tę wiadomość

#56 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 12 marzec 2020 - 12:34

Z tego co widzę to tu takie bicie piany, jeden niezadowolony klient i sporo wirtualnych adwokatów jadących po nim.

@France skoro masz swoje roszczenia byłeś u radcy prawnego to jesteś świadomy czego możesz się domagać (według prawa) od Mikołaj Ski Team to to napisz i napisz czego z tych przysługujących Ci roszczeń nie otrzymałeś. Wtedy będzie to uczciwe z Twojej strony i rzeczywiście możesz przestrzegać innych przed organizatorem Mikołaj Ski Team.

Ale jeśli Twoje roszczenia opierają się tylko na zasadzie bo inni to by zwrócili itp. itd. to wybacz ale zamilcz w temacie bo to Ty nie uzgodniłeś, czy nie sprawdziłeś warunków rezygnacji z tego wyjazdu i trzeba wziąć na klatę pewną stratę.

Prawo jest jedno i obowiązuje obu, więc z jednej strony Mikołaj Ski Team powinien się mu podporządkować (i z tego co napisałeś to przynajmniej w części to zrobił) ale one także reguluje Twoje żądania (nie może być tak że każdy sobie rezygnuje kiedy chce i oczekuje zwrotu całej kasy, bo wtedy by organizator nic nie zarobił)

Bardzo dziękuję,
ja nie boję się krytyki i tych kilku rozkrzyczanych osób ktòre tu przychodzą i walczą ze mną lub są nasłani,a są bo wiem,może nie wszyscy,ale część na pewno,poza tym ludzka mentalność jest taka,że "w stadzie z pobratyńcami czujemy sie silni i pewni i cwaniakujemy"
Ale mòj cel został osiagnięty bardziej niż się spodziewałem,o wiele bardziej bo myślałem,że mòj post przejdzie bez echa i wszyscy stwierdzą,że to nie jest ważne.
Trudno odnieść się do warunkòw i regulaminu i spełnienia ich z dwòch stron lub nie spełnienia bo ten wyjazd nie ma żadnych reguł,warunkòw,nie ma żadnej umowy nic,nastąpiła wpłata wszystkiego zwyczajnie na ładny uśmiech,z mojej naiwności i bezmyślności w tym wypadku niestety na ktòrą ubolewam i do ktòrej się przyznaję i wyciągnięte zostały wnioski,moje wnioski,a post ten ma być ostrzeżeniem dla ludzi by w przyszłości uważali zanim wpłacą pieniadze na piękny uśmiech temu "teamowi"chociaż dla mnie Team ma inna definicję.
Oczywiście,że każdą ze stron obowiązuje regulamin,zaròwno organizującego jak i uczestnika,nie można ot tak sobie zrezygnować i żądać zwrotu wszystkich kosztòw "bo tak mi się widzi"i nic takiego w tym wypadku nie miało miejsca,rezygnacja nastąpiła na miesiąc przed planowanym wyjazdem,na MIESIĄC i była prośba o zwrot CZĘŚCI kwoty,gorzej jak nagle okazuje się,że o regulaminie nikt nie pomyślał i o tym czy takowy jest i o umowie(mòwię tu o sobie)bo to moje pieniądze były wpłacone.
Ci rozkrzyczani lub nasłani mogą sobie krzyczeć,ale ufam,że przeczytały to ròwnież inne osoby i to będzie dla nich przestroga i dzięki temu będą bardziej uważać,a jeśli trzeba to walczyć.

#57 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 12 marzec 2020 - 12:48

Przekora. Nie lubię jak bezpodstawnie zarzuca mi się nieuczciwość, szczególnie ktoś kto sam coś próbuje mataczyć i zataja fakty. Personalnie i osobiście znam tylko 1 osobę z tego forum i to świeża znajomość z poprzedniego tygodnia, zdecydowanie nikt kto cokolwiek tu organizuje. Temat osobiście mnie interesuje bo na przyszły rok zastanawiałem się nad podobną formą wyjazdu. Skoro jest na tym forum to nie potrzebuję do niego zaproszenia a to że bezmyślnie nie przyklaskuję autorowi nie oznacza ani tego że stoję po drugiej stronie ani to że zamierzam opuścić wątek.

Osobiście wątek uważam za wartościowy natomiast jego forma jest naganna. Rozumiem że mentalność "kto nie z Mieciem tego zmieciem" rozpleniła się strasznie w ostatnich latach ale ja lubię sam sobie wyrabiać zdanie na dany temat. A najlepiej się je wyrabia znając fakty.

Zaprzecza Pan teraz sam sobie i ja o Pana poparcie czy nie poparcie nie walczyłem i go do niczego nie potrzebuję.
Jesteśmy wolnymi ludźmi i każdy ma prawo myśleć samodzielnie.
Pan tu jest z przekory,a ja z niepokory gdy dzieje się niesprawiadliwość.
I jak już tu Przedmòwca ładnie powiedział,skończmy to bicie piany bo bezy i tak nikt z tego nie zrobi.
Jest tyle innych wątkòw na tym forum,można sobie tam pòjść gdzie kto chce i znaleźć coś dla siebie..pòki co mamy jeszcze wolność:)

#58 Bacek

Bacek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 353 postów
80

Napisano 12 marzec 2020 - 13:04

Obiecuje dać spokój jeżeli w końcu opiszę Pan całą sprawę od początku do końca, bez pomijania faktów.

Czy to zbyt dużo?

Zaprzecza Pan teraz sam sobie

A tak z czystej ciekawości w czym sobie zaprzeczam?

#59 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
138

Napisano 12 marzec 2020 - 13:21

Obiecuje dać spokój jeżeli w końcu opiszę Pan całą sprawę od początku do końca, bez pomijania faktów.

Czy to zbyt dużo?

Przyłączam się. W szczególności interesowało by mnie jakich argumentów Pan użył, że MST choć początkowo, jak rozumiem, nie chciał oddać nic, to w końcu zwrócił za karnet.

#60 MajkaW

MajkaW

Użytkownik

• PipPipPip
  • 729 postów
  • Na forum od: 12.2018
1282
  • Umiejętności: 7
  • Kraków

Napisano 12 marzec 2020 - 13:22

Przyłączam się. W szczególności interesowało by mnie jakich argumentów Pan użył, że MST choć początkowo, jak rozumiem, nie chciał oddać nic, to w końcu zwrócił za karnet.

brat w prokuraturze, siostra w tvn..ie