Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

UWAGA!! Mikołaj Ski Team

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#21 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
  • Na forum od: 03.2020
4

Napisano 11 marzec 2020 - 22:58

Uwaga na France.  Z tego co pisze wynika, że podjął decyzję a potem się rozmyślił i uważa, że konsekwencje tego powinien ponieść kto inny. Uwaga na France.

I z jakim posłaniem przybywasz pośle posłany???

#22 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
  • Na forum od: 01.2018
138
  • Umiejętności: 4

Napisano 11 marzec 2020 - 23:00

[quote name="Rega" post="643280" timestamp="1583950568"]Uwaga na France.  Z tego co pisze wynika, że podjął decyzję a potem się rozmyślił i uważa, że konsekwencje tego powinien ponieść kto inny. Uwaga
I kto Cię tu przysłał powiedz???
I z jakim przesłaniem??

Nie "kto Cię tu przysłał?" tylko kto mnie tu przywołał? Oczywiście, że France! 

Skoro lekcja odrobiona, to teraz już wiesz, że najpierw trzeba ustalać warunki uczestnictwa i zasady a potem domagać się ich spełnienia a nie odwrotnie. 

I nie mieszaj biur podróży z ich możliwościami z organizatorem wyjazdów powiedzmy towarzyskich bo mnie w ten sposób nie przekonasz a tylko wychodzisz na małego krętacza, który myśli że trafił na głupszych od siebie. A tu zonk!

Gdybyś napisał, że MST gwarantował zwrot po rezygnacji na miesiąc przed terminem i słowa nie dotrzymał, to faktycznie, ale taka opinia na zasadzie "bo ja się spodziewałem, że mi nieba przychyli a on taki bez serca jest" to jest szkalowanie człowieka. Bądź poważny.

#23 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 11 marzec 2020 - 23:12

Nie "kto Cię tu przysłał?" tylko kto mnie tu przywołał? Oczywiście, że France!
Skoro lekcja odrobiona, to teraz już wiesz, że najpierw trzeba ustalać warunki uczestnictwa i zasady a potem domagać się ich spełnienia a nie odwrotnie.
I nie mieszaj biur podróży z ich możliwościami z organizatorem wyjazdów powiedzmy towarzyskich bo mnie w ten sposób nie przekonasz a tylko wychodzisz na małego krętacza, który myśli że trafił na głupszych od siebie. A tu zonk!
Gdybyś napisał, że MST gwarantował zwrot po rezygnacji na miesiąc przed terminem i słowa nie dotrzymał, to faktycznie, ale taka opinia na zasadzie "bo ja się spodziewałem, że mi nieba przychyli a on taki bez serca jest" to jest szkalowanie człowieka. Bądź poważny.

"Swòj swego zawsze znajdzie"
..chyba,ze jest Pan z tego biura podròży?:):)
I nikt nie oczekiwał "nieba"tylko zwrotu części swoich własnych pieniędzy,tak ja to się należy.
O sercu to ja tu nawet nie wspomnę..szkoda czasu.

#24 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
138

Napisano 11 marzec 2020 - 23:18

"Swòj swego zawsze znajdzie"
..chyba,ze jest Pan z tego biura podròży? :):)

Weź no że się trochę ogarnij. O jakim biurze podróży piszesz? Nie ma takiego biura jak "Mikołaj Ski Team". Sprawdź że sobie w necie.

#25 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
138

Napisano 11 marzec 2020 - 23:31

...
I nikt nie oczekiwał "nieba"tylko zwrotu części swoich własnych pieniędzy,tak ja to się należy.
...

Ale na jakiej podstawie takie oczekiwania? Daję komuś pieniądze za udział w imprezie a potem mówię oddaj bo mi się odechciało. Dziecko jesteś? Ktoś przyjął pieniądze za które ma coś zrobić a Ty mu w trakcie mówisz "wiesz, oddaj bo się rozmyśliłem". No, ja bym też tak chciał ale to tak nie działa. 

#26 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 11 marzec 2020 - 23:34

Weź no że się trochę ogarnij. O jakim biurze podróży piszesz? Nie ma takiego biura jak "Mikołaj Ski Team". Sprawdź że sobie w necie.

Takiego nie ma,zostałem błędnie zrozumiany,MSK odkupuje miejsca od biura podròży z Warszawy,wynajmuje od nich autokar i "odsprzedaje"miejsca w tym jak to nazywa "wyjeździe towarzyskim" niby jako organizator non proft,miejsca ktòre defacto są tańsze w biurze podròży jak się okazało(i z biurem podròży ma się umowę i regulamin i wiadomo co i jak) w tym wyjeździe "towarzyskim"nic,żadnych reguł i stracone pieniądze)KROPLA DRĄŻY SKAŁĘ.

#27 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 11 marzec 2020 - 23:36

Ale na jakiej podstawie takie oczekiwania? Daję komuś pieniądze za udział w imprezie a potem mówię oddaj bo mi się odechciało. Dziecko jesteś? Ktoś przyjął pieniądze za które ma coś zrobić a Ty mu w trakcie mówisz "wiesz, oddaj bo się rozmyśliłem". No, ja bym też tak chciał ale to tak nie działa.

#28 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 11 marzec 2020 - 23:45

Oczywiscie,że tak bo zwrot części na rezygnację miesiąc przed planowanym wyjazdem się należy..chcesz rozdawać swoje pieniadze to proszę bardzo,ja swoich nie!!wpłacone zaliczki to wpłacone zaliczki,to już rzecz stacona,ale za resztę sie należy,chocby za karnet ktòry nie ma nic wspòlnego z noclegiem i kupowany jest dopiero na miejscu,jak??na miesiąc przed wyjazdem??
Teraz wiem już by unkać takch "wyjazdòw towarzyskich" i wpłacania całej kwoty komuś kolokwialnie mòwiąc "na gębę"
Nie ma żadnych reguł,nic..partyzantka..
W biurze podròży mam umowę i wiem ile tracę jeśli zrezygnuję,na miesiąc przed wyjazdem jest to ok.30 do 50 % i ok,wiem,rezygnuję i ponoszę koszty,ale nie 100% na miesiąc przed wyjazdem.
I tak,lekcja odrobina,nie ufać ludziom.

#29 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
138

Napisano 11 marzec 2020 - 23:51

Takiego nie ma,zostałem błędnie zrozumiany,MSK odkupuje miejsca od biura podròży z Warszawy,wynajmuje od nich autokar i "odsprzedaje"miejsca w tym jak to nazywa "wyjeździe towarzyskim" niby jako organizator non proft,miejsca ktòre defacto są tańsze w biurze podròży jak się okazało(i z biurem podròży ma się umowę i regulamin i wiadomo co i jak,w tym wyjeździe "towarzyskim"nic,żadnych reguł i stracone pieniądze)KROPLA DRĄŻY SKAŁĘ.

Sposób organizowania wyjazdu to już inna sprawa. Każdy orze jak może. Ale to nadal nie upoważnia nas do domagania się zwrotu pieniędzy bo z jakiej racji? Skoro organizator uznał, że te pieniądze, to są koszty jakie poniósł w związku z naszym zamówieniem, to mimo to ma oddawać? A wydatki ma sobie z własnej kieszeni wybulić? Trzeba było najpierw ustalić zasadę zwrotu w przypadku rezygnacji. Rozumiem, że takich ustaleń nie było? W takiej sytuacji to próżne żale.

#30 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 11 marzec 2020 - 23:58

Sposób organizowania wyjazdu to już inna sprawa. Każdy orze jak może. Ale to nadal nie upoważnia nas do domagania się zwrotu pieniędzy bo z jakiej racji? Skoro organizator uznał, że te pieniądze, to są koszty jakie poniósł w związku z naszym zamówieniem, to mimo to ma oddawać? A wydatki ma sobie z własnej kieszeni wybulić? Trzeba było najpierw ustalić zasadę zwrotu w przypadku rezygnacji. Rozumiem, że takich ustaleń nie było? W takiej sytuacji to próżne żale.

Ale to nie są żale!to odwaga walki o swoje!!
Umie Pan czytać??
Przeczytał Pan??to co zostało teraz napisane??bo brnie Pan w zaparte.NAPISANE ZOSTAŁO:koszty poniesione czyli zaliczki,ok zrozumiałe,część kosztòw należy się DO ZWROTU!!
Organizuje Pan też takie wyjazdy??bo jakoś dziwnie broni Pan oszustwa na wszystkie możliwe strony!!
..interesujące..naprawdę interesujące.. skad taka waleczność?

#31 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
138

Napisano 12 marzec 2020 - 00:17

Ale to nie są żale!to odwaga walki o swoje!!
Umie Pan czytać??
Przeczytał Pan??to co zostało teraz napisane??bo brnie Pan w zaparte.NAPISANE ZOSTAŁO:koszty poniesione czyli zaliczki,ok zrozumiałe,część kosztòw należy się DO ZWROTU!!
Organizuje Pan też takie wyjazdy??bo jakoś dziwnie broni Pan oszustwa na wszystkie możliwe strony!!
..interesujące..naprawdę interesujące.. skad taka waleczność?

Czytać umiem tak sobie, jak wszyscy. Mam też sporo cierpliwości więc napiszę jeszcze raz, jakoś może inaczej: skoro organizator uznał, że takie są jego koszty to jakie są podstawy do podważenia tego? Samo to, że wydaje mi się, że no jednak ten karnet to on nie kupił, to chyba za mało? A co jeśli faktycznie kupił? Skąd pewność? Dlatego trzeba było wcześniej to uzgodnić, co będzie jak się na niego wypniemy? Lekkomyślność jest fajna bo człowiek ma mało zmartwień ale to do czasu. No i na tym moja cierpliwość się chyba wyczerpała. 

#32 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 12 marzec 2020 - 00:32

Czytać umiem tak sobie, jak wszyscy. Mam też sporo cierpliwości więc napiszę jeszcze raz, jakoś może inaczej: skoro organizator uznał, że takie są jego koszty to jakie są podstawy do podważenia tego? Samo to, że wydaje mi się, że no jednak ten karnet to on nie kupił, to chyba za mało? A co jeśli faktycznie kupił? Skąd pewność? Dlatego trzeba było wcześniej to uzgodnić, co będzie jak się na niego wypniemy? Lekkomyślność jest fajna bo człowiek ma mało zmartwień ale to do czasu. No i na tym moja cierpliwość się chyba wyczerpała.

Proszę tu lekkomyślności w to nie mieszać chyba,że chce Pan nas rozbawić bo Pańskie wywody robią się zabawne.
Ps.po walce i zaangażowaniu uczciwych ludzi,ròwnież radcy prawnego za karnet pieniążki zostałe zwròcone już"od ręki"😁😁
A jednak nie został karnet kupiony i zwrot się należał bez dyskusji.
Ale gdyby nie było walki i gdyby musiało się słuchać ròwnież takich jak Pan to by człowiek myślał,że tak ma być czyli ma dać się oszukać i zrozumieć,że ktoś chce się na nim dorobić.
Amen

#33 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
138

Napisano 12 marzec 2020 - 08:57

...
Ps.po walce i zaangażowaniu uczciwych ludzi,ròwnież radcy prawnego za karnet pieniążki zostałe zwròcone już"od ręki"
A jednak nie został karnet kupiony i zwrot się należał bez dyskusji.
...

No proszę, w ciągu kilku godziny sprawa uległa diametralnej odmianie. Niestety,  ja w to nie uwierzę. Jak wygląda wiarygodność autora tego wątku? No, blado.

#34 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 12 marzec 2020 - 09:02

No proszę, w ciągu kilku godziny sprawa uległa diametralnej odmianie. Niestety, ja w to nie uwierzę. Jak wygląda wiarygodność autora tego wątku? No, blado.

Proszę Pana bo ręce mi opadają jak czytam Pana wypociny,sprawa została rozwiazana już wcześniej,przypadkiem trafiłem na skiinfo i zobaczyłem ogłoszenia stąd mòj post by przestrzec innych by byli ostrożni.
Poza tym była to też czysta ciekawośc jak do takiej sytuacji odniosą się inni,jak rozwiazują takie problemy i czy mieli podobną sytuację,jak organizują inne osoby takie wyjazdy.

#35 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
138

Napisano 12 marzec 2020 - 09:08

Proszę Pana bo ręce mi opadają jak czytam Pana wypociny,sprawa została rozwiazana już wcześniej,przypadkiem trafiłem na skiinfo i zobaczyłem ogłoszenia stąd mòj post by przestrzec innych by byli ostrożni.

To chyba dobrze z tymi rękoma? Widać, że jest reakcja. Może kiedyś przyjdzie refleksja i będzie lepiej.

Skoro sprawa została rozwiązana wcześniej to dlaczego Pani nie napisała o tym od razu tylko stworzyła wrażenie, że organizator zgarnął całość i nie odda ani grosza? 

Trzeba było napisać, że oddał za karnety a za autokar i noclegi skubaniec oddać nie chce. Nie tak?

#36 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 12 marzec 2020 - 09:11

To chyba dobrze z tymi rękoma? Widać, że jest reakcja. Może kiedyś przyjdzie refleksja i będzie lepiej.
Skoro sprawa została rozwiązana wcześniej to dlaczego Pani nie napisała o tym od razu tylko stworzyła wrażenie, że organizator zgarnął całość i nie odda ani grosza?
Trzeba było napisać, że oddał za karnety a za autokar i noclegi skubaniec oddać nie chce. Nie tak?

A dlaczego Pani??nie rozumiem??
Skad przeświadczenie,że jestem kobietą??
Poza tym to było celowe!!bronił Pan dziwnym trafem tej sytuacji nogami i rękoma!!Tak jak zostało napisane już,chciałem przestrzec innych by uważali na takich nieuczciwych organizatoròw i mieli odwagę walczyć o swoje i nie bali się głośno powiedzieć tego co myślą i tyle.
Kończę tę dyskusję bo szkoda mi czasu..

#37 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
138

Napisano 12 marzec 2020 - 09:30

A dlaczego Pani??nie rozumiem??
Skad przeświadczenie,że jestem kobietą??
Poza tym to było celowe!!bronił Pan dziwnym trafem tej sytuacji nogami i rękoma!!Tak jak zostało napisane już,chciałem przestrzec innych by uważali na takich nieuczciwych organizatoròw i mieli odwagę walczyć o swoje i nie bali się głośno powiedzieć tego co myślą i tyle.
Kończę tę dyskusję bo szkoda mi czasu..

Po Pana/Pani reakcji na wpis MST "Jedna z naszych uczestniczek, zmaga się z decyzją o rezygnacji....". pomyślałem, że to chodzi o France ale to widocznie jakiś inny ktoś.

Nie chodzi o to żeby bać się mówić, to co myślimy, tylko czasem chodzi o to żeby się tego wstydzić.

#38 France

France

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
4

Napisano 12 marzec 2020 - 09:46

Po Pana/Pani reakcji na wpis MST "Jedna z naszych uczestniczek, zmaga się z decyzją o rezygnacji....". pomyślałem, że to chodzi o France ale to widocznie jakiś inny ktoś.
Nie chodzi o to żeby bać się mówić, to co myślimy, tylko czasem chodzi o to żeby się tego wstydzić.

To proszę uważać z tym Pana "pomyślałem"może w ogòle proszę uważać ze słowem myśleć.
A wstydzić nie ma się czego,została opisana prawdziwa sytuacja i są na to dowody.Dlaczego niektòrzy wychodzą z założenia,że narciarz na narciarza "nie donosi",ale jest pozwolenie ciche,że narciarz narciarza moze bezkarnie oszukać??
Pana stronniczość została już przeze mnie odgadnieta.
Tyle w temacie.
Ps.bo jak już walczyć to do końca!
Kwota za karnet została odzyskana po "walce",najpierw były grzeczne prośby i pełna ignorancja z drugiej strony.(ròwnież to jest udokumentowane).

#39 Bacek

Bacek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 353 postów
  • Na forum od: 12.2017
80

Napisano 12 marzec 2020 - 10:05

Czy dobrze zrozumiałem że organizator zwrócił kosz karnetu przed założeniem tego wątku (po interwencji radcy prawnego czy innych naciskach bo sam wcześniej nie chiał)? Dlaczego więc taka pełna informacja nie znalazła się od razu w pierwszym poście?

• mig12345 podziękował za tę wiadomość

#40 Rega

Rega

Użytkownik

• PipPipPip
  • 310 postów
138

Napisano 12 marzec 2020 - 10:06

Czy dobrze zrozumiałem że organizator zwrócił kosz karnetu przed założeniem tego wątku (po interwencji radcy prawnego czy innych naciskach bo sam wcześniej nie chiał)? Dlaczego więc taka pełna informacja nie znalazła się od razu w pierwszym poście?

Już o to pytałem wcześniej. Daremny trud, odpowiedzi brak.