Skocz do zawartości

Czarnów - Kamienna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

okraj/mala upa to dość specyficzny rejon
wiatr tam zawraca, a polscy drogowcy nigdy nie dojeżdżają
o dziwo po czeskiej stronie z reguły już jest ok


Masz rację. Zwykle tam jest biało i dobrze, u nas różnie. Tym razem jednak odwrotnie, u nas pięknie czarny asfalt, u nich dziurawe zlodzone śniegi, aż kogoś ciągnęli, dobrze, że zjezdzalem w dół:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport z dzisiaj, rano super, lekki mrozik i mało ludzi. Później wyszło troszkę lodu i kamyczków. Ekipa robi co może i dobrze im to wychodzi ;) 2 godzinki można pośmigać z rana 15/20 zjazdów, albo i lepiej jak się ma kondycję lepszą od mojej (to nie trudne) ;)50C105FF-9CBD-424C-9CA7-5B3AE2A20794.jpeg 521F6A26-4D83-49DE-8F4E-D54BF2785D14.jpeg 058948F6-D549-4827-8A12-9E827666F398.jpeg A2760FE3-A9E2-4D8E-A21D-4D8BC345982E.jpeg

 

 

PS. Nie wiem co się tu wydarzyło ze zdjęciami, dodałam posta z tel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport z dzisiaj, rano super, lekki mrozik i mało ludzi. Później wyszło troszkę lodu i kamyczków. Ekipa robi co może i dobrze im to wychodzi ;) 2 godzinki można pośmigać z rana 15/20 zjazdów, albo i lepiej jak się ma kondycję lepszą od mojej (to nie trudne) ;) 50C105FF-9CBD-424C-9CA7-5B3AE2A20794.jpeg 521F6A26-4D83-49DE-8F4E-D54BF2785D14.jpeg 058948F6-D549-4827-8A12-9E827666F398.jpeg A2760FE3-A9E2-4D8E-A21D-4D8BC345982E.jpeg


PS. Nie wiem co się tu wydarzyło ze zdjęciami, dodałam posta z tel :D


Tu tak się dzieje. Rób poziome;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzisiaj, niedziela super. Niania nawaliła, zaczęłam jeździć późno, na trasie alpejskiej sporo dzieci, na które trzeba mocno uważać, a kolejka do wyciągu nr 1 na dobre 10min. Za to na drugim, krótszym wchodziło się dosłownie z marszu, a i na trasie przyjemnie i bezpieczniej. W górnym odcinku nieduże usypy, a bryłki lodu tylko na samym dole przy wyciągu, więc nie ma na co narzekać. Ja bym to nazwała nawet betonem, gdzie się jeździło fajnie twardo.
Pod wyciągiem kolein, czy lodu niet (kiedyś mieli bardzo duże, poprawa na plus).

Śnieg usypany i ubity nawet pod parking, dzięki czemu saneczkarze mieli coś dla siebie, a płot przed spadkiem chronił ich przed wypadnięciem na parking. Bardzo fajne rozwiązanie przyciągające okolicznych nienarciarzy, coś jak Andrzejówka dla wałbrzyszan. Utrzymuje to też saneczkarzy z dala od tras narciarskich, czego nie można powiedzieć o np Rzeczce, gdzie młodzież na oponach z wypożyczalni potrafi wpaść na trasę narciarską i zatrzymać się dopiero na kolejce ludzi czekających do wyciągu.

Co ciekawe, rejestracje na parkingu, poza autami służbowymi głównie z Kamiennej i Lubawki, ale też sporo że Świdnicy, Lubina i Zgorzelca.

Brak chyba tylko naturalnego śniegu i mrozu, oraz lepszych oznaczeń we wsi, gdzie skręcić do ośrodka. Taki drobiazg.

Załączone miniatury

  • IMG_20200126_133840.jpg
  • IMG_20200126_140029.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, niedziela super. Niania nawaliła, zaczęłam jeździć późno, na trasie alpejskiej sporo dzieci, na które trzeba mocno uważać, a kolejka do wyciągu nr 1 na dobre 10min. Za to na drugim, krótszym wchodziło się dosłownie z marszu, a i na trasie przyjemnie i bezpieczniej. W górnym odcinku nieduże usypy, a bryłki lodu tylko na samym dole przy wyciągu, więc nie ma na co narzekać. Ja bym to nazwała nawet betonem, gdzie się jeździło fajnie twardo.
Pod wyciągiem kolein, czy lodu niet (kiedyś mieli bardzo duże, poprawa na plus).

Śnieg usypany i ubity nawet pod parking, dzięki czemu saneczkarze mieli coś dla siebie, a płot przed spadkiem chronił ich przed wypadnięciem na parking. Bardzo fajne rozwiązanie przyciągające okolicznych nienarciarzy, coś jak Andrzejówka dla wałbrzyszan. Utrzymuje to też saneczkarzy z dala od tras narciarskich, czego nie można powiedzieć o np Rzeczce, gdzie młodzież na oponach z wypożyczalni potrafi wpaść na trasę narciarską i zatrzymać się dopiero na kolejce ludzi czekających do wyciągu.

Co ciekawe, rejestracje na parkingu, poza autami służbowymi głównie z Kamiennej i Lubawki, ale też sporo że Świdnicy, Lubina i Zgorzelca.

Brak chyba tylko naturalnego śniegu i mrozu, oraz lepszych oznaczeń we wsi, gdzie skręcić do ośrodka. Taki drobiazg.

 

A powiedz mi, jeżeli chodzi o trasę widokową, nie wydaje się, że została trochę wypłaszczona? Może to tylko kamera tak przekłamuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...