Skocz do zawartości

Czarnów - Kamienna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Kamienna Góra - Czarnów Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
Ja tam byłem wczoraj, śniegu dużo ludzi malutko :P, brak bramek xD pan łapie na oko narciarzy xD, ale staycjka bardzo fajna super do doszkolenia techniki, nie trzeba na nikogo uważać można dawać na maxa cały czas :) górka nie za wielka ale miejscowym na pewno polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem się namówić i bylem dzis rano . Na wiesc o nieczynnych wyciągach zjechalo trochę wiecej osób.Poczytaj co mi się dziś przytrafiło. Nawet będziesz wiedział w którym miejscu (tam gdzie szło ostro). Dziś spotkałem mieszkanców Wałbrzycha, którzy stwierdzili , ze tu jest faktycznie fajnie. Ukłony dla pani instruktor narc. -snowbord. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Intrygant ! Zarejestrowaleś się aby plesc głupstwa . Ladnie się zaprezentowałeś. Byłem w tym sezonie 4 razy. Ujezdziłem sie do syta. 6.11 był szczegolnym dniem. Był silny wiatr (ominął Czarnów). od 9.oo do 11.oo była mala kolejka. Ale potem zjechało sie mnostwo narciarzy, którzy zawiedzieni unieruchomieniem wyciagów na innych arenach zwalili się do Czarnowa. Czas oczekiwania od 11.oo do 13.oo zrównał sie z czasem wyjazdu na górę. Zapomnij o Czarnowie. Tak będzie lepiej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem trzy razy w tym roku w Czarnowie i kolejki nigdy nie było. Jednego razu zacinał się początkowo wyciąg, niby ze względu na elektronikę nowego urządzenia, ale to drobnostka. Trasy zawsze bardzo dobrze przygotowane. Idą w dobrym kierunku, zaczęli od wyciągu a nie od knajpy. Opcji biletowych faktycznie mogłoby być więcej np. jakaś środkowa jak w Czechach od 11.30 do 16 i od 13 do 16. Wówczas ruch by się rozłożył.

Użytkownik HenrykFord edytował ten post 24 styczeń 2011 - 15:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj od 9 do 13. Pełen parking samochodów, ale do końca czyli do godzimy 13 spokojnie można było pojeździć. Często praktycznie bez kolejki do wyciągu, czasem tworzył się mały zator, ale wszystko szło dość szybko. Trasy dobrze przygotowane. Podsumowując było miło i piękna słoneczna pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Wczoraj wyskoczyłem sobie na nocną jazdę do Czarnowa. Zima na całego, warunki na trasie dobre,bez kolejek do wyciągu. Momentami czas oczekiwania do minutki. W prównaniu z zeszłym rokiem: + doszedł nowy wyciąg, + na miejscu serwis i wypożyczalnia sprzętu, - brak porządnej, ciepłej toalety, - nocna jazda zbyt krótka ;). Powinna być jak w Świeradowie od 18 do 22. Zupełnie nie rozumiem dlaczego nie zadbano o zabezpieczenie narciarzy wjeżdżających wyciągami. Niestety moim zdaniem kiedyś dojdzie tam do poważnego incydentu. Sam wczoraj byłem świadkiem, jak rozpędzona osoba na desce wpadła na osobę wjeżdżającą orczykiem. Konieczna jest w kilku miejscach siatka! Podsumowując fajnie przygotowana trasa, dużo śniegu, piękna zima, dobre oświetlenie na nocnej jeździe. Polecam osobą z okolic Lubina, Legnicy bo dojazd zajmuje niewiele ponad półtora godziny.

Użytkownik grzegorzf edytował ten post 23 styczeń 2012 - 10:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jutro będę w Czarnowie, dobrze że nie będzie centrali, bo bym miał zepsuty dzień. Stek kłamstw. Ile trzeba mieć złej woli ,aby tyle głupot napisać. Lepiej się tu nie pokazuj.Jedno jest prawdą , toaleta jest polowa. Peyo28 niestety z personelu nie znam żadnej osoby. Jestem po prostu NARCIARZEM ceniącym starania ich abyśmy czuli się u nich dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cenę 35 zł trzy i pół godziny jazdy na idealnie przygotowanym stoku (wprawdzie nieco za krótkim i niezbyt stromym, ale jednak całkiem sympatycznym) całkowicie bez kolejek, naprawdę warto. Infrastruktury nie ma, to fakt, ale obsługa bardzo sympatyczna (specjalnie dla mnie odpalili grzałkę w barze, jeszcze przed otwarciem ;) ) "W cenie" lekcja, udzielona przez Niko130 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że właściciele stoku doszli do tych samych wniosków co my tu na forum - ciekawe, prawda niko130? Widziałem na zdjęciach na stronie www, że zaciągnęli siatki przy wyciągu tym dłuższym na wysokości małego zagajnika, zauważyłem także, że jest linka z chorągiewkami przy początku wyciągu, na dole ułatwiać to powinno formowanie kolejki a na górnym wyciągu ładnie wygląda. To na pewno plus, że działają i słuchają "głosu ludu" .

Tak zostało to zamontowane! Dostrzegłem praktyczną stronę "gdybania". Riposta moja byla zbyt ostra , za co przepraszam! Ale ton Twojej mnie też poruszył. 1:1 remis . Dogrywki nie będzie. :D Jak mnie rozpoznasz to daj znać. Pojeździmy. P.S. Cennik przewiduje jeszcze jazdę 3.5 godz za 35zł (25zł juniorzy/seniorzy) , ale jest reżim godzinowy 9.00-12.30; 12.30-16.00.

Użytkownik niko130 edytował ten post 06 luty 2012 - 16:03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Ciekawe jak będą sie przedstawiać ceny w nadchodzącym sezonie. Może właściciele zaskoczą nas jakimiś nowościami. Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz. Jadąc oświetloną trasą w górnej części stoku odbijając w lewo mamy pozostałości starej trasy (infrastruktura po starym wyciągu). Ciekawe, czy właściciele zastanawiają się nad jej uruchomieniem. Byłyby to kolejne ciekawe metry na tej górce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Info ze strony www.czarnow-ski.pl [I]W oczekiwaniu na pojawienie się warunków narciarskich informujemy, że od bieżącego sezonu ulegnie poprawie utrzymanie parkingu oraz zwiększy się jego powierzchnia. Specjalnie do tego celu zakupiliśmy ciągnik rolniczy o mocy 90 KM wyposażony w pług odśnieżny wielopozycyjny oraz ładowacz czołowy. Poprawie ulegnie również zaplecze gastronomiczne i sanitarne. Obok namiotu stanie przyczepa gastronomiczna serwująca potrawy typu fast food z oknem podawczym skierowanym do wewnątrz namiotu oraz 2 toalety TOI TOI (damska i męska). Informujemy również, że trwają prace nad uzyskaniem pozwolenia na budowę systemu naśnieżania, niezbędnego do dalszego rozwoju naszej stacji. Koncepcja przewiduje budowę ujęcia wody na Czarnowskim Potoku ze zbiornikiem retencyjnym, pompowni oraz rurociągu tłocznego z hydrantami. System będzie dostarczał wodę do 5 armatek śnieżnych, wentylatorowych i zaśnieżał trasy nr 1 i 2.[/I] Powoli, ale do przodu. Dobrze, że na miejscu staną chociaż dwie oddzielne przenośne toalety. Chociaż docelowo i tak powinien stanąć tam przynajmiej ogrzewany przenośny kontener z toaletami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy cennik, to lekkie przegięcie. Wiadomo, że wszystko drożeje, ale ten ośrodek nie jest wart 60 zlotych za całodzienne szusowanie. Miałem cheć pojeździć tam częściej w tym roku, ale w tej cenie wolę pojeźdźić na stoku w Rzeczce, bądź innych ośrodkach, nawet nadrobić sporo drogi i polatać w Zieleńcu. Może to będą podgrzewane toalety :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zajechałem dzisiaj ze znajomymi do Czarnowa aby rozruszać się trochę przed sezonem. Warunki dostateczne,sporo przetarć, ale dało radę pojeździć. Brak kolejek, mało ludzi. Co do infrastruktury, to poza kosmetyką i przenośnymi toaletami brak zmian. Ceny jak z kosmosu. Nie zauważyłem wcześniej w cenniku, że 4 godzinny karnet kosztuje tu 49 złotych!!! :( . W tym sezonie to chyba moja ostatnia wizyta w tym ośrodku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...