Skocz do zawartości

Łysa Góra - Dziwiszów


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj na wieczornej jeździe karnety tańsze - 40 zł (18.00-22.00). Warunki bardzo dobre, miejscami wyłazi trochę lodu. Widać, że zmienia się powoli polityka, bo kiedy tylko zaczęła się robić mała kolejka do głównego orczyka, zaraz właczyli tależyk. Czas oczekiwania max 2 minuty. Da się dojechać na nartach do parkingów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Warunki śniegowe super. Cały dzień sypało. Myślę że spadło do 20 cm nowego. Pogodowo ciężko bo jeszcze zawiewalo często mocniej. Ludzi mało jeździło się w koło. Max 2-3 minuty stania. Jutro powinna być bajka.


Ja jednak chyba się nie wybiorę.Znajomy nie chcę jechać,a samemu mi się nie chcę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się wybierał drogą Wrocław - Łysa Góra,

to można jechać przez Jawor, Świerzawa.

 

Przed Jaworem jest most w remoncie w miejscowości Luboradz, o czym informują znaki na drodze 345.

Można jednak jechać drogą 363 na Jawor i objechać remontowany most krótko przez Marcinowice-Targoszyn i powrót na 363.

 

Świerzawie też jest jakiś most w remoncie i są znaki zakaz ruchu, ale obecnie przekreślone i most przejezdny.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z fejsa.

 

Świętujemy z Kobietami z okazji ich święta!

W dniu 8 marca 2015 karnet dzienny dla każdej Pani w cenie 10 zł.

Dodatkowo wśród Pań, które odwiedzą Łysą Górę w weekend, wykonają swoje zdjęcie z elementem charakterystycznym dla SKI ARAENA ŁYSA GÓRA i prześlą zdjęcie na adres [email protected] wraz ze zgodą na publikację zdjęcia na naszej stronie internetowej i profilu Facebook, rozlosujemy 3 SUPER KARNETY na przyszły sezon oraz dla każdej autorki zdjęcia nagroda niespodzianka.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z fejsa.

 

Świętujemy z Kobietami z okazji ich święta!

W dniu 8 marca 2015 karnet dzienny dla każdej Pani w cenie 10 zł.

Dodatkowo wśród Pań, które odwiedzą Łysą Górę w weekend, wykonają swoje zdjęcie z elementem charakterystycznym dla SKI ARAENA ŁYSA GÓRA i prześlą zdjęcie na adres [email protected] wraz ze zgodą na publikację zdjęcia na naszej stronie internetowej i profilu Facebook, rozlosujemy 3 SUPER KARNETY na przyszły sezon oraz dla każdej autorki zdjęcia nagroda niespodzianka.

 

 

To biere miotłę i lecę


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Byłem w niedzielę,  trzy dni temu.

 

Moje (niestety ) pierwsze nartowanie w tym sezonie ........ kwadratowo, na okrągło i w ogółe  ddddooooppppppppppppa .. znaczy , chyba.

 

A poza tym:

- cudna słoneczna pogoda i lekki mróz - bajka

- doskonale przygotowane trasy ( 2 x1000 m długości, łatwe stanowczo :D)

- na stokach mimo sporej ilości aut na parkingu nie było tłoczno

- dobra praca wyciągów ( z malutkią przerwą orczyka) , czas oczekiwania około 6-8 minut

- dwa fajne barki z dobrymi cenami 

 

Byłem w Dziwiszowie po raz pierwszy.

Mój towarzysz po instruktorskiej lekcji odpuścił pług i nawet zaczął równolegle skręcać!!!!

 Moja lepsza połówka  cała zakręcona, bo stok fajny, łatwy  i dobrze zrobiony i pogoda cudna!!

Ja też  kontent jestem - kolega zrobił zacne postępy, Kobieta życia szczęśliwa no i okoliczności przyrody cudne !!

 

Ps.

Miałem okazję poznać i wymienić kilka słów z Panem Michałem Rażniewskim - jestem bardzo bardzo  happy!

 

Szkoda, że Tacy ludzie są odsuwani na margines ,,,,


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaem, dnia 20 Sty 2016 - 23:37, napisał:

Aha...zapomniałem, ze będę tam znów z tą samą ekipą  w sobotę tzn. 23 bm.

 

Jakby ktoś z forum był, to dajcie znać na priva, odezwę się i może wypijemy wspólnie kawę czy czekoladkę???

ciekaw jestem czy nie będziesz miał tłoku w sobotę.

Osobiście mam ogromny sentyment do tego miejsca, a i jazdę na krawędzi da się tam świetnie ćwiczyć.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...