Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Narty dla średnioutalentowanej ;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 huda

huda

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 02.2020
0

Napisano 25 luty 2020 - 12:00

Cześć :) jestem nowa chciałam się przywitać i prosić Was o doradzenie w kwestii zakupu nart. Oto ankieta:

1. Płeć: Kobieta

2. Wiek: 35
3. Waga 78
4. Wzrost 162 (tak, jestem gruba :))
5. Jak długo jeździsz na nartach ? 16 lat (sporadyczne wypady)
6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 5/6
7. Jakie masz buty ? ( FLEX ) - Jeszcze nie mam, chcę kupić razem z nartami. Doradzicie jakiś sensowny sklep w Warszawie?
8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? Zwykle pożyczam. W tym sezonie rossignol pur suit 100 i volkl flair 73 - na obu jeździło się fajnie. kiedyś pożyczyłam volkl essenza aurena i byłam zachwycona. Ogólnie wszystko jest lepsze od moich starych headów (model carbon sprzed jakichś 20 lat, dłuższy ode mnie o 10 cm), bo teraz narty dobiera się krótsze ;) W tym sezonie wróciłam do jazdy po 5 latach przerwy i pan w wypożyczalni dał mi, cytuję, : narty krótkie jak ku...s prezesa (135 cm)

9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? Chciałabym jeździć dynamicznie, z małym promieniem skrętu. 
10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? Czerwone i czarne trasy w Polsce
11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? Zdecydowanie chciałabym przyspieszyć. Uwielbiam jazdę w mokrym i ubitym śniegu
12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku od przyszłego sezonu plan jest na minimum bite 3 tygodnie na nartach 
13. Możliwości finansowe: ciężko powiedzieć, przyjmijmy że do 1500 zł na narty. mogę kupić również używane.

Dziękuję i pozdrawiam :)